Гориньград проснувся!

Місце риболовлі: Гориньград

Початок риболовлі: серп. 16, 2014 19:00

Кінець риболовлі: серп. 16, 2014 14:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп16.0008Кукурудза, Опариш
Короп дзеркальний4.0002Кукурудза, Опариш
Амур білий3.0003Кукурудза
ЧервонопіркаОпариш
Окунь0.1001Хробак

Доброго часу доби усім хто з острахом дивиться на календар і розуміє що скоро кінець сезону. 🙂

Черговий раз запланували із кумом Віталіком їхати відпочивати і порибалити. Я давненько збирався і морально готувався до турніру Флагман по фідеру, але не так склалося як гадалося. Найбільшим розчаруванням для мене було те, коли я перечитав регламент змагань, що не можна курити )))) Як би це не звучало дико, але без “папіроскі” при відсутності кльову, або після зірваної рибки я не зможу заспокоїтись. І от кум мене вмовив не їхати, а їхати або в Мізоч, або в Гориньград. Остання рибалка що в Мізочі що в Гориньграді була жахлива. В мізочі тиждень тому – шість карасів і жодного бонуса, а в Гориньграді півтора місяці тому – два коропчуки по 250 грамів на двох і все…

Настрій був не дуже щодо обох водойм. Вирішили їхати в Гориньград.

Наперед скажу про вартість риболовлі – 70 грн. Ліміт 4 вудки. Привітний охоронець.

Погодка не обіцяє бути кращою, але все ж таки їдемо. Приїхали ми о 19 годині. Планували ловити на фідери, причому не на батарею, а кожен по дві палочки. І швидко, і просто. Розклалися, розбили табір, повсідалися на стільчики – очікування!

Закормились, Вибрали дистанцію метрів 35-40, чекаємо монстрів. Із наживки були опариші, червоні черви, кукурудза в полуничному атрактанті. Так як завідомо ми планували вловити карасюки, а в Гориньграді він пристойного розміру, тестуємо опариша, або в чистому вигляді, або із підсадкою черва.

І рибка не заставила себе довго чекати))))) Плотвичка, а потім ще і червонопера з палець практично відразу клювала на одного або двох опаришів.

Віталік щось там мудрує із довжиною повідків. Потім на фідері де був черв, впевнена потяжка. Тягну, рибка чинить супротив. Думаю, ну все ключ знайдено! Зусь, взяв окунець грамів 100. Ну не за окунем і червоноперою ми ж сюди приїхали! (((

Почало темніти і заходити сонце, а клювань ми так і не бачимо. Лише поодинокі легкі подьоргування.

Захід сонцяВіталік при черговому перезакиданні снасті пропонує підчепити кукурудзу. Я відмовився, а він все таки вчепив)) Ще й на гачок 14 розміру від Овнер 50922, із флюром 0,18. Довжина повідка близько 35 см.

О 22 годині, коли на вулиці стало ну зооовсім вже “чорно” сталося таке якого я не бачив ще ніколи в житті. Налетіла така хмара комарів, причому дуже великого розміру, гули вони як бджоли, але не кусалися зовсім)))) Я вже навіть думав що то не комарі. Пару штук вдалося навіть оплесками злапати – точно комарі!

Ще одна дивна річ відбувалася із нашими фідерами. Постійно без перестанку, із паузами в 20-30 секунд дьоргалися кінчики причому дуже різко. По 3, 5 хвилин підряд. При перезакиданні, опариші були як новенькі і жодних ознак риби звичано теж не було. Причекали ми так до 23:45, припсіхували що рибалка накрилась, перекурили це все діло, тай пішли спати.

Вже із палатки чули все ті самі подьоргування, але не реагували на них.

О 3:20 ночі, я чую дзвін колокольчика, і він відразу замовк. Виходжу, дивлюсь, а кума фідерний кінчик загнутий на 90 градусів і стоїть нерухомо. Спокійно знімаю того сигналізатора за три гривні, без підсічки помаленьку підмотую. А воно не підмотується))))) Відпустив фрикціон, і він затріщав. Ну думаю нарешті. пятихвилинне виважування, і красунчик у підсаку. Доречі берег настільки не зручний, що приходилося лягати на землю і на витягнутих руках брати рибу в підсак. Коротше самому не справитись ну ніяк.

перший трофейТільки дістали першого карпика, побчили як дивно ліска на фідері зміщена сильно вправо. Майже паралельно берегу. Віталік вимотує, каже ніби нічого. Потім вже біля берега відчув якісь удари. Це був амурчик біл 500-600 грамів, який ніхто не зна скільки часу проседів на гачку. Перезакинули снасті, і пішли спати. Ех важко засипати після таких напружений 15 хвилин серед ночі.

Встали о 4:50. Фідери стоять нерухомо. Віталік відходить до машини, дивлюсь кінчик потихеньку але впевнено без різких рухів пішов в сторону води. Знову загиб на 90, підсікаю – є! Декілька хвилин кайфової боротьби, рибка на березі.

І так продовжувалося аж до 11 годин дня. А скільки було обірваних повідків…. А скільки сходів.

Одну доречі рибу, дуже пристойного розміру я втратив в пяти метрах від берега. Розігнутий Овнер 14 розміру згодом був замінений на гачки від Гамакатсу восьмого розміру. Процедура відбулася на всіх фідерах що були у використанні. Після трьох обірваних повідків і трьох сходів біля берега, ми вимушені були це зробити. І різниці в тому що повідки були не з флюра, а вже із повідкогвого матеріалу, під типовий карповий монтаж, не було зовсім. Рибка клювала із періодичністю в 30-40 хвилин постійно.

P8177898Ось ще коропчик відразу із сходои сонця.

P8177899Прикорм використовували від ФішДрім із позначкою “фідер”. На всю рибалку на двох пішло дві пачки фішдріма, 400 грамів паніровочних сухарів, 500 грамів ферментованої кукурудзи і запареного гороху.

Хто не знає що таке ферментована кукурудза ось посилання.

В оновному рибка була від 1,5 до 2,5 кг. Дуже приємний для виважування фідером розмір.

Моїй радості не було меж!

Попадалися і такі круті спортсмени як амури, які впевнено клюють, потім як бревно йдуть з десяток метрів без супротиу, а вже біля берега серце тікає в пяти.

АмурВіталоамур ))Після застосування коропивих гачків і муцних повідків, содів більше не було.

КоропчукP8177916І на згадку, один із виловлених сімейства коропових вдало відпозував нам під камеру.

ПилосмокВисновки:

– Неабияке задовлення отримано!

– Не зважаючи на переміну тиску і погодни, а під час риболовлі ще й вітру рибка відгукнулася і на закорм і на представлену їй на гачках вкусняху.

– Мати в арсеналі постійно змінні повідки, з різними розмірами гачків.

– Експерементувати із каживкою.

– При виважування не потрібно спішити якнайшвидше дістати рибку на берег, дати їй втомитись і спокійно завести у підсак.

– Загалом за рибалку зловлено 10 коропів від 1,5 до 2,5 кг, два амури 500 грамів і другий більше 2 кг.

– Додому відправилося жменька рибки для кіці Люсі, у вигляді 10 сантиметрових червонопер, два коопучки приблизно по 2,5 кг, і два амури. Решта пішла рости, щоб порадувати нас або вас наступного разу.

Вісм бажаю вдалих рибалок, бережіть природу, ну і нехай рве!!! Дякую за увагу.

 


Коментарі