Горинь, 08.03.2014

Місце риболовлі: Горинь, с. Висоцьк

Початок риболовлі: бер. 08, 2014 00:00

Кінець риболовлі: бер. 08, 2014 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Щука

Всім доброго дня! Почну з головного “Рыбалка удалась” :-)
Отже, вранці трохи провтикали на рахунок підйому! В 6. 20 можна було вже полоскати приманки, а ми тільки в цей час виїхали з Рівного, дорога трохи “примерзла” і газку особливо не дасиш :)
Близко сьомої ранку річка нас зустріла туманом, відчутним морозцем і інієм який ліг на дерева і землю :)
Але це не лякало нас так, як сонце на горизонті прогнозувало чудовий день, незнаю як по кльову, але по погоді точно!
Швиденько розпаковуєм лодку, качаєм…. стає тепліше) Рагружаємо все барахло і наш човен вже ламає тоненьку кригу яка утворилася біля берега!
Сьогодні вирішуємо впиратися тільки в щуку, хоча її переднерестовий стан міг наші старання ігнорувати :-) Я заряжаю свою обновку (яку минулого разу тільки тестував дешевим силіконом) “всемогущою” по словам інтернета Рудрою!
Кілька пробних забросів з підтянутими гальмами на мульті і вже трішки став звикати :) Обкидуємо вхід у яму з 2.5 м на 6м, на самій ямі кучу малька яку нам показав ехолот! Ну і логічно того малька повинен хтось їсти! Хвилин 30 стояли на точці і безрезультатно….. руки мерзнуть, радує що кільця не обмерзають, доречі температура води 3.5 – 4 градуси!
Вирішуємо поки сонце ще не гріє піднятися вверх по течії і тролінгувати, хоча на якийсь результат не розраховквали, чипляю копію Rapala Jointed Shad Rap яка по холодній воді минулого року врятувала від нуля щукою на 1.5 кг!
Проходимо метрів 400, зустрічаємо спінінгіста який тільки прибув на водойму, вітаємося і їдемо далі! Ще метрів 200 і на виході з ямки незрозумілий удар чи об дно чи траву, який приємно почав відбиватися в моїй руці :-)
По відчуттям точно щучка, але рибу на мульті ще не тримав і відчуття набагато приємніші від мясорубки :-) Чи то може вже забув за зиму яка та риба на іншому кінці шнура :-) Отже, перша покльовка, перша щука (хоча і маленька) на новий спінінг і катушку! Приємно! Звісно була відпущена по малолітству і всеж таки нерест на носі і пузо з ікрою :ni_zia:
Проходимо далі, сонце вже припікає, краєвиди радують око, але покльовок немає! Вирішуємо далі не йти, а більш детально обкидувати гарні по рельєфу місця!
Потроху сплавляємося вниз по течії, сонце ще більше по літньому пече :-) Зимові шмотки приходиться потроху зтягувати з себе і пакувати це все якось в лодку!
В бій йдуть мінохи від 120 мм, трохи не по сезону але руки чешуться покидати їх :) Результату як і раніше 0!
По дорозі назад бачимо два підозрілих патички які виглядають з води, метрів 20 один від одного, як ви зрозуміли це була сітка, мабуть ще з осіні і вона була вдало порізана і викинута на берег! Проходимо ще метрів 50 і ще одна, але вже свіженька, доглянута, з рибкою! Починаю її намотувати на палицю і бачу в ній трьох підряд “окуних” грам по 200 круглих як бочечки, потім штук 8 плотвиць теж повних ікри і розміром більше долоні :sh_ok: Вся риба з сіток відпущена нереститися!
Сплавилися до точки з якої починали, на годиннику 13 година, настрій сонний….. Обкидую бровку МагСквадом128. пробую його якось анімувата :-) І через декілька проводок сідає монстр вдвічі більший за сам воблер, фотосесія і
зубата вертається назад в глибину! Доречі там вона 3.5 м, досі не розумію як воблери з заглибленням близько метра можуть підіймати пасивну щуку з глибини :du_ma_et:
На годиннику вже 15 година, настрій гарний і ще одна проводка вздовж берега і знову приємна тяжкість б”ється на іншому кінці шнура! Цього разу “тяжкості” було десь грам 800, в п”явках з ікрою…. відпущена!
Помаленьку думаємо про завершення рибалки, кидаю знову вздовж берега і СІТКА, ріжемо і на берег! Ще сплавляємося нижче по течії, кидок СІТКА :facepalm: Ця була маленька, метрів 5 і пуста, її вже не рухали так,як місцеві можуть “допомогти” поїхати додому, все ж таки машина далеченько від нас :-) Але, знову через метрів 15 сітка і це вже трохи розізлило!!! ЇЇ вже не пропустили і не дарма, в ній була пузата мамаша кілограма під 2! Сітка порізана, щука випущена після довгої реанімації!
От такий получився виїзд на Горинь!

 

Висновки

  • щука не віднерестилася, але вже от-от….
  • вода помітно прозоріша…..
  • дрібна покльовує, крупніша мабуть вже після нересту
  • рибінсекція як завжди на “висоті”
  • сьогоднішню рибалку “зробили” Джакали МагСквад128 і Сквад Міноу 95, та копія Рапали!

 


Коментарі