Уїздці, 20.07.2013

Місце риболовлі: Уїздці

Початок риболовлі: лип. 20, 2013 05:00

Кінець риболовлі: лип. 20, 2013 11:40

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий6.40080Опариш
Компаньйони: Ярослав Грабар.
Погода: доволі сильний і холодний західний вітер, небо затягнуте сірими хмарами, температура +19, було таке, що й накрапав дощик. Тиск попереднього дня впав, і тепер постійно помаленьку підіймався, значення яке я відмітив було 988 гПа.
Рівень води: судячи по дамбі, то в нормі.
Час ловлі: з 05:00 до 11:40.
Місце: за 100 метрів від кутка з дамбою.
Зловлено: на двох 6,4 кілограмів карасиків, в тому числі один карпик на 1,64 кілограм.
Наживка: опариші. Карпик клюнув на кукурудзу.
Прикормка: власного виробництва з додаванням вареного гороху.
Снасті: фідер, пікер. Карп клюнув на вудку. На вудку це було єдине клювання.

Пощастило нам побувати на цій новій водоймі. Ставок не великий, метрів 100 на 300. По всьому периметру стоять вкопані в землю лавки — це забиті вже місця місцевих рибалок, які входять в товариство “Білий амур”. Ці люди чергують на водоймі, доглядають, зриблюють і рибалять тут. Рибалка дозволена лише на вихідні дні та свята.

То ж приїхали ми ще затемна. Довго думали де ж сісти, бо нас в ступір загнали ті лавки. Коли вже прийшов нарешті перший рибалка, то сказав, що краще сісти там, де лавки немає. Бо може прийти власник і вигнати. То ж ми сіли в перших ліпших місцях, де нічого на березі не було.

Погодка буле поганенька. Доволі різка зміна з тепла на собачий холод. Але один хлопець того не побоявся і пішов у воду майже на центр водойми загодовувати місце. Забігаючи наперед скажу, що він нічого не зловив. Я ж діяв своїм стандартним методом: замішав шуруповертом прикормку, оснастив фідер і закинув десь 7 годівниць. Ловив я на дві донні вудки. Однією з центру ставка(фідером), іншою в метрах 15(пікром). При чому пікером кидав спочатку просто з грузиком, без прикормки.

Як тільки почепив опариш на гачок фідера, так відразу почались клювання. Шкода лише, що розмір карася лишає бажати кращого 🙁 Дуже рідко нам попадались екземпляри на долоньку, в основному всі менші. Клювало однаково, як з центра ставка на підгодованому місці, так і кинутому навмання пікері. Ось такі карасики вважалися вже великими:

На наших очах сусід на манку вудкою дістав білого амура кілограм на два. Але більше він нічого путнього і не зловив, тому десь біля восьмої вже взагалі змотався. Ось він з амуром:

Ну і взагалі, кльову в цей день не було. Місцевий рибалка Валентин мені розповів, що тиждень тому на горох він взяв кілька карпів, найбільший був на 3,2 кг. А сьогодні взагалі глухо, мабуть через погоду. Я ще походив потім по ставку, подивився як рибалять інші. То у всіх результати абсолютно однакові — мілких карасик. Хоча люди говорили, що тут часом попадається карась і на 300 грам і на півкіло. Але в основному всі ходять сюди рибалити за карпами.

Я ще закинув свою вудку махалку на кукурудзу. Також там ще й простояла цілий день інша вудка з горохом — жодної покльовки. Підгодував те місце вареним горохом, кормовою кукурудзою та макухою. За цілий день на кукурудзу відбулась лише одна покльовка, зате яка! Дуже красивий карпик впевнено поволік поплавка в сторону на моїх очах. Тягнути такого красеня на махову вудочку одне задоволення. Без підсака я його точно не взяв би

Це був єдиний карпик за весь день по всьому ставку. Я пробував комбінувати наживки на фідері, ставив і кукурудзу на пікер. Нічого не клювало.

Це вже мабуть десь третя моя рибалка підряд, коли я попадаю на злам погоди і некльов. Ну нічого, все попереду 🙂


Коментарі