Характер дна: дно замулене, рівномірне, з червня дно заростає кропивкою.
Рослинність водойми: на південній частині ставу росте густий комиш на відстань 10 метрів від берега.
Наявність місць лову: місць дуже багато, є спочатку, з лівої сторони, при в’їзді, хороші місця в комишах на одного рибалку. Проте потрібно сидіти біля самої водойми, оскільки для проїзду є тільки дорога, (яка розмежовує два стави перший та другий), по якій пересуваються багато машин.
Риболовецький пресинг: поки що сіток не було замічено, рибаків завжди багато, пресинг шалений, особливо на вихідних.
Риба: окунь, карась, є ротан (особисто бачив) і місцеві кажуть, що є карп.
Рекомендовані наживки: опариші, кукурудза, червяк і пінопласт.
Проїзд: під’їзд до озера хороший, машини можна ставити біля першого ставу, щоб не поцарапати, бо далі по дорозі ростуть невисокі дерева, які схиляються до дороги. Переїжджаємо у Квасилові переїзд і зразу ліворуч. Через приблизно кілометр поворот на право і з разу буде видно водоймище.
Джерела в інтернеті: наш форум розділ мормишка
Наш форум розділ поплавок
Наш форум розділ спінінг
Загальна інформація про водойму:
Карася в озері дуже багато. Ранньою весною попадаються дуже хороші екземпляри. Літом клює якийсь геть малий, до долоньки. Хоча існує ймовірність зловити і на долоньку.
Бувають дні, коли клювати починало лише після семи ранку і до дев’яти. Вночі кльов майже відсутній. Були випадки, коли на підгодоване місце замість карасів приходили косяки маленької рибки риболовля перетворювалась на муку. Хто має човна, то можна заплисти на північну сторону ставу і наловити хороших карасів.
Мінуси рибалки на Кирпічному:
Плюси рибалки:
stal1n, 21.05.2012