Лисин, річка Стир

Місце риболовлі: Стир, с.Лисин

Початок риболовлі: серп. 27, 2011 18:00

Кінець риболовлі: серп. 28, 2011 11:30

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Густера6Опариш, пшениця
Лящ5Опариш
Плітка3Зернові

Компаньйони: Женик Пограничний
Погода: ввечері та зранку було сонячно, безвітряно, температура градусів 25-27, стабільно високий тиск 998 гектопаскалів. Після 09:30 ранку небо затягнуло високими сірими хмарами і дув ПД-ЗХ вітер.
Рівень води: вищий за звичайний на сантиметрів 80.
Час ловлі: з 18:00 до 21:00, з 05:30 до 11:30
Місце: неподалік втоку джерела в річку Стир(поблизу села Лисин). Місцеві називають це місце “зарічок”. Зправа від цього місця в метрах 30 починається поворот річки на 90 градусів з ямою. Місцеві називають це місце “пратва”. Всі великі риби зловлені саме на “пратві”.
Зловлено: близько 11 риб ввечері(пілящикі і пару плотвиць), десь до 15 таких же малий риб зранку і 1 лящ на 800 грам, Женик зранку впіймав карпа на 1.4 кг, і в’язя плотву на 600 грам.
Наживка: опариші, пшениця
Прикормка: салапінська каша з додаванням розвареної пшениці + FishDream “Река”
Снасті: фідер

Ми поїхали в село з головною метою – вибрати всі 15 соток картоплі. Після важкого трудового дня я на вечір пішов на річку.
Клювало тако-собі і як завжди риба була маленького розміру. Лише після заходу сонця в сутінках почав клювати підлящик трішки більшим за ладоньку. Комарі загризали дуже сильно, спеціальна мазь мало помагала. Місцеві казали, що пару тижнів назад з водосховища скинули так багато води, що річка вийшла з берегів і затопила луг, ось тому так багато комарів.

Зранку ми вже вдосвіта були на місці. Женик сів на пратві, а я на зарічку. Клювала ляскура й плотвичка.

Приблизно о сьомій тридцять ранку Женик після чергової покльовки попросив підсак. Він до речі теж ловив фідером, Mikado Golden Lion 360, основна жилка монофільна 0.26 повідок 0.15, наживка два опапиша + розпарена пшеничка. Поки я швиденько збирав підсака котушечка на його фідері гарненько підспівувала фрикціоном. Я зібрав чудо китайської інженерії, пригнув з невеличкого обривчика до річка і красень короп(!) на 1.4 кг був злапаний. Ура!

 

Через півгодинки підсак знову знадобився Женику: він впіймав рибу, яка зветься в’язь все-таки це плотва. Вага близько 600 грам. Вкрай рідко таке трапляється, вони навіть місцевими бракошами не ловляться сітками, неводами і климвами. Ура!

 

Після таких подій я перемістився до Женика і почав ловити приблизно поряд. Удача посміхнулась і мені цього неймовірного дня: попався лящик, наживка – три опариші. Але після години дев’ятої тридцяти клювати почало набагато гірше, рідко. Тому я змістився назад до зарічка, там мені попався ще один підлящик поменше. А у Женика десь о десятій знову сів на гачка карп. Він його надто поспішно тягнув з затягнутим тормозом(тормоз був затягнутим через те, що перед цим женик діставав з води кілограм з 10 водоростей). Рибу вдалось відірвати від дна і вивести на поверхню, ми помилувались на її золоте тіло і все. Схід.

Женик забрався додому, а я ще побув на річці десь до дванадцятої години. Один фідер в мене був заряджений фірмовим бутербродом(опариші+пшениця) на який клювали карпи, а інший експериментував: кукурудза, пшениця, опариші… Толку мало, за півтори години побачив лише два клювання.

 

Рибалка однозначно вдалась. Такої трофейної риби я ще за три роки тут ніколи не ловив. Супер!


Коментарі