Даничів, 13-14.08.2011

Місце риболовлі: Даничів

Початок риболовлі: серп. 13, 2011 17:30

Кінець риболовлі: серп. 14, 2011 13:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп0.3501Кукурудза
Бичок2
Окунь0.1002

Компаньйони: Діма Малафей, Коля, Саша, Сергій, Василь.
Погода: спокійна літня сонячна погода, стабільний тиск, безхмарне небо, безвітряно.
Час ловлі: з 17:30 суботи до 13:00 неділі.
Місце: за 50 метрів від дамби, не на плитах.
Зловлено: 2,3 кілограми карасів(розмір кожного трішки меньше ладоньки), 2 бичка, 2 окушка, 1 карпик грам на 350.
Наживка: мастирка, на фідерах опариші, кукурудза.
Прикормка: власного виробництва з додаванням консервованої кукурудзи, поплавки прикормлював пареною макухою.
Снасті: вудки, фідер, спутніки.

Випала можливість поїхати на рибалку з братом на нову для мене водойму в Корецькому районі. Їхали ми шумною компанією – все друзі брата. По дорозі в другій машині витекло половина запасу антифрізу – докупляли й заливали на заправці. Поки мудохались час минав. Тобто почали машинами всіх збирати і грузитись ще в час дня, а на водойму прибули аж о п’ятій.

Я швиденько обрав собі й обладнав місце біля верби. Закормив й розвернув батарею спутників. Окремо закинув два фідера на опариш і кукурудзу.

 

Кльов був відсутній повністю. Лише раз щось повело поплавка на якій була мастирка й то я прогавив. Отже спати всі полягали з нулем. Але рибу ті хлопці, що були зі мною ловили мало. Побачивши, що нічого не клює вони півночі гуділи.

Я прокинувся десь о четвертій і дістав на спутнік брата карпика. Ще був один карасик, трохи більший як палець, на снасті Сергія, але я не став його брати на берег. На моїх фідерах ніхто навіть до насадки не притронувся. Перезакинув спутніки. Після цього я засів за вудки.

Ще раз трішки прикормив макухою і почав виманювати місцевих жителів. Потроху почало клювати, але не дуже часто.. Та й розмір залишав бажати кращого. Карасі були до ста грам, до ладоньки, але жирненькі. Клювали виключно на мастирку

Треба написати, що цілий вечір та й на наступний день на ставочку періодично випригували карпи. Мабуть це були якісь дресировані риби, що створюють шикарну рекламу ставку.

Жодного клювання за всю рибалку у мене на спутніки так і не було. На фідер(опариш) зловив десь три рибки, все інше на махову вудку(мастирка). На фідер клювало дуже дивно: найчуттєвіша моя вершина ледве рухалась, скоріше це було більше схоже на якісь постукування, ніж на потяжки. Цього разу я навіть пробував знайти якісь цікаві ділянки на дні і перепади глибин – щось ніби й знайшов, але все марно.

Десь о восьмій ранку нас прийшов обілечувати власник, зсилаючись на паскудний(точніше відсутній) кльов і те, що всі хропці сплять, Вася заплатив лише 50 грн. Плата взагалі складає 50 грн з людини за лов карася і 100 грн за карпа.

Ставало все тепліше, але рибалка не змінювалась – покльовували невеличка карасики на мастирку. Потроху почали прокидатись хлопці, вони теж пробували ловити, але марно. Лише Вася зумів виловити якогось одного бичка. Мій брат оновив всі спутники/спінінги. Так вони й простояли до години другої – ніхто їх і не чіпав. Ми засмажили шашлик, що лишився з ночі, пообідали та й рушили додому.

 

По словам господаря ставка та місцевих хлопців риби в ставку навалом, причому різних розмірів. Постійно ловляться карпи, є карасі по півтора кілограми. Виною невдачі цієї конкретної рибалки було те, що рівень води нижчий за звичайний сантиметрів на сорок. Місцеві жителі навіть жалілись, що вода в їхніх колодязях впала.


Коментарі