Дні шнурка

Місце риболовлі: озеро Нобель

Початок риболовлі: вер. 21, 2019 06:00

Кінець риболовлі: вер. 22, 2019 12:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Окунь0.7005Блешня обертова
Щука1.8003Блешня обертова

Щось давно вже не було тут звітів. Отож.
Раз в рік з друзями їздимо на 2 дні на великі(по наших мірках) водойми. Так сказати така традиція. Цього року вибір пав на оз.Нобель.
Виїхали ще в пятницю після обіду, а повертались в неділю - на відпочинок було 2 суток.
Доїхали добре, подяка форумчанам за підказки якою дорогою їхати - через волинську область нормальна дорога, лише пару км розбитої грунтовки. Весь інший час достатньої якості - від ідеального асфальту до неідеальної бруківки.

Приїхали вже по темну, знайшли місце на самому краю, практично біля гирла Припяті. Повечеряли :-)

А якщо серйозно - то повечеряли біля багаття, основні речі переклали з прицепа в машину і вляглися спати. Двоє - в прицепі. Я в салоні згорнувся, бо місця було обмаль, але мені не звикати) Лише весь час якесь в сусідньому лагері від "білочки" верещало "АААА!!" заважаючи спать колегам.. і так щопять хвилин... Я ж звик до шумних сусідів і спав нормально)
Суботнього ранку вдвох попливли на пошуки хижака. А один з фідерами і поплавочкою лишився ловити мирну рибу. Проплавали так до обіду. В компаньона 0. В мене - тільки 3 малих окуня спокусились і шнурок. Окуні були забрані на уху, шнурок під 400г благополучно втоплений. Почався мілкий дощ, а ухи вже захотілось тому на березі розпалене багаття, готовка і запашна уха із 3 окунів і 1 підлящика зловленого на фідер:dribble:


Піся обіду я вже сам відправився вздовж камиша на пошуки зубатих. На цей раз полювання було дещо успішне. декілька шнурків і один з них вже нормального розміру під 40см. Всі інші менші відправились рости далі.

В одному з місць паркування глибина виявилась дещо більшою, хвилі від вітру додавали "зручності". от з цієї точки і вдалось вигнати з глибини ось такого полосатого красеня. Колір темно-коричневий, відчувся вплив темної торфяної води.

Під вечір піднявся ще більший вітер, почало темніти і вирішено пливти назад до колег. На веслах в дощ при зустрічному вітрі то ще те "задоволення".:-)
Стемніло. На великій пательні приготували смажену картоплю з мясом. Повечеряли і спати.
Ранок неділі. Сонце подекуди виглядувало з попід хмар. Друг розловився двома гігантськими окунями в 30г і одним зубастим крокодилом грамм 50:-)
В мене ж пару шнурків втоплено і два забрано розміром пів кіло+. вже під обід на зворотньому шляху до місця стоянки на одній з точок ще один окунець в 200г.
У компаньона на березі мирна риба вперто мовчала.

Вже в обідній час почали збиратись і вирушили назад на Рівне.

Вцілому ж рибалкою задоволений. Крупної щуки не було, тому якість одиничного клювання крокодила довелось нівелювати кількістю клювань докілошних шнурків. Загалом піймано 5 окунів та десяток шнурків переважна більшість яких відправились назад в озеро рости. Клювало найкраще на обертові блешні мепс 2 розміру в кольорі срібло з різноманітними варіаціями. У тролінгістів візуально пійманих не було, лише один мужик уже біля самого човна упустив десь півторашку.
п.с. сіток багато. місцеві цідять водойму як хочуть.


Коментарі