Лисин, 04-05.08.2013

Місце риболовлі: Стир, с.Лисин

Початок риболовлі: серп. 04, 2013 17:00

Кінець риболовлі: серп. 05, 2013 21:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.1001Хробак
Червонопірка0.1004Опариш, Хробак
Лящ0.0301Опариш
Густера0.40030Опариш
Плітка0.1003Опариш
Компаньйони: відсутні.
Погода: спокійна спекотна літня погода. Небо чисте, вітер відсутній, тиск стабільно піднімався в гору 993 гПа.
Рівень води: в нормі.
Час ловлі: в неділю з 17:00 до 21:00, в понеділок з 05:00 до 08:10.
Місце: на мілині вудкою, на наступний день поряд з кущами Іська фідером. Це все річка Стир в районі сел Лисин і Вичавки.
Зловлено: першого дня 1 карасик, кілька мілких красноперок, 2 раки і один мініатюрний підлящик. Другого дня до 30 густерок і кілька плотвиць.
Наживка: опариші, хробак.
Прикормка: коли полював з линком і карасем то застосовував Traper Lin-Karas з великою кількістю дрібного і посіченого гнойового хробака. На фідері застосовував Fish Dream Фідер з додаванням(не дуже значним) вареної пшениці.
Снасті:вудка першого дня, фідер другого.

Минулого року саме в ці дні на річці Стир добре брали карасі й лящики. Тому я сів на маршрутку і гайда сюди. Першим ділом я накопав хробаків. Не полінувався і порахував: 150 штук за 20 хвилин.

Бути мені тут було один вечір та ранок. Вечірню рибалку я присвятив ловлі на вудку, а ранкову — фідерній.

Довго розписувати нічого не буду: ввечері нічого майже не клювала. Раків і краснопірок не рахуємо. Не допомогла навіть вишукана принада зі значним вмістом посічених хробаків. Клюнув в мене лише один карасик. Було ще пара клювань в водорості, але я їх не реалізував. Ех, шкода, що я знову пролетів з линком!

Коли я тут ловив, то прийшов якийсь місцевий дідуган. Він спочатку постійно бурчав, що, мол “ми тут підкормлюємо місця, а от приїжджають і на халяву ловлять!”. Але згодом він заспокоївся, а як тільки йому стали потрібні мої хробаки, так взагалі зі мною подружився. Говорив він зі вживанням дуже великої кількості матюків. Це гидотно.

Як виявилось, в цьому місці напередодні хлопці ходили з климвою, тому риби тут і не було. Трохи засмучений змарнованим вечором, я пішов відпочивати. А на ранок вже намітив собі місце, де буду ловити фідером. Тому коли йшов на базу, то гарненько все там підгодував пшеницею, горохом і кукурудзою.

Як тільки прийшов зранку і закинув фідер, так відразу й отримав покльовки. Клювала густерка трохи менша долоні. Ось це найбільша:

Якраз під часу сходу сонця в мене відбулась чергова покльовка на опариші. Взявши фідера до рук, я відчув на тому кінці дуже хорошу рибу. Я вже маю досвід, що таке тягнути велику рибину фідером, наприклад білий амур в Корці та дзеркальний короп в Прилбичах. Ну так ось, цього разу супротив був ще сильнішим. Перш за все, я перевірив фрикціон на котушці. Потім став максимально зручно біля води і поклав біля себе підсак. Гальмо на котушці було налаштовано так, що аби крутити за ручку, то шпуля просто прокручується, рибу можна лише викачувати вудкою. Я це й робив. Спочатку, я ту рибину потрохи зупиняв і тримав в річці, але потім різко та бандура почала плисти від мене. Я підняв вудку догори і намагався її зупинити. Риба забрала метрів 30 ліски і порвала повідок 0.17 facepalm

Я трохи поматюкався сам на себе і спробував замінити повідка. Та де там, дзуськи! Руки трусились як в алкоголіка і дихав я важко. Ну яка можна змарнувати таку можливість?! Це була без сумніву найбільша риба мого життя. Що я робив не так? Чи прийнятним є повідок Hameleon Momoi 0.17? Він ж був метрової довжини. Ці всі думки терзали мені душу. Але нічого не поробиш, потрібно жити далі 🙂

Також я зустрів Ігоря “Ісько”. Він порибалив півгодинки на тому місці, де я був ввечері, злапав там лише одного линка й вертався до дому. За його словами: “Як бере, то бере”. А так немає чого і сидіти.

Я ще рибалив до восьмої ранку, але нічого великого більше не клювало. Я ще закинув вудку на пшеницю, то на неї справно брала плотва.

Ось така от втрата трофею. Дякую, що прочитали мій звіт 🙂 До зустрічі на воді!


Коментарі