Даничів
3.1(14)

Контакти: +380 (97) 645 17 12Ігор
Площа водойми: 9.53 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 200грн
Ціна за світлу пору доби: 200грн
Примітка по оплаті: 200 грн, норма вилову 5 кг, карп менше 1 кг топиться
Умови для відпочинку: зручностей для рибалки немає
Особливості:
Оновлено: 31 Серпня 2021


Розмір озера: 9,5 гектар.
Характер дна: дно нормальне, зачепів майже немає.
Глибина: середня глибина ставку від 1 до 1,5 метра. Але на руслах струмків, з яких він утворений глибина сягає і 2-х метрів. Також біля самої дамби помітно глибше.
Рослинність водойми: периметр з одного берегу водойми майже чистий від рослинності. Лише в кількох містях є трішечки комишу та де-не-де росте самотнє дерево. На іншому березі ростуть непролазні хащі і стоїть будинок охорони.
Наявність місць лову: місць для ловлі достатньо.
Риболовецький пресинг: пресинг присутній, за неперевіреними даними тут іноді ставлять і сітки.
Риба: карась, карп, бичок, окунь.
Рекомендовані наживки: мастирка, кукурудза.
Умови риболовлі: 200 грн за добу.
Умови для відпочинку: місць для відпочинку і встановлення палаток пре достатньо. Потрібно лише заздалегідь потурбуватись про дрова. А воду можна набради і в самому селі, воно від водойми знаходиться на відстані не більше 500 метрів.
Проїзд: проїзд до села Корця дуже хороший, далі бруківка до Даничева, а по самому селі грунтівка. Особливе занепокоєння викликає під’їзд по лугу до самого ставку.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: 0976451712 Ігор.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: поки немає.
Загальна інформація про водойму:

Гарна лугова місцевість. Не менше як три різні доволі не малі струмки зливаються в одному місці. Саме тут і було збудовано дамби та утворено ставочок.

Водойма не погано зариблена різними порадами коропу, водяться пристойні карасі до кілограма, що добре ловляться на солодку кукурудзу. Цікавим фактом є те, що через ставок прокладені мости. По них можна погуляти і гарно пофоткатись 🙂

Особисто я рибалив тут один раз, але потрапив на дуже спекотну погоду, коли вода майже закіпала. Тому кльову майже не було. Серед десяти рибалок лише я один зумів на мастирку насмикати карасиків.

Місцеві розказали, що коропи тут є “ого-го” які. Коли власника зовсім немає вони потайки ставлять сіточку. Так ті карпи рвуть її на шмаття. Правда це було два роки тому, може з того часу його вже тричі спускали вже.

Мінусами рибалки в Даничеві я б назвав те, що тут важко сховатись десь від сонця, немає місця де сісти на лавочку чи за стіл і доволі близьке місце розташування до самого села. Та й до міста Рівне не дуже то й близько. Але тут гарно, так.

           

              stal1n, 12.04.2013
           

 


Коментарі