Бочаниця, 30-31.08.2011

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: серп. 29, 2011 19:00

Кінець риболовлі: серп. 31, 2011 17:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий12.00068Мастирка, Опариш
Плітка0.2005Опариш
Компаньйони: Сергій Малиновський.
Погода: ввечері і вночі ясне небо, на наступний день було хмарно з рідкими проясненнями, вітер був доволі сильним і впродовж рибалку змінив свій напрям з північно-східного на південно-західний. Тиск помаленьку зростав.
Рівень води: нижчий звичайного на сантиметрів 30-35! З пірсу проблематично навіть руки помити.
Час ловлі: з 19:00 вівторка до 17:00 середи.
Місце: я ловив на пірсі №11, а Сергій на №12.
Зловлено: мною 68 карасів і 5 плотвиць. Сергій впіймав 50 карасів і 1 плотвичку.
Наживка: опариші. На спутніках мастирка
Прикормка: власного виробництва з додаванням консервованої кукурудзи. Оскільки моєї суперової прикормки залишилось вкрай мало(десь півтора-два стакани) то довелось додати ще ту, яка мене була ще з цієї рибалки, в прикормку налив три корочки ароматизатору FishDream “Big Fish”.
Снасті: фідер, спутніки, вудки, метод.

Ми дуже хотіли гарно закрити сезон літньої рибалки і ніяк не могли визначитись з місцем поїздки. Вирішили все-таки поїхати на відоме місце де можна буде без проблем провести ніч на водоймі: Бочаниця. Хоча в інтернеті та й від знайомих були невтішні відгуки про тамтешній кльов.

Охоронець, чи краще сказати менеджер, Іван зустрів нас з словами, що: “клює тако-собі… Хто вміє ловити, той напевно і зловить.”. Звечора ми розклали всі снасті і прикормили місця. До настання повної темноти у мене була лише одна покльовка на фідер. Зате яка! Красень карась на 800 грам!! Це сталось о 20:45.

Я провів всю над над вудками, спав на пірсі у спальному мішку. Як завжди метод з волосяною оснасткою простояв всю ніч дарма. Іноді бубенчики різко видавали якісь звуки, я навіть пробував вистежити, що ж то за такі покльовки: кічики фідерів натягувались на 3-4 сантиметри і різко відпускались. Таке враження, що це просто риба зацепляла своїми плавниками чи тілом леску. Також всю ніч на ставку велика риба випригувала з води. Але жодної рибини я не впіймав. Сергій же трохи успішно ловив десь до другої ночі. З трьох польовок реалізував одну :). О другій ночі він здався і пішов спати в машину.

Зранку по-троху почало клювати, і чим далі тим краще. Однаково добре ловилось як на фідер, так і на спутніки. А на вудки клювала виключно плотва, що на перловку, що на кукурудзу.

Я вже думав повитягувати спутніки, щоб повністю зосередитись на фідері, але тут в мене клюнув карась за півкіло. Це був вагомий аргумент на користь спутніків, тому я ловив ними до кінця рибалки. Іноді на них попадались крупніші екземпляри і тричі я вийняв по два карасі за раз.

Метод я переробив пізніше на другий фідер, але він працював слабо. Чомусь риба ловилась лише на мій imperial. Покльовки в більшості випадків були доволі сильними і впевненими. Іноді фідера зривало з піставки і дуже сильно загинало кінчик у воду. Це виробляли навіть не крупні карасі на ладоньку. Кукурудза чомусь не працювала абсолютно: як тільки я підсажував бондюельку до опаришів покльовки на цю снасть припинялись взагалі.

Взагалі рибалка була трудовою: поки я знімав одну рибку з спутніка доводилось налаштовувати інший. Поки його налаштував й закинув – вже клюнуло на фідер. Розібрався повністю з фідером – вже клює на спутнік. І так постійно, не було часу навіть просто посидіти і полускати зернят. ще важлива деталь: холостих покльовок на фідер було дуже мало, сходів також. Я втратив десь одну-дві риби і то лише через свою лінь, хотів підняти на пірс без підсака. А в Сергія з самого ранку були три обриви повідка підряд. Як він сказав, відразу після клювання брав фідер в руки, відчував велику вагу і “бздиньк!”. Діаметр повідка був 0.14. Він спробував поставити 0.16 і після цього покльовки стали рідкими. Довелось йому повернутись на 0.14. До речі я завжди використовую повідки 0.16 і 0.17 :).

 

Кльов був постійними впродовж всього дня. Взагалі це типово для Бочаницьких карасів. Невідомо лише, чи це тільки у нас так гарно клювало, чи по всьому ставку. Інших рибаків ми взагалі не бачили. Звичайно шкода, що нам не попався жодний карп чи білий амур, але по карасю ми вже відтягнулись по повній. Вага улову Сергія склала 7 кілограм, мого 12.

Сезон справжньої літної рибалки закрили відмінно!


Коментарі