Поляни, 10.04.2010

Місце риболовлі: Поляни

Початок риболовлі: квіт. 10, 2010 00:00

Кінець риболовлі: квіт. 10, 2010 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Щука5

В суботу вдалось мені виїхати в Поляни. Читаючи звіти дивувався ловить кожен по 20 - 30 щук. 8O Ну думаю і я спробую - результат нульовий. Не буди спирати все на погоду , видно руки не звідти ростуть, але по інших рибацюгах бачив, що й вони не особливо обловились, шнурки по 300 грам максимум, щей не по 20 штук у кожного , а швидше 20 разом взятих у всіх рибаків зі всіх озер. Були там і іще наші форумчани, але судячи з того, що вони навіть звітик не виложують результат такий же як у мене. Респект їм за те що повипускали пійманих шнурків, ато якийсь чувак ловив на мормишку карася , і спіймав маленьку щечку грам на 50 (карасі піймані ним були за щучку більші), запитую - відпустиш???. Каже - "тож за все уплочано" :roll:
Тож не думаю, що варто вірити тому що там на спін можна мішок риби зловити!!!!

--

Таки да - были. Несколько форумчан+их оварищи и друзья. Всего 9 человек. Ловили на Г-образном - дальше не поехали. Скажу про себя - расчитывал на большее (осенью взял 11 щук от 600гр до 2100гр+ десятка полтора окуней от 200гр). В этот раз - глухо. Первый тычок спустя час-полтора полоскания приманок. Твистерок дюйм масло - 200гр шнурок. Отпущен. Дальше на тонущий воблерок "непомнючтозавоблерникогданеловившийрыбу" еще один шнурок того же формата и под занавес третий такой же.
Тут мой товарищ Андрюха отличился - тело около кг повисло на Ю-зурике типа пинс минноу - взяла оч агресивно из камыша. Надежды вспыхнули поновой. Но быстро утихли. Под конец Андрюха поймал еще 4 шнурка - все амнистированы.
Юра Викторович - имел в активе 1 шнурок. Остальные ЗЕРО.
Выводы: думаю, что когда в воду одновременно летят 25 силиконов размером от 9см на голове 10гр - вся щука зарывается в ил аки вьюн и ждет пока не закончится бомбардировка. Ловить можно но толку мало...
Хотя наверное кто умеет тот ловит...

[pushustuy]


Коментарі