Бочаниця, 02-03 червня 2016 року

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: черв. 02, 2016 17:00

Кінець риболовлі: черв. 03, 2016 08:30

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.5003Опариш
Плітка1.000Кукурудза, Опариш

На вечір четверга, 2 червня 2016 року, вибрався на рибалку на добу в Бочаницю.
З острова ціна, як і зазначено на рибній мапі, 130 грн. Вибрав пірс №12, але, як виявилося, там мужики його вже зарезервували. Перейшов на 15-тий, який до п’ятниці до 12:00 був вільним.
Одразу по приїзді, під 17:00, закинув поплавчанку на перловку – плотва тут як тут. Нашморгавши штук 5, вирішив припинити цей “кльов” шляхом насаджування кукурудзи. Пізніше на неї ж я вцілив кілька “залікових” плотвин. Крім того, кукурудза виявилася основною працюючою насадкою на всю рибалку.
Отож, ловив на 2 поплавка: прямо, та правіше пірса в рогозу.
Маленький лікнеп: той очерет, що з качалками – це рогіз (рогоза), ще з нього плетуть кошики і т.п.; очерет– це родина злакових, у нього кругле стебло, колосок, коли достигає, схожий на віника (такий самий, як в проса чи звичайної трави, якщо це комусь щось скаже), крім того – ото очеретом крили (і ще й досі десь криють) хати, крім того – саме його взимку снопами тикають в ополонки, щоб покращити надходження повітря під літ, коротше, щоб риба не задихнулася; комиш же – це така м’ясиста рослина, в неї тригранні стебла з листками, я його в Бочаниці не помічав взагалі, того комишу. Але ці всі рослини в українській культурі наплутані, часто одне називають іншим і навпаки. Навіть набрані окремо в google images “рогіз”, “очерет”, “комиш” вертають одні й ті самі малюнки – спробуй, розберися!
На поплавки у мене клювали карпики, виключно на кукурудзу. Снасті були делікатні, гачки 14-го розміру, маленькі і тоненькі… Але боявся поставити більші і грубіші… Ну і, відповідно, сходів було дуже багато. Нажаль. Реалізував десь 9-10 карпенят, які на такі станасті подарували мені незабутні відчуття виважування!
2 фідери були закинуті прямо і лівіше від пірсу – на них я витягнув 2-3 залікові карасі. Але то й все за час лову (ловив я до п’ятниці десь до 10-ї години, втік через повне затишшя після 8:30 чи біля того).
Підсумувати хочу словами, що рибалка, насправді, сподобалася. Шкода, що карася під берег не вдалося виманити… Доречі, підманював я Трапером Карп-Лин-Карась, намішаним з Флагманівською “універсалкою” як наповнювачем.

Всі фото з рибалки:

 


Коментарі