Кричевичі
4.1(33)

Контакти: +380 (50) 017 21 62всі питання щодо риболовлі і замовлень секторів+380 (50) 969 77 10організація змагань+380 (97) 605 35 66охорона+380 (63) 626 75 17охорона
Площа водойми: 55.0 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 6.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 490грн
Ціна за світлу пору доби: 490грн
Примітка по оплаті: Спортивна рибалка: оренда сектору - 490 гривень/доба; Поплавцева ловля - 100 грн; Фідерна ловля 100 грн за палку; Спінінг з берега - 100 грн, з човна - 300 грн
Умови для відпочинку: кожне місце являє собою побудований на воді дерев'яний пірс розміром 6х9 метрів. Біля кожного такого місця виведена розетка з напругою 220 вольт. Через кожні кілька пірсів встановлені високі ліхтарі, що вночі освітлюють територію. Присутній безкоштовний WiFi. Поряд побудована ціла база відпочинку з вільним доступом до кухні: питна вода, холодильний, газова плита. На березі побудовано два просторі будиночки зі всіма зручностями. Вартість оренди старішого становить 1000 грн на добу і нового 2500 грн на добу. Бронь будинків за номерами: 0500172162 0976053566 0636267517
Особливості:
Оновлено: 11 Квітня 2024

Характер дна: хоча дно переважно і піщане, але є ділянки, що багато встелені травою. Над її знищення постійно працюють білі амури.
Рослинність водойми: навколо ліс (до якого не діти через обвідний канал), а весь периметр водойми зарослий комишем.
Наявність місць лову: більше, ніж достатньо. Всього 39 секторів.
Риболовецький пресинг: серденій. В період змагань - значний.
Умови риболовлі: спортивна ловля. Принцип спіймав-відпусти.
Умови для відпочинку: кожне місце являє собою побудований на воді дерев'яний пірс розміром 6х9 метрів. Біля кожного такого місця виведена розетка з напругою 220 вольт. Через кожні кілька пірсів встановлені високі ліхтарі, що вночі освітлюють територію. Присутній безкоштовний WiFi. Поряд побудована ціла база відпочинку з вільним доступом до кухні: питна вода, холодильний, газова плита.
Проїзд: до Ковеля чудова дорога. Далі як варіант їхати варшавською трасою до села Уховецьк і повертати на нього. Чотри кілометри асфальту до самого села Кричевичі і останні п'ять з половиною кілометрів доведеться проїхатись грунтовою дорогою. Вона нормальна, без калюж, багнюки чи несподіваних підйомів з ямами, проблем навіть в сильний дощ не повинно бути.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму:
власний сайт
http://www.rybalka.lutsk.ua/
Загальна інформація про водойму:

Дану водойму, як трофейне карпове озеро, почали створювати навесні 2015 року. Проводилось зарибленням коропом та амуром.

Нова спортивна водойма Кричевичі гарантує відмінний улов та впевненість в хорошій рибалці. Новачки зможуть пройти короткий курс по техніці ловлі та спробувати свої сили, а професійні спортсмени мають реальні шанси поборотись за призи на змаганнях. В цему прекрасному куточку природи вас не залишать байдужими: мальовнича місцевість; ліс, озеро, джерельна вода; здоровий відпочинок на природі; цікава флора та фауна; комфортні місця для риболовлі.

Саме озеро площею 55 га по своєму походженню – природне, відповідно ніколи не спускалось.

Зовсім до недавнього часу вся акваторія озера представляла собою суцільний ліс з трави. Так, що ті, хто плавав човному казали, що лише 20 сантиметрів від поверхні є вода, а далі суцільні водорості. Тому потрібно було запасатись грузами й оснастками, оскільки на дні є цілі стіни з трави. Рекомендовано використовувати монтаж з безпечною кліпсою, щоб при клюванні риби груз злітав, тоді при виважуванні риба буде йти по поверхні води. Легше провести її (рибу) над травою.

Але з 2017 року запущений у великій кількості білий амур зробив свою справу і тепер від тієї трави лишились лише окремі ділянки.

Мапа глибин:

Риба тут ще не дуже лякана, сильно не колена і не така вибаглива до кормів і відстаней лову. Тому цілком реально отримати прекрасні результати, навіть з трофейними екземплярами, використовуючи простий фідер. За результатами змагань гарну рибу у великій кількості ловлять починаючи навіть з відстані шістдесяти метрів. Автор даного допису в травні 2017 три дні гарно ловив навіть з тридцяти п'яти метрів. Це вам не Прилбичі, де кидати навіть на карася потрібно на 100 метрів плюс.

