Самостріли, 26-27 червня 2015

Місце риболовлі: Самостріли

Початок риболовлі: черв. 26, 2015 00:00

Кінець риболовлі: черв. 27, 2015 00:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий3.2008Кукурудза, Мастирка, Опариш
Лин0.1201Опариш

Місце лову: Самостріли, з берега, останній пірс по дамбі, кидати вліво, в бік заплави.
Вартість рибалки: 100 грн. за добу (за світловий день, як мене повідомили, було б 75 грн.)
Погода: тепло, вночі було прохолодно, без опадів, вітер північно-західний.
Прикормка: пів пачки Трапера (карп-карась-линок).
Наживка: кукурудза “Бондюель”, мастирка, опариші.
Снасті: поплавчанка, фідер.
Результат: линок, 8 карасів.

Вирішив їхати в незвідане місце. По рекомендації Віктора Малафея, махнув в Самостріли, так як дорога туди чудова (київська траса, біля 44 км, по щебінно-грунтовці треба їхати метрів з 50), місце нове, відгуки ніби позитивні. Так виглядає щит на в’їзді до водойми:
ПСГП Лан
Смеркається
Приїхав я дуже пізно, вже смеркалося. Саме тому не мав нагоди роздивитися плесо, і, відповідно, пів ночі прострілював водойму каплеподібним грузиком, шукаючи місця незацепу. З останнім є проблеми. Водойма досить сильно заросла “кропивкою”, чи як там називають ті неприємні водорослі. На фотках все видно.
В результаті, без водорослей був лише напрямок вліво від пірсу.
Місце лову 1
Прямо і праворуч – всюди зацепи.
Місце лову 2
Вночі нічого не клювало. Вже після світанку почався рух.
Світає
Першим втрапив линок. Невеличкий, біля долоні розміром. Втоплений на місці.
Линок. Перший улов
Зранку, одразу після світанку, в заростях кропивки та водоростей відбувався активний нерест (риби, але жаби теж не гаяли часу, то точно). Та й зловлені карасі мали ознаки нерестового періоду – білі жорсткі крапинки на голові, немов наждачний папір. Тому особливої надії на жор у мене не було.
Найгарніше клювало десь після 9:00. Карасі брали великі, сильні… Грам по 300-400. Водили вудку, немов матьорі карпи. Загальний улов був 8 штук, кілька зійшло. Пишатися особливо немає чим, так само як і назвати цю рибалку супер-пупер. Але місце мені дуже сподобалося. На мою думку, після нересту Самостріли можуть подарувати чудову карасеву рибалку.
Улов 8 штук
Так виглядає будка (вагончик) охорони. Далі по березі видніються якісь будівлі – дитячий майданчик, будиночки. Деталей особливо я не взнавав (та й темніло вже), сподіваючись, що незабаром потраплю туди ще раз. Тоді й спробую розпитати про будиночки, майданчик, зручності і т.п.
Будка охорони

P.S. Якщо даний допис надихне ВАС, шановні рибаки, поїхати на рибалку в Самостріли, будь ласка, кажіть охороні, що ви дізналися про водойму, або почитали звіт з рибалки, або приперлися ловити не просто так, а завдяки rivnefish.com! Дякую!


Коментарі