Бочаниця (16-17 червня 2011 року)

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: черв. 16, 2011 20:00

Кінець риболовлі: черв. 17, 2011 14:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий5.500Опариш, мамалига, перловка
Червонопірка1.000Опариш
Плітка1.000Опариш
Час ловлі: з 20:00 четверга, 16 червня до 14:00 п’ятниці, 17 червня 2011р.
Місце: пірс номер 17.
Улов: 2/3 відра на 20 літрів (карась, плотва/краснопірка).
Відпущено: 2 раки, кілька коропців до 150 гр.
Наживка: опариші, кукурудза, мамалига, перловка

Вирвався на рибалку в будень. В принципі, як і завжди. Розраховував з погодою наступним чином: до четверга кілька днів було хмарно/вітряно/дощило, отже риба не харчувалася; в середу трохи розпогодилося, значить десь в четвер зголодніла риба почне клювати, отже можна дути. Можливо логіка і сумна, але все підтвердилося (дивитися звіт з Бочаниці за середу).

Приїхав досить пізно, була без кількох хвилин 8-ма. Вибрав пірс, переніс речі, заплатив за риболовлю. По дорозі розпитав колег рибаків — результати не втішні. Але засмучуватися було рано.

На місці (17-й пірс) розпочав з “проміру глибин”. Якщо точніше — хотілося скупатися. В рамках купання я походив навколо, помацав дно (ногами, звісно), знайшов межі комишів, сміття на дні, знайшов відірваного (але цілого) поплавка на 1 гр… Коротше, провів розвідку. Далі виліз, витерся і у мене було ще пів-годинки до того, як геть стемніє.

Закинув першою поплавчанку з глухою оснасткою. На неї, з наживленою перловкою, протягом наступних 10 хвилин витягнув 2 раки. Одного за клешню. А другий серйозно засікся в пащеку. Довелося пововтузитися. Раки були сфоткані і відпущені на місці.

На цьому вечірній кльов скінчився. Вночі стояли фідер і 2 поплавки з світлячками — покльовок не було взагалі.

Ранковий кльов почався приблизно з 3.45. Почав смикати карась на поплавки. Далі й фідер почав обзиватися. Клювало, фактично, до 12 години. Далі трішки слабше стало, почала надокучати плотва, але все-одно на фідер час від часу брав величенький карась.

Захід сонця.

Місце риболовлі.

Перший улов.

Рак трішки ближче.

Демонстрація розмірів.

Улов.

Кілька найбільших рибин з улову (в замороженому вигляді).

 


Коментарі