Млинівське водосховище, 16.11.2014

Місце риболовлі: Млинів

Початок риболовлі: лист. 16, 2014 00:00

Кінець риболовлі: лист. 16, 2014 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Здоровенькі були.
Були сьогодні на даній водоймі, чи то річці, навіть не знаю як вірніше буде сказати.
За бортом +3+5, вологість 82-83, вітер південно-східний, південний, 6-8 м/c, пориви 10 м/с.
Нас троє, я і двоє моїх друзів: Олексій (babajok) та Володимир. Мої друзі вже там були раніше, для мене – та місцина нова. Тому враження опишу детальніше. Може кому буде скучно то все читати – то переходьте одразу до фінальної частини :hi_hi_hi:
Перше що кинулось у очі – ширина річки, чи то водойми….чомусь в ту мить пригадав Дніпро. Звичайно що до Дніпра Ікві ще “далекувато” – але…..приємно вразило.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Їхали через Омеляну і Дядьковичі. Дорога зручна, і можна сказати що як для нашої держави – нормальна. Під”їзд зручний. Проблем з цим немає. Зупинились одразу на мосту. Вийшовши і оглянувши обидва боки річки – було вирішено спершу спробувати на одній стороні, потім на іншій, якщо вщухне вітер.
Місця де ловили позначено жовтими крапками. Спершу обловлювали північну сторону – потім перейшли на південну.
ЗображенняЗображення
Далі пару слів конкретно по кожній зі сторін.
Північна сторона.
Вздовж дороги в напрямку мосту і до самого мосту – обрив, поросший травою і чагарником. Але при бажанні можна знайти вікна і спуститись. Та місць не так багато. Якщо ж вирішите все таки там стояти – то стоятимете як гірські козли на скелях. Кут нахилу дійсно гострий. Ближче до мосту – похил стає трішки пласкішим. До самої води під ногами каміння. Дно в тому місці встелене камінням, різними за розміром ракушками молюсок та крупним листям кувшинок чи схожих на них рослин під водою. Завдяки яким, вже при перших закидах і спробі “простукати” дно – мав неприємний “зачеп” і подальший примусовий обрив і я і Володя. Тому, якщо плануєте ловити на північній стороні, в районі мосту, майте на увазі, що коли дивитись строго на Північ – то на “10”,”11″ та “13” год. – зачепи дуже ймовірні в придонній ловлі. На “13” годину – “кувшинки” під водою. За ЩО саме відбувались зачепи – чи за каміння, чи може там які коряги – не знаю. Кажу як було.
Рухаючись далі північною стороною проти годинникової стрілки ви попадете в береги поросші комишом до самої води і далі, але є пірси.
ЗображенняЗображення
Правда – ці пірси – одна назва. Гнилі, дошки де прибиті де просто покладені, гнилі і ледве-ледве витримували мою 100-кг-ву вагу :smu:sche_nie: Більшість пірсів у жахливому стані. З усіх що я заходив – 1-2 – “людські”, на яких зручно і комфортно бо не страшно впасти у воду :facepalm:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Рибаків з цієї сторони було відносно не багато. Якщо узяти тих хто був на березі та на човнах – не більше 10-ти. В основному місцеві рибацюги ловили на живця. Хто вудкою, з поплавком, хто жерлицями. Але цього дня і вони впіймали облизня :-) Принаймні ті, до кого ми підходили і питали.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Ближче до обіду вітер ще більше посилився. Обійшовши північну сторону і впіймавши хто нежить хто пролітавшу випадково повз комашку :) – було вирішено перейти дорогу і спробувати щастя на південній стороні. Хоча при такому вітрі і загальній картині ловлі – надії вже не було.
ЗображенняЗображення
Перше що кинулось в очі, так це засміченість прибережної і берегової зони. Люди-люди…чим кращі ви за свиней ?! :facepalm: ЩО лишите ви своїм дітям ? Чого навчите ? :cry_ing:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
….береги окрім того що брудні, так ще в муляці і чагарниках. Проте є вікна де можна відшукати човна а то і два :-) Мул не глибокий, але в деяких місцях – вище “кісточки”. Не смертельно – але й не приємно ходити по болоту. Тому скакали по камінчикам, заходячи в припарковані човни, носи яких заходять у воду. З них і ловили.
ЗображенняЗображення
Рибаків на цій стороні було обмаль. Якісь нещасні, чи то навпаки – щасливі – хто-знає :-) два рибалки, як самотній парусник в Лермонтова, були на човнику серед хвиль.
ЗображенняЗображення
Приманки.
Ловили на усе що було в коробках з нами. Я почав з твістера яскравого салатового кольору і чебурашки вагою 7г. Меншу вагу закинути було практично не реально при такому вітрі. А чим далі – тим гірше. Вітер тільки посилювався. Потім міняв колір…форму..вагу свинцевих чебурах, щоб далі закидати…..перейшов на твістери….яскраві, біло-червоні, маслянисті, темні, світлі……Блесни, колебалки,….результат – нуль. Що в мене, що в друзів.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
У воді, в прибережній зоні, дуже багато тих самих “кувшинок”. Тому при підтягуванні приманки до себе – доводилось її “висмикувати” на певній відстані щоб не “протягувати” крізь “хащі” кувшинок. Так…пополоскавши приманки десь до 14 години, пообідавши, було прийнято рішення збиратись. Та в останній момент, було запропоновано трішки проїхатись вперед по трасі і закинути ще в одному місці – ну щоб вже 100% не мучило дома що не спробували ще там :-)
Заїхали сюди.
ЗображенняЗображення
Вдаватись особливо в деталі не буду. Бо особо на чомусь зупинятись немає чого. Покльовок ми так і не побачили…Так само є “вікна” і пірси у воду. Пірси так само – є різні. Є один металічний – зручний….а є інший, на двох металічних трубах, з якого можна не те що у воду впасти, а й ноги поламати….за спиною дерева…тому особливо замахнутись спінінгом чи фідером вам там не вдасться. Для цього треба їхати на зворотній бік. Там дерева значно дальше від берега.
Зупинюсь на приколі який стався з Володимиром. Оскільки покльовок ми не побачили…а от рибу… :-)
Коли вже збирались їхати додому, при витягуванні своєї оснастки Володя забагрив….”акулу” а-ля “Хамса”…та ще й на таку приманку ;;-)))
Далі – власне, сам герой зі своїм трофеєм ;;-)))
ЗображенняЗображення
Висновок.
Дана водойма (річка) перспективна. Є гарні місця. Є і риба. Бачили файний “хлюп” десь по середині річки з південного боку. Що саме то хлюпнуло – важко було розпізнати. Впевнений, за інших метеоумов, можливо з іншими приманками, способами проводок – результати будуть іншими. Впевнений, що обов”язково повернусь туди знову, щоб таки відшукати ключик до риби. Для мене, як спінінгіста-початківця, любий результат – то неоціненний досвід.
Ось наче й усе…З уловом :-) з задоволенням і приємною втомою від вітру, холоду і безрезультатних закидів спінінга – ми поїхали у свої теплі домівки :fishing:


Коментарі