Панталія
3.7(55)

Контакти: +380 (66) 080 40 79керівник клубу Ковальчук Сергій Миколайович
Площа водойми: 31.0 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 2.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 300грн
Ціна за світлу пору доби: 200грн
Примітка по оплаті: День 200 грн, доба 300 грн, 4 вудки максимум. Норма вилову 2 коропи або білого амура. Інша риба - без обмежень. Щука з берега 50 грн, з човна 100 грн - човен можуть надати в користуванння. Спортивна риболовля 150 грн
Умови для відпочинку: Кожне місце для лову - це побудований дерев'яний пірс, вони знаходяться по всьому периметру водойми. Хижака добувають на човнах. В нерестовий період ловити взагалі заборонено, членам громадської організації "Спортивна риболовля Дубна" рибалка дозволена без обмежень (відповідно законодавству). Усім іншим вартість одноразового квитка (на добу) на вилов "білої" риби становить 40 грн. (4 вудки, короп до 1 кг відпускається); хижої риби - 30 грн.
Особливості:
Оновлено: 13 Січня 2023

Розмір озера: 31 гектар.
Характер дна: дно замулене.
Глибина: глибини до 2-х метрів, на дні ставу є декілька ям – залишки старого русла р. Іква.
Рослинність водойми: весь периметр водойми сильно заросший камишем, на відстань від 5 до 25 метрів від берега.
Наявність місць лову: кожне місце для лову – це побудований дерев’яний пірс, вони знаходяться по всьому периметру водойми. Хижака добувають на човнах.
Риболовецький пресинг: риба рибалками виловлюється постійно, браконьєрів помічено не було.
Риба: густера, карась, лящ. Також присутні карп, білий амур, товстолоб. Спінінгістами регулярно ловиться щука і окуні. Також в ставку плавають(і зрідка ловляться) соми!
Рекомендовані наживки: мастирка, горох варений, консервована кукурузка, консервований зелений горох, опариші.
Умови для відпочинку: палатку поставити можна по всьому периметру водойми, питна вода відсутня, дрова відсутні.
Проїзд: проїзд хороший до ставка хороший, тільки вже по периметру озера дорога в одних місцях грунтова, в інших – якийсь ломаний асфальт.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: президент клубу Ковальчук Сергій Миколайович, 0660804079, заступник Слівінський Вадим 0958822229. Охорона: Борис 0994823713. Михайло 0668002425. Леонід 0506225241.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум фідер, наш форум спініг, fishing-ua.com, robinzon.ucoz.ua

Загальна інформація про водойму:

Спуск води та промисловий вилов риби не проводилися з часу створення водойми (орієнтовно з 1983 року). Усі мостики(пірси) є власністю членів Дубенської громадської організації рибалок “Дубенський Клуб рибалок “РОБІНЗОН” “Спортивна риболовля Дубна”. За ПРАВИЛАМИ Клубу рибалки, які не є членами даної організації але придбали одноразовий квиток на вилов риби на ставу можуть займати будь-який вільний мостик. Однак, зобов’язані звільнити його на першу ж вимогу власника (!!!). З метою попередження таких інцидентів, біля багатьох з мостиків стоять таблички, що містять контактні телефони власника. Доречі, деякі мостики знаходяться в аварійному стані: шатаються, доски під ногами проламуються. Будьте обережними!

За час існування “Дубенського Клубу рибалок “РОБІНЗОН” у став було запущено близько 14 тонн риби, це : товстолоб, амур, карась, короп, а також подарунок від рибалок з міста Рівне – 10 кг малька сома.

Щільність популяції дорослого коропа – посередня. Орієнтовна максимальна вага дорослих особин (на 2009 рік) – близько 12 кг. “Стандартними” є особини вагою 3-4 кг. Рекордні екземпляри впійманих на ставу риб : короп – 16 кг, щука – 17 кг, сом – 20 кг, товстолоб – 13 кг, амур 13 кг, окунь – 2 кг 700 г та карась – 3 кг (неодноразово).

Мінус рибалки на Панталійському ставу поки що зафіксований один:

  • власник пірсу може під’їхати в будь який момент і вигнати рибалку з закормелного місця

Плюси рибалки:

  • риба в ставку різноманітна;
  • присутні трофейні екземпляри риб;

 

В жовтні 2014 року до водойми були запущені амури і карпи з бірками. Хто впіймає карпа з біркою (буква П),будуть свідки,буде підтвердження улову офіційне – в подарунок від клубу річний квиток, хто впіймає карпа з біркою (буква О)-подарунок від магазину Ольвія

