Кричевичі, 26-28.05.2017

Місце риболовлі: Кричевичі

Початок риболовлі: трав. 26, 2017 12:00

Кінець риболовлі: трав. 28, 2017 11:00

Тип риболовлі: Флет-Метод

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка2.50050Кукурудза, Опариш, Хробак
Йорж5Опариш, Хробак
Окунь2Хробак
Лин1.2003поп-ап полуниця, поп-ап часник
Карась сріблястий3.7005поп-ап полуниця, поп-ап часник
Короп дзеркальний32.00011поп-ап кальмар, поп-ап полуниця, поп-ап часник

Компаньйони: Станіслав Белощук.

Погода: вітер північний 5-6 метрів в секунду, першого дня постійно крутило ту погоду і часом йшов дощ. Другий день сонячний з вітром, а третього дня штиль. Тиск пригав постійно. Ночі доволі холодні.

Рівень води: мабуть норма.

Час ловлі: ловив постійно, але вночі над вудками не сидів.

Місце: сектор номер 36, у друга Северина номер 35.

Вартість рибалки: 200 гривень за добу ловлі на секторі + 75 гривень за ловлю крім коропових чотирьох вудлищ ще двома фідерними.

Зловлено: карпи, карасі, лини, плотва, маленькі окунці, йоржі. Особисто мені попадалось доволі багато дзеркальних венгерських карпів вагою 2-3 кг. Взяв 5 карасів вагою від 500 до 1190 грам, линочки були від 300 до 700 грам. Найбільший мій короп — лускатий на 5 з копійками кілограм.

Наживка: поп-апи Haldorado.

Прикормка: Sonu Baits "Carp Method Mix" та Haldorado синього кольору. Також додавав рибний пелетс.

Снасті: фідери.

Вступ

Щороку навесні я традиційно їздив на водойму в Прилбичі половити весняного великого карася. Але цього року мої друзі не продовжили своє перебування в львівському карповому клубі та й у мене якось не заладилось з поїздкою через сімейні обставини і холодний травень. І ось раптово мені написав Станіслав з пропозицією в такому ж форматі як і щороку поїхати на відносно нову спортивну водойму в Кричевичі.

Готуватись я почав за декілька тижнів. Вивчав все, що є доступним в інтернеті, розмовляв вживу з своїми знайомими, хто приймав там участь у змаганнях і переписувався в інтернеті з людьми, які були відкриті давати якісь поради і настанови. За тиждень до виїзду я вже мав стратегію ловлю і знав, що робити на водоймі.

Ловити планував на двох дистанціях: 35 та 65 метрів, це було зухвало і Стасік до останнього не вірив, що з ближньої дистанції взагалі щось буде клювати. Забігаючи на перед: клювало справно.

День перший

Виїхали ми в п'ятницю десь о восьмій і о дванадцятій вже палки були у воді. Буквально за 10 хвилин я отримав сильне клювання і перший короп позує перед фотокамерою. Таких мешканців озера тут більшість, їх запустили торік з вагою в півтора кіля, і їх охрестили "лавашами". В цьому році вага коливається вже від 2,5 до 3,5 кг. Дуже бійцівська риба, любить заплутувати жилки і змушувати підсачувати її в сусідньому секторі :)

Не встиг я насолодитися чудовим коропчиком, як у мене відбувається дивне клювання і я тягну методом лина! Моєї радості не було меж. Це як вгадати рахунок на футболі, чи подивитись бомбезний фільм без трейлеру, чи злетіти в літаку. Я просто сяяв від задоволення. 

Взагалі линків впродовж цих днів я впіймав не багато, але кожен був знаковим. Я відчував себе молодим, успішним та дуже перспективним чоловіком :)

Після другої години погоду почало крутити і клювання затихли. Вже перед заходом сонця знову пішли "лаваші".

Поки моя тяжка артилерія мовчала я бавився з поплавчанкою, але клювання лише плотва. Мої майбутні танці з прикормкою і насадкою нічого не змінювали впродовж трьох днів. Чомусь під мій очерет ні карась, ні лин не ходив. Чого не скажеш про методну ловлю. Якби хтось сказав мені ще 5 років назад, що я буду ловити на таку оснастку з такою прикормкою і такою наживкою, я б просто покрутив пальцем біля голови і варив би далі мастирку :)

Перша ніч минула доволі спокійно, лише пару разів клювали коропчики. О третій рівно у мене було гарне клювання, але схід після недовготривалої боротьби, я й не відчув що там було.

День другий

Цілий ранок клювали "лаваші". А з восьмої до одинадцятої відбулося те, про що мріє кожен хлопчина, що корчує собі чергову ліщину в Решуцькому лісі, щоб зробити поплавчаночку: на прикормочному столі почали приходити дебелі карасі. Вага найменшого була 500 грам, найбільшого я спеціально зважив: 1190 грам. Вони спокушались на 11 мм попапчик з ароматом часнику. Клювали потужно, виважувались весело. Тягати таких карасів на фідер, це як зустрічатись в школі з самою крутою дівкою. На цій риболовлі я почувався як герой американського фільму, що став королем шкільного балу. Склалось просто все, що його я хотів від Кричевич.

