Самостріли
3.6(9)

Контакти: +380 (67) 717 38 27Валерій+380 (68) 016 61 34+380 (97) 358 82 18Орендар
Площа водойми: 13.65 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 75грн
Примітка по оплаті: 75 гривень за добу, якщо більше трьох вудок то вже 100 гривень
Умови для відпочинку: є бесідки
Особливості:
Оновлено: 29 Березня 2020

Розмір озера: 13,65 гектари.
Характер дна: інформація відсутня.
Глибина: біля дамби до 8 м(Вітя перевір!) і з іншої сторони є затоплена насосна для зрошування полів, то там біля 6м. Але загалом став не є глибоким.
Рослинність водойми: став по всьому периметру, за виключенням дамби, сильно зарослий очеретом.
Наявність місць лову: дуже мало, достатньо місць лише на бетонній дамбі. Де-не-де пороблені місця для риболовлі в очереті.
Риболовецький пресинг:
Риба: карась(дуже багато), короп, окунь, ротан. Запущено також амура й товстолоба.
Рекомендовані наживки: опариш, хробак, мастирка, горох та кукурудза.
Проїзд: дуже зручний, став знаходиться дуже близько від ідеальної (покищо) траси Рівне-Київ.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: відсутній.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму:
Загальна інформація про водойму:
Цитата з одного форуму:
Нагнав НАМ шаленого апетиту досвідчений “Рибацюган”. Казав що по першому льоду брали гарних окунців і чимало. Літом беруть плату 40 гр.за карася. Взимку безкоштовно. Став находиться біля самої трасси, з лівої сторони після Сапожина. Вчора о 7-20 МИ на ставу. Після 2-х годин безрезультатного полоскання, і побачивши мертвого окуня не в одному екземплярі, зробили висновкі. Став гарний! Не широкій але до-о-овгий. Для зимових рибалок є де погулять!

Дуже зручний під*їзд.Спочатку їздив автомобілем з ночівлею,але в ночі кльову немає і зараз їзджу Корецькою маршруткою,хоча карпятники залишаються на ніч.Ловлю на фідер та поплавчанку.Насадки:опариш,хробак,мастирка,горох та кукурудза.На водоймі дуже мало місць для риболовлі,берег зарослий очеретом,декілька місць робив власноруч(без труда не витянеш и рыбку из пруда).
Є декілька місць по правому та лівому берегах. По правому берегу блище до греблі та по центру.По лівому,колишні місця відбору води для поливання полів. Вже є побудовані пірси і бесідки.

Глибоке, кам’янисте дно, по березі бетонні плити, дуже перспективні місця. Взагалі став не глибокий, по центру проходить русло, ближче до берегів дуже зарослий рослинністю. Весною вся риба в очереті а в літні, жаркі місяці на руслі та на ямах. Фідер використовую важкий, до русла кидати далеко. Специфіка полягає в тому,що при виважуванні треба рибу провести над рослинністю,бо дуже часто зачотні єкземпляри втикаються рилом в траву і від цього сходи або обриви снасті. Ще одна специфічна особливість,коли дує північний вітер, тобто з лівого берега ,можна навіть і не розкладатися. Благо неподалік Сапожин, Городок Корецький, Федорівка,завжди можна переїхати. Так коротко про все.Вдалої риболовлі!

stal1n, 31.05.2013

 

Зовнішня розвідка доповідає

01.05.2015
У водойму зі слів власника запущено товстолоба й амура.

04.04.2019
Бесідки в плачевному стані.


Коментарі