Бочаниця, 16-17 липня 2010 р.

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: лип. 16, 2010 22:00

Кінець риболовлі: лип. 17, 2010 14:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий3.1507Кукурудза, Опариш
Плітка0.1501Опариш

компанйони: Сергій Маліновський
погода: жарка літня градусів 30-34, вітер східний
ловив з 22.00 16.07.2010 до 14.00 17.07.2010
ловив на пірсі номер 14, Сергій на 8
я зловив 7 карасів(300-500 грам), одну плотву грам на 150, і 9 плотвиць на пальчик, загальна вага 3150 грам
Сергій зловив в загальному 30 риб на 5 кілограм
Наживка: кукурузка, опариш, мастирка, хробаки, горох
Прикормка: власного виробництва
Снасті: вудка, фідер, спініг на спутніку, спінінг з горохом
в загальному по озері кльову не було
На цих вихідних мав рибалити в Грушвиці, мене запросив знайомий, але чомусь у нього щось не склалось і в останній день перед рибалкою я був сильно накручений тому зателефонував свому другу Сергію з пропозицією десь порибалити. Таке враження, що він тільки ждав мого дзвінка і з радістю погодився 🙂
Прийняли рішення рибалити з ночівлею і податися на новий ставок, я запропонував Грем’яче. Коли ми туди прибули виявилось, що вночі ловити категорично заборонено. Пробували домовитись з хазяїном, але це вивився дуже специфічний чоловік, розмовляти з ним взагалі важко. Про що говориьт той факт, що на запитання: “як до Вас можна звертатись, яке Ваше ім’я?” він почав городити невідомо що 5 хвилин і імені так і не назвав. Застеріг: на донки ловити не можна, линка не брати, карпів до кілограма відпускати, ловити не більше як на три вудки, отут і отам нів’якому разі не сідати.
У Грем’ячому(перше фото зліва) біля верб сидів рибалка, у активі якого з 11 ранку було аж 4 карасі кожен по 50 грам. Наспілкувавшсь з дивакуватим хазяїном і побачивши такий улов ми вирішили поїхати туди, де нам будуть раді і ніяких обмежень немає – в Бочаницю.
Прибувши на місце мій напарник вирішив бути поближче до машини і сів на восьмому пірсі, а я пішов на 14. Охоронець Іван завіз дві мої оснастки з горохом на метрів 100 від берега човном і гарненько все там прикормив. Поки я розклав вудки і фідер стало геть темно.. Посидівши з півтори годинки над незворшуними снастями я зрозумів, що як завжди в Бочаниці кльову вночі не буде. Пішов до свого напарника і яке було моє здивувавння, коли він показав свій садок: в активі вже бовтались три карасика, на моїх очах ще були клювання. Ловив він на вудку, наживка – мастирка. Світив ліхтариком на поплавки, ще він закинув фідер, який мовчав…
Я пішов спати в машину…
На пірсі номер 7 відпочивали хлопці з дівчатами, пили горілку і купались, робили багато шуму. Як потім розповідва напарник – займались коханням прямо на пірсі 🙂 дівчата ахкали на весь острів
Зранку ще коли було темно я пішов на своє місце, все ще раз прикормив і почав чекати. Почало світати, дивлюсь, а на моєму спінінгу(той, що завіз на човні Іван) немає нятг лески, я почав ігом витягувати, риба пішла в берег і сторону. Витягував леску катушкою типу “Невська” хвилин три аж поки відчув – риба є! Це виявився карась на 550 грам.
Після цього зловив ще одного карасика на кукурузку і все заглохло
Мої сусіди на 15 і 16 пірсах теж не бачили покльовок і змотались додому о восьмій ранку. О годині девятій почала клюювати ипленька плотва на фідер.
Від скуки закинув два спутніка з мастиркою, як виявилось безтолку.
Іноді клювало на вудки на кукурузку, але в більшості випадків риба умудрялась запутувати снасті в камишах, тому довелось разів з п’ять лазити у воду. Це було спасінням в таку спеку.
Почав експеремнтувати з наживкою і це дало результат: хробак+окуклений опариш+опариш+кукурузка принесла польовку дебелого карася. Розклав ще один фідер наживив цим блюдом і через 15 хвилин отримав карася. До кінця рибалки так і ловив. Одна рибина в 20 хвилин.
Мій колега зловив десь 30 карасів, всі невеликого розміру, я вісім. 10 карасів він не зміг дістати з води бо ровтикав дома підсак. Не забувайте підсак вирушаючи на острій в Бочаницю, буде дуже непереливки пірси високо над водою, дістати більш менш нормального карася на пірс перетворюється на муку.
Вага його улову 5 кілограм(передостаннє фото), мого 3(останнє фото).

 


Коментарі