З велосипедом на озеро Засвітське

Місце риболовлі: Озеро Засвітське

Початок риболовлі: лип. 29, 2017 05:30

Кінець риболовлі: лип. 29, 2017 07:30

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка13Опариш
Верховодка1Опариш
Окунь2Опариш
Червонопірка1Опариш

Компаньйони: відсутні.

Погода: з великою швидкістю пролітали низькі чорні хмари на фоні блакитного неба. Температура +20 з самого ранку.

Рівень води: норма.

Час ловлі: 05:30-07:30.

Місце: північна сторона озера.

Вартість рибалки: тут рибалити безкоштовно.

Зловлено: в основному плотвиця.

Наживка: опариш, пробував і на хробака - не клювало.

Прикормка: FishDream ріка на пополам з землею з кротовні + атрактан Sensas Gross Gardons.

Снасті: фідер.

 

Я дуже люблю кататись на велосипеді. І подорожі у незвідані місця також люблю. А коли ці дві справи поєднуються, то моєму щастю немає меж. Минулого року я здійснив таку подорожу озерами Волинського Полісся, про що вже писав тут, ось мій звіт: https://rivnefish.com/reports/367/Volynske-Polissia--11-13-06-2016

Цього ж року ми вирішили махнути вже по нашому рідненькому Рівненському краю. Перша наша ночівля відбулась саме на озері Засвітське, неподалік села Млин.

 

Добрались ми на місце у цілковитій темряві, оскільки були тут перший раз і нічого не знали, то відразу Фіат Добло(в якому і були всі наші велосипеди для подорожі) застряг у піску, то ми мали пригод з його буксуруваннями. Але до всього відносились з гумором, тому все пройшло добре. Вечірні посиденьки біля багаття тривали до другої ночі. Хлопцям добре, вони собі хропіли до дев'ятої ранку в наметах, а от я вже о четвертій тридцять не зважаючи ні на що був на ногах. Я просто не міг пропустити можливості порибалити у такому казковому місці.

Погода була трохи дивною, ніби й найспекотніші дні літа, але сунули низькі швидкі хмари. Місяць зовсім молодий. Місце для мене абсолютно незнайоме, тому вирішив нічого не мудрувати, а знайти комфортну точну в межах зручної досяжності і годуватись простим кормом.

Годівниця падала на рахунок 10. Оце то глибина! 0_o

А вода неймовірно чиста, видно просто все дно біля берегу, і рибка там також плавала. Я пізніше задля розваги кидав туди комочки прикормки і зібрав чималу зграйку :)

Мені так випало, що на місці, де ми стояли з ночівлею, був кимось побудований маленький причал для човника. Тому я фідером ловив прямо з нього. Покльовки не забарилися і я почав тягати тутешню плотвичку. За ті дві години, що я мав у своєму розпорядженні перед виїздом велосипедами у мандрівку по Поліссі я встиг насмикати два десятки риб.

Озеро надзвичайно сподобалось. Тут дуже затишно і гарно. Мабуть взимку тут дуже класна риболовля.

Ну, а відразу після цієї риболовлі ми далі тиснули педалі. Доїхали цього ж дня по пісках, болотах і бруківках аж на озеро Сосно. Про мою риболовлю там читайте в наступному звіті :)


Коментарі