Уїздці
4.5(2)

Контакти: +380 (67) 346 47 29Микола
Площа водойми: 4.54 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за добу: 50грн
Примітка по оплаті: 50 грн, лише світловий день на вихідних
Особливості:
Оновлено: 24 Липня 2017


Розмір озера: 4,5 гектар.
Характер дна: дно чисте, без зачепів. Мулисте.
Глибина: середня глибина ставку становить один метр. По середині десь 1,2 метра, ось підтверджуючу фото. Лише біля дамби трохи глибше. Також ставок наповнюють джерела, які називають “безодні” в західній його частині. Так ось там (ходять легенди), що є великі ями, де й ховається на зиму і при спусках води риба.
Рослинність водойми: на південній частині дерева розташовані трішки частіше, а ось північна вся чиста. На дамбі багато непрлазних кущів. Водоростей помічено не було.
Наявність місць лову: місць для ловлі достатньо. Але багато місць, де стоять вкопані лавки. Це місця членів товариства “Білий Амур”, якому і належить став. Власник такого місця може прийти і попросити піти рибалку.
Риболовецький пресинг: на вихідних(коли дозволено рибалити) людей дуже багато. Один місцевий розказував, що однієї суботи налічив 70 рибалок! Сіток не ставлять зовсім.
Риба: карась (в основому меньший долоні, але дуже зрідка бере й грамів на 300, кажуть що є і півкілограмовий), карп(основний об’єкт лову, розмір від кілограму до трьох. В 2012 найбільший пійманий був на 5 кг), білий амур(1,5-2кг клює рідко). Також місцеві шепчуться про гігантських товстолобів.
Рекомендовані наживки: горох, кукурудза, ну й картопля. Карась же бере на все, тут полюбляють тісто “п’ятачок”, мастирку, хробак. У мене по карасю прекрасно працював опариш.
Умови риболовлі: 50 грн за світловий день, лише на вихідних чи державний святах. Ловля вночі і в будній день заборонена.
Умови для відпочинку: потрібно уточнити. Точно є туалет, смітники. І як вже написано вище чужі лавки. Оскільки ставок прямо в селі, то проблем з питною водою, харчами і дровам бути не повинно.
Проїзд: Проїзд доволі не поганий і від доща й непогоди не залежить.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: 0673464729 Микола, 0978236728 Іван Миколайович, місцевий рибалка.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: почитати про цю водойму: наш форум
Загальна інформація про водойму:

Ставок знаходиться прямо в селі і є власністю місцевого товариства об’єднання рибалок “Білий Амур”. Ці хлопці доглядають за водоймою, зариблюють і чергують щодня.

Ловити тут дозволяється лише на вихідні і державні свята. Тільки в світловий день! Плата складає 50 грн. В будні дні рибалять лише чергові

З ставка витікає невеличка річечка, що називається Безодня. Назва утворена від дуже глибоких джерел, які живлять ставок.

До 2010 року ставок був в оренді і тут просто вирощували рибу на продаж. Щороку зариблювали і спускали. Так ось, місцеві вірять, що деякі особини зуміли те все пережити ховаючись в джерелах під час спусків. От і кажуть, що тут плавають товстолоби по 20 кілограмів.

Також біля ставку в західній частині є ще одна водойма, набагато меншого розміру. Але вона вкрай замулена і взимку промерзає до дна повністю, там ніхто не рибалить взагалі.

           

              stal1n, 30.07.2013
           

 


Коментарі