Бочаниця, 17.05.2010

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: трав. 17, 2010 00:00

Кінець риболовлі: трав. 18, 2010 00:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий7.70035Опариш
Окунь200.0002Хробак
Йорж25.0001Хробак

Бочаниця — село, центр Бочаницької сільради Гощанського району Рівненської області; населення – 1 133 особи; перша згадка – 1750 рік.Лежить на правій затоці річки Горинь.КількістьВеликої рогатої худоби дорівнює 253.Розміщення: 8 кілометрів від рай. центру Гоща, та 46 від обл центру Рівне.


НАРЕШТІ побував у цьому році в Бочаниці Зображення , провів там добу

при приїзді мали намір закріпитись на березі, але охоронець переконав нас краще сісти на острові

я заняв 25 пірс, мій напарник 24

десь о восьмій вечора вже зайняли місця

поспіхом розклав новеньку вудку і закинув на мастирку, а сам почав готувати прикормку. Дивлюсь а поплавочок легенько смикається, але до впевненого “повело!” діло не доходить. Декілька разів перезакинув, але це нічого не дало: ті самі подьоргування. Тоді вирішую, щоб мене не відволікіла ця дрібнота ставлю на гачок(Kamasan B983 №14) одну кукурузку “Премія”. Лише поплавок встає як відразу починається впевнене клювання і веде в комиші. Я як завжди споійкно і впевнено майже без підсікання дістаю вудку на себе… І тут моя новесенька вудка згинається як веселка, мене всього різко тяне з пірса, я щось намагаюсь зробити і БЗДИНЬ, щось порвалось і ковазаючий поплавок за 17 гривнів плаває у воді. Лізу у воду за поплавком, знову ставлю на вудку, підбираю грузик, в’яжу повідок. Налаштувавши глубину й огрузочку попплавця, все готово. Знову наживляю кукурузку і кидаю в теж місце. Тільки поплавець стає як відразу починає йти в камиш! Тяну вудку на себе, починає тріщати фрикнціон на катушці, намагаюсь грати фіркціоном і не дати рибі зайти в камиші, але це мені погано вдається і знову БЗДИНЬ. Знову поліз у воду за поплапочком:)

Оскільки такої великої риби ще в житті на вудку не ловив, тому навіть приблизно не знаю якої вона була ваги…

Більше на кукурузу того вечора не клювало, ми розклали всі снасті і позакормлювали місця. По класиці бочаницького кльова перша риба першого дня – окунь, попапвся на фідер. Ще до настання темноти я зловив одного чи двух карасиків на фідер.

Вночі ми смажили шашлички і вели задушевні рибацькі бесіди, кльов був повністю відсутнім.

Прокинувшись вдосвітая перезакинув всі снасті і потрошки почала покльовувати плотвичка на фідери

РАПТОВО почав верещати той самий фрикціон на поплавцевій вудці, закинуто було на кукурзку. Цього разу риба була значно меншою, але все рівно дуже сильною. Проблема в тому що поряд є камиш і якщо риба потрапить туди шансів її витягнути немає. Прибіг мій колега і ми впрвано затянули карпика в підсак
Після цього кльов був вялим і лише в годині о десятій ранку я нащупав фідером якесь місце де почав брати регулярно карась. Клював раз в хвилин 15, але весь риб хороший і гідний. Десь риби три непогані екземпляри у мене зійшли ще у воді і риби з дві не зміг завести у підсак.

Коли телефонував охоронцю, отримав інформацію що ловиться карась на манку і хробака, на ділі виявилось, що на манку не бере взагалі, на хробака я зловив 4 окуня, одного йорша-велетня грам на 80 і 2 карася, всі інші карасі ловились на опариша. Прикормку застосовував саморобну
загальний результат 7.7 кг, але у мого напарника у заліку було всього-навсього карасів 5, і всі невеличкі. У інших рибаків на острові резуальтати теж якісь були погані.

А для мене це була супер рибалка, всім ні хвоста ні луски Зображення

ЗображенняФідери в бочаниціКарась в садкуЯрослав спить на пірсіВідро з рибою з бочаниці

P.S. після мене пірс номер 25 зайняв чоловік, який вже неодноразово на тому місці ловив виключно карпів, я сьогодні телефонував десь в 11 ранку, чи зловив він щось. Відповідь – повний нуль, сьогодні кльов відсутній


Коментарі