Лисин, 08-09.10.2011

Місце риболовлі: Стир, с.Лисин

Початок риболовлі: жовт. 08, 2011 07:00

Кінець риболовлі: жовт. 09, 2011 11:30

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка0.0502Опариш
Верховодка10Опариш
Щука0.7001Воблер
Пічкур1ОпаришКомпаньйони: відсутні.
Погода: в суботу різко похолодало й впав тиск, до обіду моросив дощ і було досить вітряно. В неділю було просто холодно, +12
Рівень води: нижчий норми більше як на півметра, ще нижчий ніж минулого разу.
Час ловлі: в суботу з 07:00 до 12:00, з 17:00 до 20:00. В неділю з 7:15 до 11:30
Місце: пратва.
Зловлено: пара плотвиць, до десятка верховодок, один піскарик і один щупачок грам на 600-700.
Наживка: опариші.
Прикормка: салапінська каша з додаванням розвареної пшениці.
Снасті: фідер, спінінг.

Знову ми поїхали в село. На цей раз погода була по-справжньому осінньою. Малого того, що було холодну, так в суботу ще йшов дощик.

Я зранку лише закинув фідера, так відразу і виловив плотвичку, при чому небу було все в хмарах і доща ще не було. Як тільки він почався, так “кльов” і припинився. Попадалась лише верховодка.

Зважаючи на справжню щучу погоду я зібрав спінінга і пішов вних по течії річки Стир з надією на удари. Я спочатку ловив на воблер Bomber Model B кольору FYBS, а потім замінив його на віброхвост MANN’s кольору хамелеон на джиг-головці 20 грам.

В одному місці, не далеко від тієї ями де сом вкрав у мене фідера, я отримав клювання. Але після підсічки я лише отримав самозасікання віброхвоста за свій же хвіст(тавтологія). Сама рибка в районі голові була в глубоких порізах. “Щука!” – подумав я, і зі всієї сили почав ловити в цьому місці рибу. Після півгодини безнадійного кидання приманки я зрозумів, що від моросящого дощу і постійного вітру мій бушлат вже промок весь, штани вже не мають сухого місця, а пальці на руках(особливо мої улюблені мізинчики) втрачають чутливість. Досить, на базу. Під ковдру.

Ще коли я збирав фідер, то не міг надивуватись тому, що опариш з кукурузкою були ціленькими на гачку. І це за дві години моєї відсутності! Ввечері кльов був таким же. Тобто відсутнім. Спінінгом я не ловив.

Зранку я вже з Жеником пішов на рибалку. Нічого надзвичайного не сталось: клювала верховодка. Я взяв спінінга і з тим хамелеончиком і почав кидати від того місця, де сидів Женик з фідером. Бац, і покльовка – зубата на бережку! Звичайно, що розмір хоче бажати кращого, але маємо те що маємо. Ура!

Потім я геть закинув фідера і десь зо дві години лазив по річці з спінінгом. Міняв насадки, типи проводок. Але результат був поганим. Більше нічого я не впіймав. Лишень бачив виходи на приманку двох окунців, які були розміром ледве більшими за саму приманку.

Всі, кого я зустрічав на річці бідкались про поганий кльов. Ну й на останок: місцевий хлопчина розповів, що з тиждень назад на “гусячій шиї” було зловлено на блесну щуку більше семи кілограм, а якийсь приїзджий львів’янин спінінгом дістав судака. А біла риба чомусь не ловиться.


Коментарі