Риболовля на цегляному заводі

Місце риболовлі: Здолбунів, кірпічний

Початок риболовлі: лип. 15, 2012 08:10

Кінець риболовлі: лип. 15, 2012 15:30

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий

Привіт усім.
Побував сьогодні з кумом на водоймі у Здолбунові (на Цегляному заводі).
І так за порядком:
1) Під"їзд.
З міста, дорога асфальтова, під самий став. Авто краще ставити біля КПП підприємства, чи на кутку самого ставу. По ліву і праву сторони - проїзд дуже вузький, ширина мінівена. Якщо поставити авто - інші не те що не проїдуть, пройти буде важкувато. З іншого боку - густі і твердогілясті кущі. Якщо намагатись проїхати - 100% подряпаєте автівку.

2) Став.
Ми рибачили у місці відзначеному на мапі.
Зображення
Берега покриті бетонними хвилерізами. Над бетоном густа трава, кущі. По цій стороні де сиділи ми - кущів мало. З протилежного - багато. Між ними є прочищені коридорчики для рибалок. У нас за спиною була ще якась канавка (на фото ) - повністю зароща маленькими кувшинками. Але з самого краю ставу, один чолов"яга прочистив був там "вікно" і сидів з поплавком... Як на мене - окрім жабів - там ніц нема :-)

Канавка
Зображення

Берега відносно чисті. Під маленькими кущиками обов"язково знайдете поліетиленові пакети та пачки з-під цигарок... Людське свинство...
Вода не цвіте. Будь-який неприємний запах від води - відсутній. Глибина - під берегом з нашого боку 50-80 см, але ловити "з дна" практично не можливо, оскільки дно густо покрите травою та "кропивкою". Три мої спроби половити з дна закінчились обривом повідка. Тому довелось ловити у верхніх шарах води. Відповідний і улов :-) (на фото).
Один чолов"яга виплив на середину водойми на човнику і рибачив з нього на китайську телескопічку 2,10 м довжиною - тягав дуже рідко, і по вигляду таке ж як і ми :-)
Вітер в основному західного та південно-західного напрямку. Хвилі були середньої та великої величини (хто рибачив у Варковичах той знає, короче - такі як у Варковичах при 7-9 м). Були моменти коли 2 г поплавка буквально викидало з води :-(

3) Оснастка.
Махові удилища BRATFISH 5 м, основна жилка MIKADO - 0,14, повідок BRATFISH - 0,12-0,10, гачки COBRA "короп-карась" - (здається №10, упаковку викинув), поплавок - бальза 2 г, здається BRATFISH, точно не пам"ятаю.

4) Рибалка
З самого рану як приїхали (08:10) був дощ, вітер, сонце, і знову дощ, і знову вітер....і так десь до 14-ї. До самої рибалки не припинявся лише вітер.
Прикормив ФішДрімом (карась) - на перловку тишина, на черв"я - аналогічно, кукурудза - тим паче. Побачив що місцеві час від часу сіпають вудки - поцікавивсь на що - сказали на манне тісто (не бовтушку). Позичивши шмат того тіста - почали і ми сьорбати "шпроти". По розміру інкаше ту рибу не назвати :-) Ближче до обіду, на манку кльов припинивсь. Спробували знову перловку - і о чудо - почало клювати. Клювало в проміжках між дощем і сильними поривами вітру. Тільки чуть-чуть стишувалось і виходило сонечко - одразу прокидавсь кльов. Так до 15:30 ми й просиділи. Час від часу смикаючи "шпротини". Пару штучок було й на долоньку. Але дуже мало. Вистрибування крупних екземплярів риби чи в садках інших рибаків не було помічено. Підозрюю, що така там навряд чи ВЖЕ водиться. Враховуючи те, що став безкоштовний :-(
Улов на двох на фото нижче.
Зображення

P.S. Дуже сподобались чи то пташки, чи то качки таки....з гострим дзьобом наче у дятла, і з хохолком на потилиці. Вони на пару хвилин з"являлись над водою, а потім пірнали під воду і їх довго не було видно. Винирнути могли де завгодно, одного разу під самим поплавком. При чому так несподівано, і не очікувано. Наче підводні човни :-)

В цілому рибалкою задоволений. Можливо за інших погодних умов - улов буде кращим.
Усім - ні хвоста ні луски ;-)

[ehnaton]


Коментарі