Копіпаста з одного форуму(автор oleg78):
Як і обіцяв, подаю звіт про вдалу рибалку вночі з неділі на понеділок.
Був на місці приблизно в 19.00. Одразу попав під гарний дощ і шквальний вітер. Поматюкавшись, сховався в машині і вже було збирався втікати. Але, на щастя, через хвилин 15-20 дощик притих. Виймаю снасті, починаю закидатись. Як насадку використовував горох (жовтий варений і зелений консервований) на бойловому монтажі в розрахунку на коропа. Ще закинув одного “спутніка”. Саме він запрацював практично одразу: дрібна густера ціплялась фактично на льоту. Це швидко набридло і, закинувши добрячу “бомбочку”, на легенькі посмикування вже не зважав, очікуючи гарної покльовки. Десь близько 11 майже одночасно були зловлені гарний карась (на око – грам 700-800) і трохи менший підлящик. Далі тишина години до другої. Саме в цей час один із сигналізаторів показує покльовку в берег, тому швиденько підсікаю. Відчув приємну важкість і швидкий рух в берег (до речі, на цьому ставу помітив закономірність – нормальна риба клює майже завжди в берег з швидким ривком у прибережний очерет, звідки витягнути її дуже проблематично). Підмотую жилку, намагаючись тримати контакт з рибою. Тут відбувається швидкий розворот і я відчуваю, що тягне, мяко кажучи, не по дитячому. Благо, фрікціон був налаштований правильно. Тримаю вудку двома руками, під завивання фрікціона риб знімає метрів 25-30 жилки і йде попід очеретом різко вліво. Там, очевидно, трохи втомившись і знайшовши якусь ямку, він тупо стає і впирається рилом. Хвилин 15-20 тривало це стояння. Риб нікуди не рухався, але й мої намагання його підняти були марні. Пробую віддавати жилку: теж марно, став і стоїть. Я в розпачі. Оскільки риба ознак життя не подає, думаю: ну знов хороший звір засів в очереті (вже були неодноразові прецеденти). Приймаю рішення: прив’язую вудку, ослабляю фрікціон, роздягаюсь, беру підсак, ножа і лізу в воду визволяти свій улов. Глибина біля пірса невелика, десь 1,60, але на дні дуже великий шар мулу, який утруднює пересування. Враження, звичайно не з приємних: темінь, навколо ні душі, я по шию в воді бреду невідомо куди… Відійшовши метрів 10 від пірса, знову чую вищання фрікціона і бачу, що жилка рухається від берега. Бігом (!!!) намагаюсь повернутись на пірс. Якось вилажу, хапаю вудлище, і помаленьку починаю затягувати фрікціон. Звір то ніби трохи піддавався, то з легкістю знімав метри жилки. Так тривало довго. Тільки тут я усвідомлюю, що клюнуло ж на саму благеньку мою снасть невідомого китайського виробника. Ледь не плачу, але боротьба триває і поступово відчуваю, що суперник дає себе підтягувати. Побачив його у світлі ліхтарика метрів за 5 від пірса і ледве не впав.
Картина маслом: я голий з вудкою “Цуньхуньмунь” в руках, темінь, навколо ні душі (пробував кричати) і у воді сом-монстр, яких я бачив тільки по телевізору… Ногою підсуваю до себе підсака, опускаю його в воду у вигляді ричага (притримую знову ж таки ногою) і з третьої спроби завожу у підсак голову звіра. Той, кволо сіпнувшись кілька разів, помаленьку всетаки заповзає у великий карповий підсак. Я з нецензурним криком кидаю вудку і хапаю підсака. Пробую підняти… Угу… Взявши кофту, намотую її на руку і хапаю за нижню щелепу. Якось втягую на пірс, перевалюю через себе (я все ще голий) і волочу на берег. Тільки тут віддихався і одівся. Сом, до речі, на березі вже не брикався.
Зранку уже в Рівному зважував на різних вагах: від 18,8 до 20,5 кг при 147 см довжини.
Ото таке… День Рибалки-2010 вдався! Усім ні хвоста, ні луски!
Вибачаюсь за якість фото…
П.С. Мясо дуже смачне, без жодних сторонніх запахів і дуууже жирне. Смажив один шматок на пательні зовсім без олії, так натікло мало не половину сковорідки жиру. Тельбухи, до речі, геть пусті. Може, тому і спокусився на горох…

 

Зовнішня розвідка доповідає

13.09.2011
Ставок зариблено на 200 кг коропа
Подробиці з фотографіями та відео можна переглянути ось тут.

11.06.2013
Ставок зариблено на 2500 кг карася, 1000 кг карпа
Подробиці з фотографіями можна переглянути на форуміклубу “Робінзон”.

