Посягва 06.06.15

Місце риболовлі: Посягва

Початок риболовлі: черв. 06, 2015 16:00

Кінець риболовлі: черв. 06, 2015 22:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка2.00035Кукурудза, Мотиль, Пшениця, Тісто

Компаньйони: відсутні

Погода: спека

Рівень води: нормальний.

Час ловлі: 16:00-22:00 (десь через годину після заходу сонця дуже чітко прослідковується зупинка кльову плотви, клювати продовжують лише поодинокі екземпляри);

Місце: пірс по середині ставу

Вартість рибалки: 100грн (членам товариства – безкоштовно)

Зловлено:На фото, кількість не рахував

Наживка: варена пшениця, кукурудза “Бубусин продукт”, мотиль, тісто.

Прикормка: фіш дрім Гросс карп, макуха, власне сама кукурудза, ароматизатор Sensas “мед”, анісові краплі з аптеки.

Снасті: поплавок 0.5 -1 г.

Давно вже не міг потрапити на свій улюблений ставок і ось нарешті зміг вирватись із пекучого міського асфальту і прокотити Smart Sam по його улюбленій польовій доріжці. Гарно малює

Плотва клювала чудово, іноді на 2 вудки навіть не встигав, багато сходів і нереалізованих покльовок, по практиці знаю що треба дуже тонко підбирати розмір і форму крючка. З наживки найкраще працювала саме пшениця, не погано також і кукурудза на яку клювали найбільші екземпляри, мотиль добув прямо на місці і потім навіть трохи пожалів що потратив добру годину часу на це… Взагалі на мотиль кльов просто чудовий але клюють на нього всі риби, які лише є в ставку особливо маленькі – це і верховодка (уклейка), і пічкур (пескарь) і синька (горчак) при цьому його оббивають за лічені секунди, хоча декілька плотвиць я все ж на мотиль зловив. Пробував ловити на тісто з додаванням анісових крапель – кльов не дуже, та ще й дуже часто потрібно перенаживляти, при цьому руки й одяг постійно білі.

Ароматизатор Sensas

випробовував вперше, і в принципі нічого надзвичайного він не показав. На наступний день скористався дешевим польським Mr. Fish і результат був навіть кращим.

Під час рибалки клюнув навіть не дуже розповсюджений на даній водоймі рак. На кукурудзу!

Карпа на даній водоймі залишилось мало і він все ще не дуже активний. За вихідні я бачив як зловили всього 2 шт  стандартного розміру (4-5кг) при чому на зовсім не властиву йому наживку – Бойл (за словами рибалок – власного виробництва). Стандартний горох не працював або використовувався як прикормка.

Всі фото з рибалки:

 


Коментарі