Наживки номер один в Кричевичах - це штучні насадки у вигляді попаів, бойлів, карпболів і тп. Особисто я рекомендую ловити на попапи невеликих розмірів 8 та 10 мм.

З цікавих особливостей: в 1984 році озеро було зариблено вугром. І хоча з того часу його майже майже всього виловили рибалки донками та браконьєри сітками, все таки існує не нульова ймовірність впіймати і цю диковину рибу-вугра в Кричевичах.

Найбільша рибина тут на даний час переселена з річки Дністер восени 2018 року. Короп вагою 25,4 кг. Ще жодного разу не виловлений, а тому не названий.

Мінуси рибалки в Кричевичах:

  • Є періоди, коли рибу годує адміністрація водойми. В цей час кльов відсутній повністю;
  • сектори не так далеко один від одного, як хотілося б;
  • в ліс прогулятись не дійдеш, бо по всьому периметру водойми є обвідна канава.

Плюси рибалки в Кричевичах:

  • риба хороша, годна!;
  • мальовниче місце, прекрасна природа і чисте повітря. Навкруги Полісся;
  • найрізноманітніші види риб в ставку;
  • вночі територія освітлюється ліхтарями;
  • біля кожного сектора виведена розетка 220 вольт;
  • поряд будується база відпочинку, де вже можна замовити номер для сім'ї. Також там доступна для всіх кухня з газовою плитою та холодильником.

Правила водойми:
Риболовля на водоймі дозволена тільки з попередньої згоди адміністрації.
По прибуттю на водойму відвідувач зобов’язаний оформити в’їзний квиток, де зазначено П.І.Б., № авто, кількість людей, номер сектора і оплатити риболовлю згідно тарифів при цьому залишити документ підтверджують особу відвідувача. Розписатися в журналі для відвідувачів про ознайомлення з цими Правилами водойми.
Після риболовлі відвідувач зобов’язаний надати транспортний засіб для огляду охороні водойми. Після чого документ йому буде повернений.
Кожен відвідувач водойми зобов’язаний дотримуватися чистоти на водоймі, дотримуватися порядку в секторі лову, дбайливо ставиться до майна водойми, дотримуватися діючих Правил.
В випадки пошкодження майна водойми, відвідувач зобов’язаний відшкодувати вартість нанесеного збитку.
Ловля риби здійснюється тільки в спеціально обладнаному секторі.
Дозволяється використовувати не більше 4-х (чотирьох) коропових або фідерних вудлищ в одному секторі. Риболовля здійснюється за принципом «СПІЙМАВ-ВІДПУСТИВ».
Дозволено використовувати тільки моно волосінь, монтажі, що забезпечують у випадки обриву можливість рибі звільнитися від оснастки (безпечний монтаж), з одним гачком.
Адміністрація водойми має право перевіряти кількість гачків, вид оснастки, на яку здійснюється ловля.
Всі дії з рибою на березі обов’язково повинні відбуватися на короповому маті.
Спіймана риба повинна бути випущена в водойму протягом 5хв. 
Риба, пошкоджена під час виведення, має бути оброблена антисептиком і випущена у водойму.
Переміщення риби до води після упіймання здійснюється тільки на маті або в спеціальних мішках. 
На території сектора лову дозволяється установка наметів, шатра, монтажної палатки, парасольки.
Заїзд на водойму і виїзд дозволений тільки в світлий час доби.
В’їзд гостей і відвідувачів риболова дозволений тільки за погодженням з адміністрацією водойми. Після закінчення риболовлі риболовне місце має бути прибрано, мішки зі сміттям акуратно складені в спеціально відведених місцях. Самовивіз сміття вітається.
УВАГА !!! КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
1) Початок риболовлі без в’їзного квитка і квитанції про оплату.
2) Користування всіма видами підсаків, крім коропового підсака з м’якою сіткою, діаметром не менше 60 см.
3) Застосовувати для з’єднання основної волосіні з іншими монтажами застібок, карабінів, вертлюг будь-якого типу.
4) Зберігання риби, в тому числі і в коропових мішках.
5) Монтажі, які можуть покалічити рибу (супутники, макушатники, пружини і т.д.)
6) Переміщати рибу на руках.
7) Рух транспорту в нічний час доби (тільки в екстрених випадках).
8) Шуміти, кричати, включати голосно музику.
9) Розпивати спиртні напої у великих кількостях.
10) Заходити в сектор інших відвідувачів без їх згоди.
11) Випливати на будь-яких плав засобах.
12) Купатися.
13) Розводити багаття на відкритому грунті.
14) Світити фарами та іншими яскравими світловими приладами на воду.
ШТРАФНІ САНКЦІЇ
За омертвляння риби або нанесення ушкоджень через необережне поводження з рибою - штраф в розмірі 10000 гривень за одну рибу.
Адміністрація водойми має право видалити відвідувача (команду) будь-якого звання і рангу, з водойми за будь-які порушення справжніх ПРАВИЛ без відшкодування вартості невикористаного часу перебування на водоймі.
За злісне порушення чинних правил, адміністрація водойми залишає за собою право заносити порушника в чорний список в односторонньому порядку.
ВАРТІСТЬ
Спортивна рибалка: оренда сектору - 490 гривень/доба
Поплавцева ловля - 100 грн 
Спінінг з берега - 100 грн
Спінінг з човна - 300 грн/човен
Сезонний абонемент – лише для членів ГО РКК (Громадська Організація Риболовний Клуб Кричевичі) 
Для вступу звертатись до Івасишина Романа Ігоровича. 

