Старомильске водосховище
3.5(24)

Площа водойми: 35.83 Га
Середня глибина: 2.5 м
Максимальна глибина: 6.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: Платно лише орендувати на місці човен: по білету УТМР має бути зовсім не дорого, а без нього 50 грн
Умови для відпочинку: можна взяти на прокат катамарана або човника
Особливості:
Оновлено: 02 Квітня 2021


Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму:

http://fishing-ua.com/

Наш форум розділ мормишка
Наш форум розділ спінінг
Загальна інформація про водойму:
Також відоме як Старомильське водосховище. Водойма насправді нелегка. Риба тут є, але впіймати її не так просто.

В основному тут полюють на щуку і то зазвичай лише з човна. Дно гарне й чисте, обірвати тут свої приманки доволі тяжко. Середня глибина 2- 2,5 метри - на плесах. По центру ставу йде русло ріки Усті - там відповідно глибше - до 4-х. Також є кілька ям до 6-ти метрів. Дно - хрящувате, на плесах - мул.

УТМР орендує лише територію лодочної станції. Тому платити за риболовлю їм не потрібно. Це питання піднімалось кілька разів - коли єгеря з лодочної намагалися ходити берегом та збивати гроші за рибалку, врешті решт міська рада їх поставила на місце, вже років 8 як не ходять, сидять на станції. І рибалка з човна НЕ ПЛАТНА. Платна - оренда човна. Якщо приїхав зі своїм човном - ловиш. На водйомі завжди присутній охоронець, який іноді виймає з води сотні метрів не своїх сіток. Браконьєрство тут не виключення, а скоріше правило.
А так попід пірсами зі сторони човникової станції “Чайка” постійно стоять сітки в таких кількостях, що персонал наполягає “не ловити в цих місцях”.

Ну, якби там не було, але Старомильське водосховище перспективне в першу чергу по щуці. Радує присутність великого окуня, судака і… сома! Потрібно лише вірно підібрати сюди ключик.


Коментарі