Заливи річки Прип'ять

Місце риболовлі: озеро Нобель

Початок риболовлі: серп. 20, 2016 00:00

Кінець риболовлі: серп. 20, 2016 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Щука3.0002Блешня коливна

Що може бути краще, нiж побувати в мiсцях свого далекого дитинства? .....тiльки риболовля на рiчцi, де мов би i зараз почуэш голос бабусi та побачиш ї ї силует на вузенькiй стежечцi, що виходить на берег з лiсу.
Отож пiдйом, о 6 год човен на водi, повний штиль, туман такий, що й того берега не видно. Рiвень води критично низький. їду на знайомий менi перекат. Комплект зiбраний, в воду першим летить 80 свад, потiм 115 маг, тсуйоки драга, рудра......тихо, тiльки дика качка даэ знати що їй на мене начхати)))... кря кря.....кря кря! Перемiщаюсь з переката на перекат, Але результат без змiн. Обловив мiлкий затон, те саме. Вже жалкую, що не взяв ул комплект, хоть окунька б поганяв!
На годиннику 10 год сонечко починаэ припiкати. Вертаючись назад вирiшив обловити яму, глибиною десь до 4 м. Чiпляю старенького бомбера флет в натуралцi i на третьому закидi получаю барамбах, палка в дугу, упираэться сильно на верх не йде, я думав крокодил......2-3 хвилини кайфу i щука в човнi. Ще хвилин 20 я обловлював сплавляючись по ямi i на виходi получаю Ще одну покльовку, ох i цi доннi щуки, це щось, дають таких люлей тому фрiкциону)))))
11:40 год я на березi, йду додому обiдати та вiдпочити, вечорком вiзьму Ще й ул комплект....Ще буде!
Фото з телефона.


Коментарі