Водосховище Нетішенської АЕС

Місце риболовлі: Нетішин, ХАЕС

Початок риболовлі: черв. 05, 2016 04:00

Кінець риболовлі: черв. 05, 2016 15:30

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
ЛящОпариш

День добрий однодумці. Хочу поділитись з вами своєю риболовлею. Отож, давно я вже хотів поїхати на водосховище Нетішенської АЕС. В суботу, будучи на роботі звонить мені товариш Олександр з пропозицією гарно порибалити. Ну як тут відмовити:) Неділя 5.06.16 р. на годиннику 2:30 і ми вирушаємо. Прибули на місце десь в 4:00, скажу зразу ми рибачили на території хаес, туди нас завіз знайомий Олександра (деталі розголосу не підлягають!) ::yaz-yk: . Світанок, краса, природа, пташки розриваються від співу, а ми розкладаємось в ритмі танцю :ya_hoo_oo: . Дистанція ловлі 67 обертів 5000-ої катушки. Забігаючи на перед, вдень коли вітер мінявся було тяжко докинути кормушку типу "пулька" у вазі 40гр+корм. Кормитись нам допоміг той самий чоловік-провідник, він своїм карповиком спомбом поклав добрих пів відра корму на цю дистанцію веєром. Так як ми ловили з товаришом разом кормове п’ятно мало вигляд банана. Зранку кльову нажаль не було взагалі. Олександр вирішує піти на сусідню водойму в 20 метрах від водосховища. Там він зловив декілька хороших карасів, відзвонюється мені, і почувши про цю новину і зважаючи на те що на фідер не було жодного подьоргування, хапаю поплавчанку і в бій. Спочатку мені попадались лише дибелі червонопірки, а згодом і декілька лодошечних карасів. Час від часу бігав перезакидати фідера, і от через годинку в енний раз прибігаю перезакинути, і наблюдаю картину: лівий крайній фідер згріб усі снасті і перемістився праворуч, надіюсь що він ще сидить, так як ловив на "патерностер" думав що гарно самозасікся, так і сталося він гарно самозасікся та забрав з собою повідок 0,129 :cry_ing: . Тут вже не до карасів. Сідаю все розпутую, ставлю аналогічний повідок та перезакидаюсь. Через 10 хв впевнена покльовка підсікю - хлоп обрив тогож самого повідка :wall: . Злий ставлю повідок - нитку 0.1 гачок більшого розміру і в бій. Не пройшло і 10 хв як перший лящ-підлящ вагою 1300гр на березі. Знову тишина, вертяється до мене і Олександр, показує свій улов в якому присудствувало 2 карасі грам так по 800-900 і це на поплавчанку з повідко 0.12 і без підсака в очереті - КРАСАВА, що тут скажеш :co_ol: . Кормимось далі, і от на годиннику вже майже 12:00 в мене ще одна покльовка, відчуваю що на гачку щось суттєве, трішки я поспішав при виважуванні, в зв’язку з тим що в 30 м. була серйозна бровка (коса), хвилинки 2-3 і красень у підсаку. Поваживши дома красень потягнув на 2080 гр мій лічний рекорд по лящу. Розуміючи що риба стала в секторі не хотілось іти обідати, але колеги наполягали. Отож, обідаємо і вертаємось до вудок, знову мій фідер перемістився до Саши вправо. Витягую свої і його снасті на гачку ще сидів кілошний лящик, але під берегом помахаючи нам хвостом він воль’яжно відципився. Після того покльовка у Саши - кілошний лящик, в мене - 900 грамовий, і сумний схід під берегом у Саши ще одного кілошного горбатого.
Коли сонце конкретно припікало кльову не було зовсім і в 15:30 як би ми не хотилі, але треба було збиратись. :ny_tik: :cry_ing:

На гачку було: 4-5 опаришів+половинка гнойовика


Отож, висновки риболовлі:
-природа - СУПЕР;
-риболовля - СУПЕР :smilefish: ;
-відпочинок - СУПЕР;
Мінус цієї рибалки лиш в тому, що знову сюди попасти буде дуже тяжко, але надіюсь що якось, нас ще раз в цьому сезоні запросять. Всім хто дочитав до кінця - дякую, та всім НХНЛ, хай рве! Почуємось... :prapor:

P.S. простим туди ніяк не добратися, так як потрібно їхати через атомку+3 поста+всюди охорона яка зловить і надає люлєй. Зі сторони гнилухи ніби непогано покльовує. Але як там кажуть день на день не припадає)

[fisherman.rv]


Коментарі