Горинь, 03.05.2014

Місце риболовлі: Горинь, с. Висоцьк

Початок риболовлі: трав. 03, 2014 00:00

Кінець риболовлі: трав. 03, 2014 00:00

Тип риболовлі: Фідер

Всім доброго дня!
Давно мріяв побувати на Горині в північних районах нашої області, але ніяк не було часу на це! І от довгожданні вихідні, ретельна підготовка і виїзд в середу в обід :)
В цих місцях ще ніколи не були, було декілька варіантів, але вирушили на Горинь трошки нижче до злиття з Случем! Дорога пройшла швидко, і от ми перед великим лугом порізаним каналами, старицями, заплавами…. десь там повинна бути Горинь! Кілометрів 8 повз болота і канали і перед нами відкривається ось такий пейзаж
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Така Горинь вже після злиття з Случем, але ми їдемо далі вздовж річки! Проїжджаємо злиття і далі на попередньо заплановане місце, керувалися тільки гуглівськими картами :)
Річка звужується, але всеж ширша ніж біля Рівного і ось ми вже на місці! Не терпиться закинути фідери і побачити подьоргування кінчика :-)
Поки їздили по полям погода трохи погіршилася, почав дути сильний вітер і нагнав от такі хмари
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Я швиденько простукую дно, щоб вдало закинути кормушки, але дно апсолютно рівне :ne_vi_del: Жодної бровочки, горбика, взагалі жодної аномалії дна, просто плавний звал від протилежного берега до нашого! Це не дуже радувало і я пішов нижче по течії в пошуках гарного місця, пройшовши метрів 400 не знайшов жодного перспективного місця :-( Все на дні рівнесенько, як на стадіоні :-(
Повертаюся назад до машини і вирішуємо якоритися тут!
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Zoom in (real dimensions: 566 x 755)Зображення[/URL]Зображення
Будь-яку вагу кормушки зносило під наш берег, навіть 125гр не трималося на твердому грунті!
Отже, фідери закинуті, вітер потроху зтихає, палатка поставлена пора вечеряти :)
Течія несла багато мілкого сміття яке липло до шнурів і трохи нервувало…. Але всеодно рибка клювати вперто не хотіла…. і за перший вечір було виловлено з десяток піскарів, у баті на горох влетів голавлик 400 грам і на виповзка спокусилася перша в житті маренка грам 300, яка вдало зірвалася з гачка під самим берегом!
В годині 21 починаю клеїти світлячки на кінчики для нічної ловлі, але крім покльовок піскарів нічого цікавого не було і ми йдемо спати з надією на ранковий кльов!
Проснувся я в 4 годині, перекидую фідери і чекаю…. але знову повний 0 :ne_vi_del: Радують тільки косулі, які періодично проскакують на протилежному березі :) Але настрою немає, так як і покльовок…. зміна повідків, гачків, прикормки результату не дає…. І в годині 6 перша хоч якась покльовка, але нажаль це був він
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Ще було пару підлящиків розміром з сірникову коробку, всі вони були відпущені…
Пронувся батько і почав готувати сніданок, поснідавши я вирішую з фідером пройтися вниз по течії пошукати рибу, на кожне місце витрачав десь по 30 хв, але це також було безрезульативно :-(
Десь близько обіда дійшов до гарного повороту, за яким метрів через 400 впадає Случ, тут нащупав хоч якусь бровку і це дуже радувало :-)
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Але і тут покльовок не побачив, але вирішив, що наступну добу проведемо саме на цьому повороті!
Дзвоню батьку і ми переселяємося сюди,в годині 14 весь табір вже був на новому місці… але і тут тривожать нас тільки піскарі і маленькі підлящики :-(
Під вечір активізувався жерех, якого я вирішив впіймати вже зранку :-)
Половивши трохи верховодки сіли вечеряти
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Ранок наступного дня був похмурим і накрапав дощик, відер з південного змінився на холодний північний.
Покльовок як і раніше немає, настрій зовсім зникає….
Поки всі сплять я розпалюю багаття і смажу картоплю…. думаючи чи про кривизну своїх рук чи про нерест ляща, чи хоча б плотви на яку розраховували їхавши в ці місця :)
Мої думки перериває дзвіночок на закидушці :sh_ok: Я кидаю картоплю і біжу до неї! З палатки якраз вилазить батя і питає чого я бігаю :-)
Підсічка і є! Спочатку подумав, що якийсь корч тому що давить просто вниз, без ніяких подьоргувань…. 1-2 хв корч підіймається на поверхню і на гачку побачили гарну марену, яка просто стоїть на місці і трохи рухаєтья проти течії… перша спроба завести її в підсак і марена знову нагло на фрикціоні пішла на дно…. знову 1-2 підіймаю її на поверхню… знову вона стоїть на струї і не підкоряється, але з другого разу всетаки заводимо в підсак і вона на березі!
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Заважила майже 2 кг і спокусилася на виповзка! Ще в цей ранок і баті був схід жерешка близько кілограма!
Впринципі це і було завершення рибалки!
Висновки
1. Рибалка була без того результату на який сподівалися, більше уваги приділяв розвідці :-)
Ось такі калюжки багаті на щучку і краснопірку
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
2. Місцевий рибак сказав, що ляща і сома в них немає!
3. Бракон”єрського тиску не помітив!
4. Були майже дві доби, за цей час вода впала десь сантиметрів на 30!
Обов”язково повернемося сюди вже після нерестової заборони!
Всім НХНЧ :)


Коментарі