Горинь, 01.11.2014

Місце риболовлі: Горинь, с. Висоцьк

Початок риболовлі: лист. 01, 2014 00:00

Кінець риболовлі: лист. 01, 2014 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Щука12.0004

На цих вихідних відбулася одна з найцікавіших рибалок в сезоні!
Поїздка планувалася давно, але то погода, то брак часу не давали поїхати з ночівлею на два дні! Про місце мабуть всі здогадаються по фото!
Ціллю поїздки був судак….
Отже, субота 4 ранку і ми двома машинами виїжджаємо з Рівного, планував на місце потрапити десь о 7 ранку, але точної дороги не знали + на дворі ще темно! Трохи поблукавши в поліських краях все таки добралися на місце… і перед нами відкрилася ось така краса
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Zoom in (real dimensions: 800 x 450)ЗображенняЗображення
Руки вже нетерпляче потягнулися до спінінгів, швидко качаємо човен, по 50 і в бій!
Планували в перший день пробити ехолотом гарні судакові точки, а вже в неділю їх повноцінно обловлювати…. Поблизу нашої стоянки таких точок виявилося не густо… вода дуже низька і і русло мало глибину всього 1.2 -1.7м, через це ми тролінгуючи пішли вниз по течії і дійшли до казкової краси рельєфів дна :-)
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Саме в місці яке на фотографії, на мою думку і повинна була бути маса покльовок кликастого… справа під берегом затоплені дерева, глибина різко падає з 2.2м на 4.5м і наступна сходинка з 4.5 на 6.7 м, і такі перепади були на протязі 100 метрів і закінчувалися мілким перекатом! Тут ми трошки поджигували і пішли нижче по течії….
За спиною черговий мілкий поворот потужної річки і натрапляємо знову на судакові корчі і ями! Зупиняємося і на цьому місці, але у мене сталася халепа :-( На одному з кидків приманка зачепилася за батіну куртку і … в руках залишився зламаний спінінг… настрій зіпсований…. з собою в човні лише мультовий комплект, прийшлося ним доловлювати цей день…
Приманки використовували різні, але в основному Басс Асасіни кислотного кольору, так як вода мутновата. Джиг 18 -24 гр! Всі старання результату не давали, але всі надії ми покладали на наступний день…!
Час пройшов дуже швидко і на годиннику вже 16.00 і вирішуємо повертатися назад… і тролити… хоча я не фанат тролінгу, але в холосту немає сенсу їхати :)
Течія набагато сильніша і наш моторчик 2.6 к.с. відчутно слабуватий для Горині в тих місцях…дорога назад зайняла більше години…
Але це все дрібниці… про клювання я якось вже і не думав, не думав і про зламаний спін… просто насолоджувався краєвидами! При проході над однією з неглибоких ямок (4м) хтось тривожить ідилію і сідіє на гачок мого воблера :-)
Відразу мондраж, контрольна підсічка…. і хтось всетаки засікся! Ривки були тільки спочатку, потім на поверхні показалася щука…. ще один захід її під човен…. розвертаю її і в підсак!
Zoom in (real dimensions: 566 x 755)ЗображенняЗображення
Воблер зжерла повністю, відразу вийшли на берег і там вже відчіпляв її! Заважила 2.230 кг! Не трофей, але в цьому сезоні найбільша!
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Zoom in (real dimensions: 800 x 450)ЗображенняЗображення
Настрій чудовий, почало темніти і ми на всіх парах погнали до машини! Хлопці які поїхали з нами вже смажили шашличок і ми підїхали на гаряче :)
Потім була уха, байки біля костра і думки про завтрашніх судаків!
Ніч пройшла швидко….
Вранці проснувся і побачив ось таке! Вірніше нічого не побачив! :sh_ok:
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Такого туману я ще ніколи не бачив! Відразу виникло питання….” А як рибалити?” :-(
Чекали поки туман хоч трохи зійде, але на годиннику вже 11.00 а картина все та ж!
Чекаємо ще…. терпіння не вистачає…залазимо в човен…. і понад берегом вирішили пройти хоч до першого “судакового” місця…. але через метрів 400, все ж вирішили повертатися… видимість ось така!
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
На незнайомій, широчезній річці стрьомно! Навіть повертаючись до машини трохи блуданули в тумані… добре що телефони на місці…. хлопці посигналили на березі і ми йшли на звук :)
Туман почав розвіюватися після обіду… часу для риболовлі вже не залишалося, так як ввечері потрібно було бути в Рівному!
Ось така склалася риболовля! Всі надії були на неділю, але мабуть “не судьба” була побачити судака! Але впринципі все чудово, емоцій море, рибку побачили, спінінг зламав, є тепер про що думати :)
Висновки
1. Вода вже 3.2 – 3.5 градуси, риба не активна, але і скупчення на ямах не помітив!
2. В пітвердження вище написаному… щука взяла з 4 метрів… зовсім в”яла, але на досить активний воблер :ne_vi_del:
3. Нікого не здивую інформацією про браків, зі слів місцевих електрики не сплять, ями бомблять, благо про підводників не чув!
Всім гарних рибалок!


Коментарі