Бочаниця, 14-15.06.2013

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: черв. 15, 2013 19:00

Кінець риболовлі: черв. 15, 2013 11:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.5004Опариш, Хробак
Плітка20Кукурудза, Опариш
Червонопірка10Опариш
Короп дзеркальний0.3004Опариш
Компаньйони: Сергій Маліновсьикй.
Погода: небо з білими хмаринками, температура +26 градусів, тиск хороший і стабільний 984 гПА. Вітер першого дня був відсутнім, на наступний день був північним слабеньким 3 м/с.
Рівень води: добре таки вищий норми. А судячи з багнюки на берегах, то був ще вищим.
Час ловлі: з 19:30 п’ятниці до 11:00 суботи.
Місце: пір №5.
Зловлено: більше 30 плотвиць і краснопер, 2-3 малих карасиків до долоні, одного нормального карася, до 4 маленьких дзеркальних карпики, 5 раків.
Наживка: опариші, хробак, кукурудза.
Прикормка: власного виробництва + ароматизатор Fishdream Big Fish + атрактант Trapper Big Fish + смажені зерна коноплі перетерті + варений горох.
Снасті: пікер, фідер, метод, вудка.

Коротко: клювала плотва, всюди і на все. Я ж вперся в ловлю карася. Мої старання ні до чого не призвели.

  • Раків розвелось неміряно, їдять будь яку наживку;
  • плотва клює в будь-якому місці ставка. Не важливо прикормлювати там чи ні;
  • карп рідко, але ловиться;
  • карась не ловиться, або попадається той, якого запустили восени.

Отже, вище я написав головне, про рибалку. А зараз розпишу все детально.

Приїхали ми на місце з чудовим настроєм. Зайняли своє місце на пірсі номер 5, він великий і місця навіть для двох фідерменів цілком вистачає.
Першим ділом я серйозно взявся за прикормку. Можете вище почитати її склад. Замішував все шуруповертом, дуже старався. Далі прикормив вибрану одну дальню точку і зарядив туди годівичок з 10. Тим часом Сергій з першого ж закиду дістає плотву. Я теж закинув вудку з мастиркою і відразу дістаю ось такого
рака

Лише ставлю два опариші на фідер — відразу покльовка і плотва. Ставлю на вудку кукурудзу — знову поплавець волочиться. І знову там рак. Ми спочатку тих всіх раків відпускали, але потім Сергій вирішив, що це теж риба (бо карасів майже не було) і брав їх додому. Коротше на вудку було ловити складно, бо постійно раки їли наживку, а підсікнути їх не так то й просто. Їли вони все: мастирку, кукурудзу, горох і опариша.

На фідер же клювала постійно плотва. Тоді я вирішив дати точці трохи передохнути і стабілізуватися, а сам просто куди-небудь закинув пікерок. