Бакота, 19-24.06.2016

Місце риболовлі: Бакота

Початок риболовлі: черв. 19, 2016 19:00

Кінець риболовлі: черв. 24, 2016 12:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лящ30.00060Опариш, Хробак
Плітка4.00020Опариш
Окунь
Рибець

Компаньйони: Тарас Квартерчук(далі Т.), Олександр Кватерчук(далі О.).

Погода: літо.

Рівень води: від початку берега до зрізу води було метрів 20.

Час ловлі: ловив переважно з четвертої ранку до дев’ятої-десятої. Вечорами кльов був гіршим. Вночі майже не клювало. А от у моїх компаньйонів кльов був лише в саму спеку, з дванадцятої до шістнадцятої.

Місце: десяте місце.

Вартість рибалки: за 5 днів риболовлі за трьох людей ми заплатили єгеру 170 гривень.

Зловлено: кожного дня по-різному, загалом десь 30 кілограм різної риби, переважно підлящики 300-500 грам.

Наживка: у мене найкраще лящ клював на хробак. На опариш клювала плотва й лящ 50/50 і в основному зранку. В Олександра лящі ловились на пінопласт.

Прикормка: перші три дні розгодовував місце прикормкою власного виробництва, далі план був ловити на Traper. Але особливого ефекту це не дало. Олександр прикормлював запареною товчею і вареним пшоном.

Снасті: тяжкий фідер, але на третій день приноровився закидувати на потрібну дистанцію й медіум фідером(замінив котушку і шнур).

Це була моя мрія: потрапити на річку Дністер, в місце, яке називається Бакота. Радість життя полягає в тому, що інколи твої заповітні мрії збуваються 🙂

Кому ліньки читати цю простиню тексту, можете відразу мотати до розділу “Висновки” та переглядати фотографії в галереї, кожну з них я підписав.

День перший

Побули в 19:00, місце №7 на яке ми розраховували, було вже зайняте. Довелось стати на №10, О. стає тут постійно. До зрізу води від лісової посадки метрів 20. Останні метрів 5 — багно, в якому я різав собі босі ноги ракушкою. Нічого цікавого на дні не передбачається, просто плавний спуск з водоростями. Хлопці пропонують перевозити мене човном на той берег. Настрій не дуже.

Весь підхід до води зарослий кущами і водоростями

Весь підхід до води зарослий кущами і водоростями

Ввечері плавали з ехолотом через Дністер. Глибина русла 33,8 метра! Що цікаво: риби на глибинах взагалі немає, вся вона стояла у півводи над перепадами і бровками, не далеко від берегу. Біля скель дуже різноманітне дно. Риба там стоїть в 15 метрах від зрізу води. А якісь рибалки, що там відпочивали кидали свої донки на 50 метрів вперед, в пустелю.
Найбільший звал, який я побачив на ехолоті, склав 7 метрів! Сім метрів відвісної стіни!
Також ми роздивились і наш пологий берег. В 50 метрах глибина вже 3,5 метра і там також є різна риба. Настрій покращився. Всю ніч йшов сильний дощ і була гроза.

Глибина на руслі 33 метри,  а вся риба на 7-9

Глибина на руслі 33 метри, а вся риба на 7-9

День другий

Я думав, що на вулиці дощ і негода, тому й не встав з будильником. Виліз з намету о 5:15. Ловити тут можливо лише тяжким фідером, так далеко треба закидати до мого маячка, який вчора поставив О. Дві години я розчищав собі місце для риболовлі. Під час цього процесу навіть впіймав одну плотву. На фідері опариша об’їдало постійно. Шкода, що покльовок я чомусь не реєстрував.
Своїм медіум фідером я не міг ловити в позначеному маячком місці, бо банально не вистачало довжини шнура. За пару сезоні він так сильно вкоротився. На наступний день замінив котушку на іншу, і вже з годівницею-кулею почав класти наживку де треба.

Моє робоче місце

Моє робоче місце

О. цілий день мучився зі своїми розтяжками, на які потрібно поставити човен. Одного мішка з камінням втопив, потім півдня плавав в пошуках шнурка й каміння. Вже ввечері він закормив собі місце, і заодного й мені. Я зловив перед темнотою якусь плотву, хоча клювало постійно. Мабуть щось геть мале. Із заходом сонця і повним потемнінням кльов теж повністю вимкнувся, ні покльовки.

Дністер

Дністер

День третій

З ночі повідка з хробаком було обірвано. Рибалити почав в 04:30, нарешті впіймав першого підляща! Це сталось десь о п’ятій, на опариша. Через півгодини ще одного. О 06:16 обрив повідка на покльовці. Наступна серія клювань десь біля восьмої(опариш) і пару лящиків біля десятої(вже на хробака і хробак+опариш). Перша риба була найбільшою(грам по 500), чи ближче до спеки, тим менші(грам по 300).

Тим часом О. пробував ловити з човна на своїх розтяжках біля скель на протилежному березі. Там взагалі нічого не клювало. То він на легкий спінінг натомість наловив окунів, а на відвідний повідок кілька десятків бичків.

Після сніданку О. поплив ставити нові розтяжки, тепер на нашому березі, а я звалився спати. Взагалі я тут кожного дня вдень в обід відсипався. Після обіду О. вже успішно ловив плотву й підлящиків на новому місці. До нього приєднався й Т.. Ловили вони десь до шостої, далі кльов відрізало. Загалом хлопці спіймали: Т. 7 підлящиків і 15 плотвиць, О. 8 кг такої ж риби. Цього вечора ми вперто сиділи над моїми фідерами, але впіймали лише одну плотву в районі 23:00, кльову не було.

Перший улов Олександра

Перший улов Олександра

День четвертий

Встав о другій, щоб спробувати застати нічний кльов. Мав одне клювання о 03:02, дістав підляшика. У хлопців на воді станом на 5 ранку лише одне клювання, але гарний лящ(1,35 кг, взяв Т.). Потім Т. з човна на мормишку в півводи налупив плотви. Фідерний кльов у мене був геть кепський цього дня. За ніч тиск стрімко пішов вниз, і зранку так само стрімко почав дертися вверх.

В обід хлопці знову вийшли на воду зі своїми бортовими вудками. Т.: 9 пілящків, 2 рибця, 17 плотвиць. О.: 27 підлящів, 2 плотви.

Після цього обіднього кльову ми з Т. на веслах попливли до повороту Дністра, на мис. Там я видерся на гору і багато фотографував, а Т. на мікроджиг відтягувався на повну по окуню, ніяк не хотів пливти зовсім назад. Але почало трохи гриміти і він поквапився 🙂 Хоча дощ так і не почався.

Ми повернулись на базу, та кльову тут зовсім не було.

 Дністер і я

Дністер і я

День п’ятий

Вночі в О. на бортові вудки клюнуло лише дві плотвички, геть малі. А о 04:40(точно той же час, що й вчора) взяв ляща на 1,6 кг. Далі знову повний провал в кльові. О. ліг трохи подрімати на дно човна десь біля посьмої ранку, і через 10 хвилин у нього на одну з вудок, де він якраз а гачок поставив м’ясо добутого молюска-дрейсени, клюнув лящ. Ця риба мало не поцупила вудку, але О. зреагував і впорався з біг-фішем нашої рибалки. Вага склала 2,3 кг. Більше у нього нічого не клювало зовсім.

Я з лящем Олександра

Я з лящем Олександра

У мене зранку на фідер клювали підлящі, спочатку кльов був лише на опариша, а згодом лише на хробака.

Файне фото, люблю такі

Файне фото, люблю такі

Вперше в житті виплив рибалити з човна на бортові вудки, разом з О.. Я ще й попередив його, щоб він не дуже ображався, якщо я його переловлю, бо ж новачкам завжди щастить Зображення Стали на загодовану точку, де два дні підряд ловилось до 10 кг риби, але нічого геть не клювало. Не допомагали ні зміна наживок, ні прикормок в пружині. Ми аж поснули в тому човні. І тут О. кричить(ну якби кричить, бо не можна взагалі розмовляти в човні в 6 метрах над рибою): “Вітя вставааай, клює!” Підсічка і він витягує плотвичку, каже: “ну все, рибка підійшла, потрібно створювати рух, давай все перенаживляти.” І відразу після мого опускання кормака у воду на дно відбулась покльовка. Кивок загинало вгору, я то думав, що то якийсь провис, чи завелика глибина. Почав вибирати, а там відчувається риба. Думав, по відчуттям на дубову снасть, що то плотвичка, в виявився лящ рівно на 1 кілограм. Я майстерськи (як вчив мене Т.) взяв його з-за спини рукою за голову. Радості моїй не було меж! О. також відразу після мене впіймав впіймав плотву, і знову кльов відрізало.

Десь аж у дві години я заробив клювання(нарешті!) на ту ж свою вудку і знову на гачок пінопластом, куди я запопадливо підсадив малесенького хробачка. Цього разу точно відчувалась більша риба. Як побачив її у воді, то серце було в п’ятках. Взяти таку рибу було складніше, але я справився. Лящ на 1,7 кг в садку 🙂

Далі мене замінив Т., але клювати більше нічого не стало. Ось такий дивний видався цей день, на відміну від двох попередніх. Я почав по-маленьку збирати на завтра речі, а хлопці попливли за мис по окуня. Повернулись, нічого зовсім не спіймали, десь подівся той окунь сьогодні. Загодували мене дуже моє фідерне місце товчею та пшоном. Ввечері я майже не рибалив, поставив кукурудзу(яку і витягнув зранку).
Вночі йшов сильний дощ, була гроза. Як будемо виїжджати – хз.

Моє щастя

Моє щастя

День шостий

Всюди грязюка, багно, вода. Я рибалив з 05:00, спочатку клював не поганий підлящ, потім плотва. На хробака навіть взяв карпика, — дуже впевнена покльовка, не те що ці мямлі-лящі. І Т. трохи ловив на фідер(вперше в житті до речі), витягнув найбільшого окуня цієї рибалки взагалі. Загалом за цей ранок мій результат 9 підлящів і 4 плотви.

Поки ми з Т. складали табір, то О. розчарувавшив в кльові мирної риби знайшоов окуня під берегом і на мікроджиг відтягувся по повній. Наловив кілограм з 8-10, ми навіть не важили, бо вже треба було рухатись додому.
Виїжджали ми дуже довго, все чекали поки сонце і вітер трохи посушать нам грунтові дороги біля ріки, далі мало бути легше. Ми спалили доволі багато бензину і ще більше часу обмізковували як переїхати ту чи іншу яму. Загалом все обійшлось і вже в десятій вечора ми були в Рівному.

Відео рибалки:

Висновки

  • Донними вудками я ловив рибку на відстану 55 метрів і глибині 3 метри;
  • найкраще на фідер клювало зранку до години 10, ввечері значно гірше, вночі у мене взагалі не вистачало терпіння дочекатись бодай якусь покльовку;
  • бортовими вудками з човна мої компаньйони ловили на відстані 85 метрів і глибині 8 метрів;
  • у них весь кльов був в саму спеку, зранку майже нічого, ввечері і вночі повний нуль;
  • ехолот показував, що вся риба концентрується над аномаліями дна в півводи. На глибинах риби взагалі ніде не було;
  • на мікроджиг можна відтягнутись на все життя вперед, наловити за раз 15 кілограм окуня – не проблема;
  • у всіх інших рибалок на нашому березі кльову майже не було взагалі, вони по черзі ходили в нас питати на що ловити і де ту рибу шукати;
  • на протилежному березі під скелями в перші дні, поки там були люди, кльову теж не було. Рибалки жалілись, що за всю ніч навіть тичка на батарею фідерів не бачили.

Всі фото з рибалки:

 

20160622_Fishing_Bakota_124.jpg20160619_Fishing_Bakota_001.jpg20160619_Fishing_Bakota_002.jpg20160619_Fishing_Bakota_003.jpg20160619_Fishing_Bakota_004.jpg20160619_Fishing_Bakota_005.jpg20160619_Fishing_Bakota_006.jpg20160619_Fishing_Bakota_007.jpg20160619_Fishing_Bakota_008.jpg20160619_Fishing_Bakota_009.jpg20160619_Fishing_Bakota_010.jpg20160619_Fishing_Bakota_011.jpg20160619_Fishing_Bakota_012.jpg20160619_Fishing_Bakota_013.jpg20160619_Fishing_Bakota_014.jpg20160619_Fishing_Bakota_015.jpg20160619_Fishing_Bakota_016.jpg20160619_Fishing_Bakota_017.jpg20160620_Fishing_Bakota_019.jpg20160620_Fishing_Bakota_020.jpg20160620_Fishing_Bakota_021.jpg20160620_Fishing_Bakota_022.jpg20160620_Fishing_Bakota_023.jpg20160620_Fishing_Bakota_024.jpg20160620_Fishing_Bakota_025.jpg20160620_Fishing_Bakota_026.jpg20160620_Fishing_Bakota_027.jpg20160620_Fishing_Bakota_028.jpg20160620_Fishing_Bakota_029.jpg20160620_Fishing_Bakota_030.jpg20160620_Fishing_Bakota_031.jpg20160620_Fishing_Bakota_032.jpg20160620_Fishing_Bakota_033.jpg20160620_Fishing_Bakota_034.jpg20160620_Fishing_Bakota_035.jpg20160620_Fishing_Bakota_036.jpg20160620_Fishing_Bakota_037.jpg20160620_Fishing_Bakota_038.jpg20160620_Fishing_Bakota_039.jpg20160620_Fishing_Bakota_040.jpg20160620_Fishing_Bakota_041.jpg20160620_Fishing_Bakota_042.jpg20160620_Fishing_Bakota_043.jpg20160620_Fishing_Bakota_044.jpg20160620_Fishing_Bakota_045.jpg20160620_Fishing_Bakota_046.jpg20160620_Fishing_Bakota_047.jpg20160620_Fishing_Bakota_048.jpg20160620_Fishing_Bakota_049.jpg20160620_Fishing_Bakota_050.jpg20160620_Fishing_Bakota_051.jpg20160621_Fishing_Bakota_052.jpg20160621_Fishing_Bakota_053.jpg20160621_Fishing_Bakota_054.jpg20160621_Fishing_Bakota_055.jpg20160621_Fishing_Bakota_056.jpg20160621_Fishing_Bakota_057.jpg20160621_Fishing_Bakota_058.jpg20160621_Fishing_Bakota_059.jpg20160621_Fishing_Bakota_060.jpg20160621_Fishing_Bakota_061.jpg20160621_Fishing_Bakota_062.jpg20160621_Fishing_Bakota_063.jpg20160621_Fishing_Bakota_064.jpg20160621_Fishing_Bakota_065.jpg20160621_Fishing_Bakota_066.jpg20160621_Fishing_Bakota_067.jpg20160621_Fishing_Bakota_068.jpg20160622_Fishing_Bakota_069.jpg20160622_Fishing_Bakota_070.jpg20160622_Fishing_Bakota_071.jpg20160622_Fishing_Bakota_072.jpg20160622_Fishing_Bakota_073.jpg20160622_Fishing_Bakota_074.jpg20160622_Fishing_Bakota_075.jpg20160622_Fishing_Bakota_076.jpg20160622_Fishing_Bakota_077.jpg20160622_Fishing_Bakota_078.jpg20160622_Fishing_Bakota_079.jpg20160622_Fishing_Bakota_080.jpg20160622_Fishing_Bakota_081.jpg20160622_Fishing_Bakota_082.jpg20160622_Fishing_Bakota_083.jpg20160622_Fishing_Bakota_084.jpg20160622_Fishing_Bakota_085.jpg20160622_Fishing_Bakota_086.jpg20160622_Fishing_Bakota_087.jpg20160622_Fishing_Bakota_088.jpg20160622_Fishing_Bakota_089.jpg20160622_Fishing_Bakota_090.jpg20160622_Fishing_Bakota_091.jpg20160622_Fishing_Bakota_092.jpg20160622_Fishing_Bakota_093.jpg20