Бочаниця, 21.05.2011

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: трав. 21, 2011 07:00

Кінець риболовлі: трав. 21, 2011 13:30

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка0.30010Опариш
Карась сріблястий0.5002Мастирка, Опариш
Окунь50.0001Опариш


Компаньйони: відсутні
Погода: температура +28°C, тиск 743мм рт.ст., вітер був відсутній, чисте небо
Час ловлі: з 07:00 до 13:30
Місце: пірс №6
Зловлено: 2 карасі, 8 плотвичок, 1 окунь
Наживка: опариш, мастирка
Прикормка: власного виробництва
Снасті: фідер, вудка

По суті це була не рибалка, а сімейний виїзд на природу. Ми варили юшку, смажили картоплю і хлюпались у водичці. Але як я не міг взяти вудки з собою в Бочаницю?

Я замовив пірс №6, це зовсім поряд з тим місцем, де я прекрасно рибалив тиждень тому. Нажаль сьомий пірс був зайнятий на всі вихідні. Доречі місць вже не було взагалі на острові, коли ми приїхали. Все заброньомано на всі вихідні. Тому, якщо ви бажаєте там рибалити чи відпочивати потурбуйтесь заздалегідь замовити місце.

Чомусь риба клювала в цей день набагато-набагато гірше, ніж в минулий понеділок. Чому так сталось – невідомо. Десь о восьмій я зловив одного карася фідером на опариша, о десятій ще одного в комишах на мастирку. Я пробував різні точки лову другим фідером, експерементував з насадками – нічого не допомагало. Мої сусіди одностайно стверджували, що тиждень назад кльову був суперовим.
Вони рибачили краще за мене: з сьомого пірсу постійно діставали плотву або карасів на спутніки, а дядько з п’ятого пірсу непогано ловив вудкою прямо попід комишами. Казав, що у нього зірвався навіть карп. Мабуть аби я був без сім’ї і повністю зосереджений на рибалці, то наловив би більше риби. Але хіба лише в тій рибі щастя?

Також я нарешті познайомився з чоловіком, який постійно на всі вихідні бере нульовий пірс і ловить лише карпів. В цей день приблизно о дев’ятій ранку він взяв сазана, підтягнути до пірса ніяк не міг, тому плавав за ним на човнику. Він люб’язно дав сфоткатись з цією рибиною.

 

Я повністю змотав снасті десь о пів на другу, а відпочивали ми ще десь до п’ятої.

 


Коментарі