Лисин, 08-10.08.2013

Місце риболовлі: Стир, с.Лисин

Початок риболовлі: серп. 08, 2013 17:00

Кінець риболовлі: серп. 10, 2013 11:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Верховодка25Опариш
Густера30Опариш, Пшениця
Плітка0.40030Пшениця
Карась сріблястий1.0004Пшениця
Головень0.30010Горох
Бичок5Хробак

Компаньйони: Ярослав Пограничний, Женик Пограничний.
Погода: жарка літня погода, без вітру й хмар, тиск стабільно високий 991 гПа.
Рівень води: нижчий ніж той, що був минулого разу на сантиметрів 60-80.
Час ловлі: кожний вечір і ранок.
Місце: поряд з кущами Іська справа. Це все річка Стир в районі сел Лисин і Вичавки.
Зловлено: від 30 до 40 риб за раз. Але жодного великого екземпляру 🙁 Попадались на вудку здебільшого краснопірка й плотва. Також влітала густерка. Син ще якось випадково зумів підсікнути маленьку щучку. На фідер клювала майже виключно густера. На горох клювали головні не великого розміру.
Наживка: опариш, хробак, пшениця, горох.
Прикормка: салапінка + прикормка з минулого разу.
Снасті:вудка і фідер.

Провів три дні в селі разом зі своїм сином.

Оскільки часу було вдосталь, то я зміг стабільно регулярно приваджувати одне й те ж місце. Як не дивно, але це нічого суттєвого не принесло 🙁

В перший же вечір ми з малим чудово половили вудкою. Клювало постійно і дуже добре. Ми зловили десь 30 рибок, в основному краснопірку й плотву

Рибалити з малюком дуже весело, але який би кльов хороший не був, йому стало нудно через годинки півтори. Довелось розказувати казочки і якось його звеселяти 🙂
А ще на цій рибалці мені трохи довелось повоювати зі своїм тестем. Не зважаючи на розмір виловленої риби, він наполягав на тому, щоб всю її забирати додому. І жодні мої аргументи на нього не діяли. Я аж поругався з ним через це. Довелось відпускати рибу потайки, поки він не бачить.

На наступний день я вже затемна був на річці. Ставку робив на фідер. Клювало дуже добре і безперестанку, але розмір риби був малим. Найбільша густера була лише трішки більшою за долоньку. Тому я ще закинув і вудку поряд. На неї як і очікувалось брала плотва. Але влетів і один карась, дуже мене порадував своїм супротивом. Я думав, що оскільки місце по-трішки розкормлюється, то такі карасі будуть попадатись і далі частіше й частіше. Але це був єдиний у мене за всі ці дні.

Також на фідер почали попадатись головні, невеличкого розміру.

Ввечері ми знову пішли на рибалку з малим, якраз приїхав брат мого тестя Женик. Клювала та ж сама риба. Таке враження, що всі мої старання з привадами взагалі не діяли. Але радував кльов, він був відмінним. Син був дуже задоволеним 🙂

Я також спробував відсікнути дрібну рибу тим, що наживив на фідер горох. Клювало рідко і доволі різко. Я кілька разів промазував з підсічкою, але як виявилось це були головники.

Я підгодовув місце постійно вареною пшеничкою. А на вечір окремо ще зварив гороху та кукурудзи і теж рясно там все це розкидав.

На наступний ранок не зважаючи на закорм у мене брала та ж сама риба. Я вирішив ловити вудкою суто на горох, і попадались головні. Але розмір в середньому був на дольоньку. Моя вечірня варена кукурудза прямо вивалювалася з них. Видно саме головні підійшли на прикормку.

В Женика на фідер клюнуло три карася, два з яких він зміг дістати з води.

Шкода, що за стільки часу так і не попалось жодної більшенької риби. Ех!


Коментарі