Бочаниця, 26-27.06.2011

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: черв. 27, 2011 19:00

Кінець риболовлі: черв. 26, 2011 18:15

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий7.50041Опариш
Червонопірка1Опариш
Короп дзеркальний0.7005ОпаришКомпаньйони: Сергій Малиновський
Погода: головний погодний фактор, який був вирішальним – це був вітер. Його сила буле 5-7 метрів за секунду, напрям північно-західний. Ввечері спочатку було тепло й сонячно, в годині о дев’ятій дуже похолодало, довелось вдягати навіть зимову куртку. Наступний день видався теплим і сонячним, тільки вітер не вщухав. Тиск постійно був стабільним 990 гПа
Час ловлі: з 19:00 неділі до 18:15 понеділка
Місце: пірс номер 16
Зловлено: 41 карась, 1 білий амур, 1 краспопірка, 5 малих дзеркальних карпиків(відпущені), загальна вага риби склала 8 кілограм. Сергій зловив 53 рибини
Наживка: опариші
Прикормка: власного виробництва з додаванням консервованої кукурудзи і перловки. Потім додав трохи гороху і прикормки “Fish Dream червоний карп”. В прикормку налив ароматизатор FishDream “Big Fish”
Снасті: фідер, пробував ловити на метод і закинув один спутнік.

На ці вихідні прогноз був вкрай не втішним, і постійно змінювався. Більш-менш нормальна погода мала бути лише у вівторок, і саме на вівторок мій друг планував виїзд на рибалку. Я вже хотів відпрошуватись у босса, але мене обрадували в останній робочий день, що вівторок теж вихідний – День Конституції! Я дуже зрадів, що потраплю і в ці вихідні на риболовлю.

В суботу прогноз знову змінився, і тепер в понеділок мало бути сонячно, а в вівторок затяжні дощі. Я вмовив Сергія виїхати на риболовлю саме на понеділок :) а два його друзі приїдуть на рибалку на вівторок.

Отож ми приїхали на місце і зайняли разом 16 пірс. Давненько я не ділив свого пірса з кимось, тому довелося потіснитись. Як завжди я закормив місце під комишем і зробив декілька закормочних закидань фідером. Перша риба, яка клюнула – карась грам на 350-400 вселив надію на хороший кльов. Потім у мене клюнуло ще декілька карасі набагато меншого розміру, а у Сергія снасті вперто мовчали.

Десь о восьмій вечора вітер трохи притих на пів годинки, саме в цей проміжок часу кінчик фідеру захитався туди-сюди, я підсікнув і витягнув з води білого амура. Десь приблизно на кілограм-півтора. Він клюнув на пучок опаришів.

 

Важливий момент: ввечері Сергій почав знову скаржитись не Вселенську несправедливість, що я ловлю рибу, а в нього і покльовок менше і засікається погано. Тоді я уважно оглянув його фідерну снасть. Зняв гачка “Cobra”, якогось маленького розміру і почепив повідка 0.14 з гачком Kamasan B983№14. Після цього діло пішло.

Я закинув метода, насадка – кукурудза на волосі. Він без толку простояв години зо три, і я змінив насадку на горох, який без толку простояв ще годин з шість. Як завжди вночі майже нічого не клювало, але Сергій вперто просидів над світлячками до третьої ранку.

Я прокинувся о четвертій ранку і приступив до риболовлі. Клювало не сильно і карась в основному був невеличким, хоча іноді ловились і красені. Метод я знову перекинув, оновивши на ньому горох. Один раз на ньому була якась недопокльовка, яку я не реалізував. Пізніше я додав в оснастку ще один коротесенький повідочок і наживив венгерською кулькою, саме на неї зловив пару карасиків.

В цей день Сергій ловив явно краще ніж я, на його фідер відбувались клювання частіше і він часто діставав рибу на свої два спутніки. От тільки розмір їх не дуже радував, хоча іноді попадались і великі особини. Один раз навіть клюнув лускатий карпик грамів на 500 на спутнік.

Отак ми й ловили до самого вечора, рибка покльовувала, а ми боролись кожного разу при закиданні й витяганні риби з вітром. Вітер був таким сильним, що витягуючи рибу, він робив величезну дугу з лески і сильно її навантажував, так що неясно було чи взагалі ти тягнеш рибу чи ні. Що цікаво, плотва й краснопера майже не клювали(взяли лише по одній). Вудкою на кукурудзу я зловив лише одного дзеркального карпика. Взагалі ці карпики клювали дуже гарно й впевнено, іноді відразу після закидання фідера. Звичайно ми їх всіх випустили.

Під вечір до нас приїхали друзі Сергія і зайняли наш пірс. Як виявилось на наступний день у них клювали маленькі карасики навпіл з плотвою.


Коментарі