Старомильськ червень 2011

Місце риболовлі: Старомильске водосховище

Початок риболовлі: черв. 26, 2011 08:00

Кінець риболовлі: черв. 26, 2011 09:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка1.00015Манка
Червонопірка1Манка

В День Конституції України вирішили з друзями трішечки відпочити, підсмажити шашличка і покупатися на новому пляжі в Старомильську, не зважаючи на "нельотну" погоду :) Користуючись нагодою, поки смажились шашлики, я розмотав одну поплавчанку і вирішив трішки порибалити. Як результат, 15 непоганих плотвичок та одна червонопера в садку за годинку ловлі
Снасть - махова вудка Flagman Senatra Mesh 5 m, однограмовий поплавок Venturieri, основна волосінь 0,12 мм, поводок 0,08 мм і овнерівський гачок 12-го розміру.
Наживка - манка :)
Незважаючи на мінливий та сильний вітер і відпочинок, і риболовля вдалися!!! :co_ol: :co_ol: :co_ol:

 

Скільки пам'ятаю риболовлю на цьому озері, всього лиш раз мабуть за років десять до мене підходив сторож обілечувати. Практично всі ловлять безкоштовно від старого пляжу до нового і далі по берегу. Знаю, що плату інколи збирають з протилежного боку ставу, де знаходиться човникова станція. В основному платять ті люди, які беруть в оренду човен і їдуть ловити на цікавіші місця на озері або спінінгісти на човнах. Вартості точно не знаю, проте там є градація для членів УТМР і звичайних рибаків :) Ось так!


Коментарі