160622_Fishing_Bakota_094.jpg20160622_Fishing_Bakota_095.jpg20160622_Fishing_Bakota_096.jpg20160622_Fishing_Bakota_097.jpg20160622_Fishing_Bakota_098.jpg20160622_Fishing_Bakota_099.jpg20160622_Fishing_Bakota_100.jpg20160622_Fishing_Bakota_101.jpg20160622_Fishing_Bakota_102.jpg20160622_Fishing_Bakota_103.jpg20160622_Fishing_Bakota_104.jpg20160622_Fishing_Bakota_105.jpg20160622_Fishing_Bakota_106.jpg20160622_Fishing_Bakota_107.jpg20160622_Fishing_Bakota_108.jpg20160622_Fishing_Bakota_109.jpg20160622_Fishing_Bakota_110.jpg20160622_Fishing_Bakota_111.jpg20160622_Fishing_Bakota_112.jpg20160622_Fishing_Bakota_113.jpg20160622_Fishing_Bakota_114.jpg20160622_Fishing_Bakota_115.jpg20160622_Fishing_Bakota_116.jpg20160622_Fishing_Bakota_117.jpg20160622_Fishing_Bakota_118.jpg20160622_Fishing_Bakota_119.jpg20160622_Fishing_Bakota_120.jpg20160622_Fishing_Bakota_121.jpg20160622_Fishing_Bakota_122.jpg20160622_Fishing_Bakota_123.jpg20160622_Fishing_Bakota_125.jpg20160622_Fishing_Bakota_126.jpg20160622_Fishing_Bakota_127.jpg20160622_Fishing_Bakota_128.jpg20160622_Fishing_Bakota_129.jpg20160622_Fishing_Bakota_130.jpg20160622_Fishing_Bakota_131.jpg20160622_Fishing_Bakota_132.jpg20160622_Fishing_Bakota_133.jpg20160622_Fishing_Bakota_134.jpg20160622_Fishing_Bakota_135.jpg20160623_Fishing_Bakota_136.jpg20160623_Fishing_Bakota_137.jpg20160623_Fishing_Bakota_138.jpg20160623_Fishing_Bakota_139.jpg20160623_Fishing_Bakota_140.jpg20160623_Fishing_Bakota_141.jpg20160623_Fishing_Bakota_142.jpg20160623_Fishing_Bakota_143.jpg20160623_Fishing_Bakota_144.jpg20160623_Fishing_Bakota_145.jpg20160623_Fishing_Bakota_146.jpg20160623_Fishing_Bakota_147.jpg20160623_Fishing_Bakota_148.jpg20160623_Fishing_Bakota_149.jpg20160623_Fishing_Bakota_150.jpg20160623_Fishing_Bakota_151.jpg20160623_Fishing_Bakota_152.jpg20160623_Fishing_Bakota_153.jpg20160623_Fishing_Bakota_154.jpg20160623_Fishing_Bakota_155.jpg20160623_Fishing_Bakota_156.jpg20160623_Fishing_Bakota_157.jpg20160623_Fishing_Bakota_158.jpg20160623_Fishing_Bakota_159.jpg20160623_Fishing_Bakota_160.jpg20160623_Fishing_Bakota_161.jpg20160623_Fishing_Bakota_162.jpg20160623_Fishing_Bakota_163.jpg20160623_Fishing_Bakota_164.jpg20160623_Fishing_Bakota_165.jpg20160623_Fishing_Bakota_166.jpg20160623_Fishing_Bakota_167.jpg20160624_Fishing_Bakota_168.jpg20160624_Fishing_Bakota_169.jpg20160624_Fishing_Bakota_170.jpg20160624_Fishing_Bakota_171.jpg20160624_Fishing_Bakota_172.jpg20160624_Fishing_Bakota_173.jpg20160624_Fishing_Bakota_174.jpg20160624_Fishing_Bakota_175.jpg20160624_Fishing_Bakota_176.jpg20160624_Fishing_Bakota_178.jpg20160624_Fishing_Bakota_179.jpg20160625_Fishing_Bakota_180.jpg20160625_Fishing_Bakota_181.jpg20160625_Fishing_Bakota_182.jpg
 


Дякую, що прочитали мій звіт з рибалки. Я з радістю в коментарях відповім на ваші запитання, виправлю орфографічні помилки і буду вдячним за поширення даного звіту з рибалки в соціальних мережах.


Коментарі