Панталія 12.06.2015

Місце риболовлі: Панталія

Початок риболовлі: черв. 12, 2015 06:00

Кінець риболовлі: черв. 12, 2015 19:30

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лящ2.0006Кукурудза, Опариш
Плітка0.7004Опариш

Погода: безхмарна спека +30, вітер західний і південно-західний, тиск 753 мм.рт.ст..

Вартість рибалки: доба 100грн., в день 70грн.

Наживка: опариш, кукурудза також використовував діп ананасу. На хробака нічого не клювало.

Прикормка: Traper Feeder Carp, Traper Big Carp, Traper пелетц (полуниця), AC Booster Corn

Снасті: фідер

 


Паниалія
Приїхав вранці, рибаків було не багато. Спочатку вирішив ловити не далеко від берега, десь  25м.. Перші покльовки почались десь о 7.15, на опариша червоного, на хробака даже і не сіпало. Клювала  в основному  синька та маленька плотвичка, після чого зразу відпускалась назад. Десь біля обіду  вирішив поміняти повідок, поставив 75 см., так  як кльов перестав. Десь в 13.30 навпроти замітив як рибалки почали облаштовувати пірси та чистити територію біля них, подібна ситуація була майже по всьому ставку. Через годину замітив цікаву картину, навпроти рибалки почали закормлювати біля свого пірсу, спочатку висипали корм на поверхню, а потім 3 мішка кинули у воду з прив’язаними буйками.


 
Закорм


 

На цьому приколи не закінчились,  в 17.00 – 19.00 спокій мого ківертипа порушили команда плавців на байдарках, мало того що відпочиваюча молодь давала про себе знать на пару кілометрів, то ще й ці поздовж ставка з інтервалом 5 хв. почали плавати, та ще й на відстані 20 м. від мене самий крайній був, ну стало зовсім весело.
Спортсмени ...


 

Після заходу сонця на водоймі  стало тихо. Нажаль  я так спішив що забув взяти горох, так що на ніч зарядив бутерброд кукурудза + хробак+добре закормив, хоча все безрезультатно, карпа я не побачив, окрім тих що цілий день вистрибували на вірстані 50- 60м. Вранці охоронець розповів про місцевих карасів на 1.200 кг. та гарних линків. Хоча улов особливо не порадував, але враження взагалі позитивні, я бачив протягом цілого дня як карпи в різних місцях става
Улов
вистрибували із води. Доречі є одна особливість даної водойми, сторожа вимагають карпів більше 3 кг. відпускати, мотивуючи тим що бажають збільшити іхню кількість.

Але все ж таки на тараньку я впіймав декілька штук. Саме дивно те, що після кожна реалізована покльовка була після дзвінка дружини, вирішено наступного разу я візьму цей “активатор кльову” з собою.


Коментарі