Бочаниця 20-21.06.2015

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: черв. 20, 2015 18:00

Кінець риболовлі: черв. 21, 2015 10:00

Тип риболовлі: Літня мормишка

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Бичок2
Карась сріблястий0.5001

Компаньйони: Саша, Олег

Погода: Хмарно, дощ, зранку хмарно з проясненнями, сонце. Температура +15, вітер західний 5 м/с, тиск 741 мм.рт.ст..

Рівень води: норма.

Час ловлі: 18:00-10:00.

Місце: пірс 12

Вартість рибалки: 100 грн.

Зловлено: мною карась ~500 грам, 2 бичка.

Наживка: опариш, кукурудза, мастирка

Прикормка: Сансей фідер, універсал, антрактант Traper.

Снасті: поплавчанки, фідер, спутніки.

 

Замовили пірс заздалегіть, проте не для бочаниці, в середу. Пірсів з підїздом машиною більше не було, вирішили вибрати і щоб від машини не дуже далеко навмання 12 пірс. Чекали поїздки кудись подалі від міста давно, тому незважаючи на невтішні прогнози вирішили їхати та взяти з собою дощовики)

Приїхали оглянулись, пірс маленький як на 3 чол., є бесідка зі світлом, мангал, смітничок, непогано. Запитали у охоронця Андрія про ситуацію на ставку: “сьогодні кльову немає, зміна погоди, вчора брало непогано”. Розмотали снасті перші закидання на перевірочну “вбивцю карася”, поплавчанки на опариш, марно, навіть плотва мовчить. Пройшовшись по пірсах 0-18 стало зрозуміло кльову немає нівкого, на пірсах пусто всі відпочивають за столом)

Був у мене ще один козир, спінінг. Я взагалі то не спінінгіст, але декілька видів силікону, воблерів, блесен на всяк випадок маю. Чув тут є непоганий судак, вирішив перевірити. Пройшовшись по вільних пірсах була одна покльовка на  Флагмановську оберталку 2 розміру салатового кольору з чорними крапками, побачив наівть того окуня (трохи більше за лодонь), який впав прямо перед пірсом. Потім жадібність (а от біля таго камиша точно клюне) призвела до зацепу блесни, вирішено обривати, у воду при такій погоді не годиться. Поставив воблеб Страйк про Бабі Бастер Дж та по нереальному збігу обставин, як це буває на рибалці, ним же зачепив волосінь з попередньою оберталкою, яка як пружиною вилетіла з хащів камишів до мене на пірс. Але доля обеталки була інакшою та пізніше я знову її залишив у камишах) 

Пройшовшись далі пірсами 21-0 включно виявив близько 304 черешень уже спілих, ударів не було. (На фото 0 пірс)

Повернувшись вирішив знову взятись за плотву, може хоть вона покращить ситуацію, але ні одиноке клювання, поплавок під водою… і це бичок.

Після цього ми рішили відпочити та не марнувати прикормку.

Вночі були налаштовані рішуче перезакинули всі снасті, та якось погода та загальний настрій на острові переконав нас подрімати у багажнику зі складеними сидіннями нашого авто)

Проснувшись о 04:00 налаштовані оптимістично на раннішній кльов попрямували до пірсу 12, візуально – пусто… Перевіривши всі снасті, на “вбивці карася” відчув щось нерухоме, подумав вночі щось взяло та завело у рослинність, тяну і не відчуваю супротиву, підтягую ближче бачу бідблиск луски, РИБИНА) підтягую…Карась, непоганий, зовсім втомлений за ніч.

Незважаючи на очікування зранку кльову не було… 

Надія на кльов плотки вмерла з поодиноким (1 раз на годину) покльовуванням бичка

Вирішили перекусити на природі і додому спати.

Висновок: Бочаниця не виправдала надій, хоча відпочинок там все ж вдався, проте не рибалка. Згадуються події 2-3 річною давності приїхали “зелені” рибалки з 2 поплавчанками і ловили в заїваті карпів на кукурудзу, оце був азарт, оце несподіваність завжди (десі із пірсу відійшов, повертаєшся карс уже десь в камишах – іди розпутуй). Були часи… Надіємось бочаниця виправдає наші сподівання іншого разу.


Коментарі