Під час проведення спортивних змагань, промо акцій та профілактичних заходів водойма буде закрита, про що адміністрація буде сповіщати заздалегідь. Графік спортивних змагань можна переглянути тут: http://krychevychi.com.ua/calendar/year

Зовнішня розвідка доповідає

08.04.2019
На 78 кг судака буде менше на прилавку, але на 78 кг його буде більше плавати і знищувати плотву в Кричевичах! На днях планується ще.
Трохи фоток тут: https://www.facebook.com/Krichevichi/posts/2280751115517006

11.04.2019
В цьому сезоні на Кричевичах:
1. На днях запущено 73 коропа загальною вагою 928 кілограм. Найменший - 10280, Найбільший - 19890;
2. Створено новий сайт з можливістю бронювання секторів онлайн та багатьма дуже зручними функціями;
3. Полагоджено кілька помостів, що просіли;
4. Будуються кілька рибальських будиночків в секторах для зручності та комфорту;
5. В малому озері є осетр, якого можна половити на поплавок (при бажанні зварити юшку);
6. Купимо кілька мангалів, які можна буде орендувати при потребі;
7. Весь периметр засаджено деревами по 4 штуки в кожному секторі;
8. Пообрізали непотрібні гілки дерев на базі - тепер там приємніше відпочивати;.
Трохи фоток тут: https://www.facebook.com/Krichevichi/posts/2280751115517006

17.12.2020
У водойму вселили 2 505 кг чотириліток та дволіток риби: 3 110 екз. (1500 кг) товстолоба, 350 екз. (875 кг) коропа, 260 екз. (130 кг) білого амура. Вага одного екземпляра становила від 500 до 2 500 грамів. https://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/regions/volyn/56838-na-volini-u-vodoskhovishchye-vipustili-ponad-dvi-tonni-ribi/

23.12.2021
До водосховища вселено 2 605 кг чотириліток та дволіток риби: 2 500 екз. (1 350 кг) товстолоба білого, 521 екз. (250 кг) товстолоба строкатого, 350 екз. (875 кг) коропа та 250 екз. (130 кг) білого амура. Вага одного екземпляра становила від 500 до 2 500 грамів. Фотозвіт: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid033CsoV58nzX4Bhnzfwc5et56cRneyGFYQe9jxiJFpmpbBDgCMdcS1mNmdHcrajaczl&id=100027481264192

30.12.2022
До водосховища вселено 2 468 кг чотириліток та дволіток риби: 2700 екз. (1377 кг) білого товстолоба, 350 екз. (770 кг) коропа, 250 екз. (132,5 кг) білого амура та 410 екз. (188,6 кг) товстолоба строкатого. Вага одного екземпляра становила від 500 до 2 500 грамів. Джерело: https://www.facebook.com/VolynFishPatrol/posts/pfbid0wFRv3Z95vk4r3tLcZMqi5qdjrFnoxUdW14jhoDbs9nytyatKc68RiD3Fba6Pr9Bml


Коментарі