22.11.2014
Осенью 2014 года было запущено 3.5тонны карпа> по 1кг что очень радует и 1 тонна карасей на ладошку.
Поменялся хозяин водоема и как бы обстановка на водоеме изменилась, клюет рыба в любую погоду. Желательно выбирать пирсы с навесом (можно договорится со сторожем), так как бывают дожди, в таком случае вы даже от удилища не отойдете в любую погоду).
Насчет обонемента, цена вопроса в 2014 году 458грн, суточная рыбалка 70грн.
Номер телефона сторожа: 0666855089 – Дядя Саша.

22.12.2014
Цена абонемента на год в 2015 году будет стоить 550грн, подорожала рыба, соответственно и абонемент (

21.03.2015
В ставок запущено чотирьох закліпсованих великих коропів.

14.02.2016
Відбулись збори членів клубу, який тепер носить назву не “Робінзон”, а нову “Спортивна риболовля Дубна”. Щодо оплати, то пенсіонери, платять 700 грн, члени клубу 800 грн, і нові члени клубу, хто вступає зараз 900 грн. Гроші просимо всіх здати до 1 березня по змозі, тому що на ті гроші можна буде взяти нових мешканців для нашої водойми(карась вагою 400-600 гр, і карп), також велике прохання прибрати біля свої місць, все сміття скласти у пакети. В період нересту дозволяється ловити на одну поплавочну снасть, ті хто буде ловити на 2 і більше вудок, перший раз попередження, на другий раз виключення з клубу, тому дотримуйтеся правил, вони для всіх однакові. Також буде проводитися чергування по 2 чоловік з клубу, як в тому році, особливо воно має активно проходити під час нересту.

21.11.2019
Панталійський став сьогодні поповнився білим амуром та карпом. Тому поплавкова ловля закрита,охорона працює у посиленому режимі. На нове поповнення вже учікуємо в Новому 2020 році, весною. Майбутнє в наших руках... Бережіть природу! Фото тут: https://www.facebook.com/groups/1876258195924317/permalink/2395600823990049/

10.03.2020
Сьогодні на Панталійському ставу, ще привезли 600 кг Білого амура. Вчора було +1300 кг білого амуру. Тому став при запуску риби закритий до кінця цього тижня! Любіть та бережіть природу! Фото тут: https://www.facebook.com/groups/1876258195924317/permalink/2489253484624782/

25.11.2020
Відбулось чергове зарибленння водойми. На цей раз білим амуром. 39 штук. Від 5 до 7 кг. Відео тут: https://www.facebook.com/100017264767882/videos/766917870560365/

23.12.2020
Сьогодні ще привезли 200 кг хорошого карася. Щиро дякую хлопцям за допомогу. Вже за рік та два місяця на Панталійський став запущено 7,5 тонни. Де включають такі риби як: карась, короп, білий Амур, толстолоб. Дуже хороший показник.. Фото тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=784296902155795&id=100017264767882

30.09.2021
Сьогодні запустили 1352 кг коропа на Панталійський став. Фото тут:  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=942424489676368&id=100017264767882 Тиждень тому запуск толстолоба на Панталійський став. Привели загальною вагою 470 кг, від 900гр до 1.8 кг: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=938146053437545&id=100017264767882

13.10.2021
Сьогодні ми знову привезли чергову гарну рибку, коропа 500 кг та товстолоба 400 кг. За цю осінь ми закинули на сьогоднішній день 3838 кг. Хочу сказати своїм всім хлопцям ГО "Робінзон", що ми молодці, коли виконали таку гарну роботу на Панталійському ставу.  Фото тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=950407305544753&id=100017264767882 і тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=947149989203818&id=100017264767882 і тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=966146663970817&id=100017264767882 і тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0HfJ1ntxudCKzAxMxAethyUwPJVpQv2xg2MPiLqMCvpZQxifSnMaSr4BidHMKLqdDl&id=100017264767882

16.11.2021
Вчора на Панталійський став ще привезли коропа 170 кг. Робота виконана, тому рибка спокійно може зимувати в новій водоймі. Загальна вага запущена цієї осені 4703 кг.. Фото: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=970118453573638&id=100017264767882

10.10.2022
Сьогодні Черговий запуск карпа та карася на Панталійський ставок. Фото: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0egi5Wgjh4PoKELmP7zDKcXSLH4XBoEsq8pzPkbt6XDtsHVEEtGUU3vK7HTDqrpCDl&id=100017264767882

23.10.2023
Сьогодні ще доїхали такі красені на Панталійський став. Загальна вага зариблення ставу цієї Осені 4700 кг рибки. Це найбільш потужний запуск за останні роки. З них такі риби: Короп, товстолоб, карась, Білий Амур та щука. Всім Щиро дякую за плідну працю! З повагою ГО "Робінзон". Фото: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid035mSNf72GWFAVwvuRjm86Bx6UkYcuB3xVQkygpfVWAxNtBefcRszFrJN7xNtvMo5pl&id=100017264767882

 


Коментарі