Жильжа, 22 травня 2010 р.

Місце риболовлі: Жильжа

Початок риболовлі: трав. 22, 2010 06:00

Кінець риболовлі: трав. 22, 2010 13:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.8005Кукурудза, Мастирка
Короп1.1005Кукурудза
Плітка0.20020
Компаньони: Ярослав Грабар.
Погода: тепла, сонячна погода, хмаринки якщо й були то невелички літні, сонця вони не закривали, вітер дув спочатку від дамби до села, а потім після обідузмінював напрямкиловив з 5.30 до 18.30.
Ловили за метрів 70 від будки сторожів, навпрти лісу, з 12.00 змістились ближче до села на метрів 300 в район дерев і кувшинок.
Я зловив десь з 5 карасів, 5 карпиків і штук 20 плотвиць, плотва розміром більша за палець, але менша лодоні, карасі і карпики грам по 200-250.
Наживка: опариш, мастирка, кукурудза, перловка, горох.
Прикормка: власного виробництва.
Снасті: фідер, вудка, спініг на спутніку.
Кльову зранку не було, як у нас так і у інших рибалок по ставку.

Виїзд з дому в 03.00, але дорога туди погана, треба їхати на швидкості 25 км на годину щоб не розбити підвіску, прибилу коли вже повністю було світло. Обілетились, закинули фідери і почали чекати знігшибаючих покльовок.

Але нічого крім плотви з пальчик не клювало, я прийняв рішення закинути поплавчанку під очерет і отримав за це два залікових карасі(спокусились на мастирку), один (мабуть якийсь п’яний) карпик взяв на спутніка. Знову я пробував закинути совковим спінінгом і невською катушкою — FAIL. Рази чотири грузило і горох зі всієї дурі плюхались за метрів 4 від берегу, а один єдиний раз коли я дивом жбурнув метрів на 25 – переплутав снасть з спутніком… сидів хвилин 15 розпутував. В годині о 10 ми вже чухались їхати додому, але два місцевих хлопці які проїзджали повз нас на мопедах сказали, що ловити потрибно ближче до села – там сьогодні хоч щось клює.Ми взяли вудки в рукі і пішли туди. Прийшовши на місце я відразу запутав в дереві і обірвав свої дві вудки(потім ще раз на цьому ж місці обірвав жилку – запутав в дереві при закиді)мій напарник відразу по приході на нове місце між деревами дістав з води на перловку два карасі грам по 350. Я ж скрутив обірвану вудку і закинув поміж лілій. Через хвилин 3 мій поплавочок кудись зник, я пробую його витягти і отримую розірваний поводок, хвилин через 10 з того ж місця дістав карпика грам на 250, потім ще одного(вже на кукурудзу). Також на тому місці витягнув на фідера карпика на опариша. Так і просиділи до вечора у тих ліліях, час-відчасу клювали маленькі карпики, і під вечір майже постійно стабільно почала клювати плотва з пальчик.

Ловив я поміж лілій на бутерброд кукурузка і зверху мастирка. Ловлячи на вудку потрібно бути уважним, бо риба норовить запутати снасть навколо лілії і кувшинок. Мені довелось два рази “купатись”.

Загалом рибалка там чудова (коли риба бере ), місце дуже-дуже гарне, і мільйони голодних комарів.

 


Коментарі