Посягва
3.4(12)

Контакти: +380 (97) 603 60 40голова рибальськогоо клубу Посягва Литвинюк Ігор Євгенович
Площа водойми: 4.3 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 150грн
Ціна за світлу пору доби: 150грн
Примітка по оплаті: рибалять тут лише члени спілки, ще два роки тому можна було домовитись приїжджим за 150 гривень половити
Умови для відпочинку: є спецільно побудовані пірси.
Особливості:
Оновлено: 15 Січня 2017

Розмір озера: 4,3 гектари.
Характер дна: мулисте, майже без рослинності, із сторони греблі – крейдяне.
Глибина: до 3,5 метрів.
Рослинність водойми: інформація відсутня.
Наявність місць лову: є спецільно побудовані пірси. Але цих пірсів дуже мало. побудовані зазвичай членами товариства під особисті потреби. бажано про пірс домовлятись щоб конфлікту не вийшло.
Риболовецький пресинг: на вихідних буває 10-15 машин стабільно.
Риба: раніше було багато крупного карася 500+, зараз же основна риба це плотва і краснопірка, є багато окуня, піскаря, карася зовсім мало лишилось, карп в основному до 1кг, інколи можна побачити щуку, рака. ОНОВЛЕНО 05.2014: карп 1,5-3кг, карась 0,5-1кг, плотва багато і різні екземпляри, білий амур – ще маленький (100-200грам), товстолоб – є екземпляри до 5кг, зрідка – окунь, піскарь, щука, рак. ОНОВЛЕНО 07.2018 немає тут риби.
Рекомендовані наживки: карп – горох, плотва, карась – хробак, опариш, манка, кукурудза. На дрібну кукурудзу клює дуже пристойна плотва.
Умови риболовлі: рибалять тут лише члени спілки, вартість річного внеску 500 грн. 
Проїзд: хороший.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: (097)603-60-40 Литвинюк Ігор Євгенович — він вже тут не керує, але іншого контакту нема.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум фідер, наш форум мормишка, fishing-ua.com.
Загальна інформація про водойму:

Став в володінні рибальського клубу “Посягва”. Голова Литвинюк Ігор Євгенович тел.(097)603-60-40. Всі питання до нього. Рибалка там добра. Ловиться великий короп ( маленького випускати обов’язково ), велика плотва, карась, і дуже багато окуня.Став постійно зариблюється.

Рибалка в Посягві відкрита. Ловити можна не в нерестовій зоні. Умовою рибальства є обов’язкова присутність члена товариства, який може запросити на риболовлю своїх знайомих.

 

Зовнішня розвідка доповідає

червень 2015
Я з того села..Скажу так…Я того року ловив і непогано було чимало риби)))) але власник все виловлюе,кормить,спускае все що б не клювало…Чесно обідно, но факт….Немає смисла їздити взагалі(((((
© Костик Однолько

серпень 2016
Спілка ще існує, є сторож хоча Ігора немає, зариблення не проводиться, а куди подівся карась в такій кількості як він там був я й сам не розумію… Карась ще є, гарний і мало, я бачив на пірсі його свіжу луску розміром з монету 5 коп. Тримається він скоріше за все русла і середини ставу, а на махову поплавчанку 4м його впіймати нереально, рівень води і глибина біля берега катастрофічно низькі. Зроблено це скоріше всього навмисно витягуванням 1-2 дошок в кострукції дамби. Члени товариства плотву не ловляять приїжжають суто на карпа і завозять снасті човнами. Карп той що щезалишився зараз вже важить від 4кг, але його теж не багато і за одну рибалку зазвичай ловлять 1-2 екземпляри.
© Рома Тудзьо


Коментарі