 

Ще цього дня я мав клювання на свій Датч: класичний паротяг на середину озера. Рибу я не зміг ні зупинити ні розвернути. Через тиск зі сторони компаньйона, я почав робити дурниці і отримав прикрий схід. Звичайно я сам винний, це однозначно була б риба виїзду і можливо я б вже закреслив давно омріяний пунктик в своєму блокнотику бажань про трофей масою понад 10 кілограм. Але нічого, впіймаю цього "Микиту" ще більшим :)

Цього разу мій найбільший лускатий коропенко перетнув поділку в 5 кілограмів. Загалом справно клювало до сьомої тридцять протягом майже всього дня. Ніч пройшла взагалі спокійною і тихою.

День третій

Лише три риби зранку і прикрий схід в комишах, яких заставив мене нарешті вже поплавати 2017 року, дякую Кричевичі :) Я просто дуже вже не хотів втрачати ще одну власноруч зроблену годівницю.

З восьмої ранку хтось перемкнув величезний рубильник в положення "ВИМКНЕНО" і кльов припинився по всьому озері у всіх і на все. Позасмагавши години до одинадцятої ми вирушили на Рівне. Дорога була легкою, емоцій маса і я поставив свій рекорд по витрати палива в завантаженій повнопривідній машині 4,5 літра на 100 кілометрів.

Власне ось і все про риболовлю. Для зручності аналізу результатів, я звів свій свої клювання в єдину табличку:

Час Наживка Результат Риба Вага, кг
12:00 часник 8мм успіх дзеркальний короп 3,5
13:15 часник 11мм успіх лин 0,3
13:50 часник 11мм успіх лин 0,35
20:10 кальмар 8мм успіх короп 2
03:00 кальмар 11мм невдача відчепився повідок хз
04:45 кальмар 8мм успіх дзеркальний короп 2,5
05:40 кальмар 8мм успіх дзеркальний короп 2,75
06:40 часник 11мм успіх дзеркальний короп 2,6
07:05 часник 11мм успіх дзеркальний короп 3
08:00 часник 11мм невдача прикрий схід  
09:05 часник 11мм успіх карась 0,5
09:40 часник 11мм успіх карась 0,75
10:00 часник 11мм успіх короп 5
10:35 часник 11мм успіх карась 0,65
12:10 полуниця 8мм успіх карась 1,19
15:30 полуниця 8мм успіх дзеркальний короп 2,5
16:15 полуниця 8мм успіх лин 0,7
18:00 часник 11мм успіх карась 0,8
18:35 полуниця 11мм успіх дзеркальний короп 4
19:15 полуниця 11мм успіх дзеркальний короп 3
05:30 часник 11мм успіх дзеркальний короп 3,5
07:00 кальмар 8мм успіх дзеркальний короп 2
07:50 кальмар 8мм невдача прикрий схід  
08:10 кальмар 8мм успіх дзеркальний короп 2,5

Відео, в якому можна трішки відчути атмосфери Кричевич:

Кілька слів, які не стосуються напряму риболовлі, але з нею пов'язані.

Всюди чистенько. Пірси величезні, хоч став намета прямо на них. На території працює wifi і кожне місце обладнане розетками 220В(!). Питання комарів ми вирішили радикально: протягнули переносну пряму в намет і поставили пластину Raid. Охорона дуже привітна, допомагали хлопці нам у всьому - респект! Звичайно, що були у нас і негативні моменти (як то наприклад той, що я забув вдома всі свої котушки і почав ставити на вуха знайомих-друзів, щоб мені їх привезли, але потім щасливо їх знайшов заниканими в недрях своєї Скаутинки) але всі таки моменти згладились і пройшли майже непоміченими через чудовий відпочинок на прекрасному озері.

Я навмисно нічого не писав про кльов і улови своїх компаньйонів Северина і Стасіка, якщо у них буде бажання — хай пишуть самі)

 

Ну ось власне і все про рибаловлю в Кричевичах 2017. Я хочу окремо висловити подяку: 

- Тарасу Ганіткевичу за чудову ідею з рейдом і переноскою

- Петру Мельничуку за дистанції для ловлі саме в моєму секторі

- Віталіку Марчуку за попапи і підбір смаків

- Саші Міняйлу за пелетс

- Станіславу Белощуку за запрошення

- пану Роману за чудову водойму

- своїй дружині за терпіння :)

Дякую за те, що витерпіли такого графомана-рибалку, надіюсь вам сподобався цей звіт. Можете відразу випробувати нову функцію на нашому веб сайті полайкати/зафакати цей допис (кнопочки під фоточками). Зустрінемось на водоймах, НХНЛ) 

P.S. Пізніше доповню звіт світлинами, що робив Стас. Там має бути ще багато цікавого.


Коментарі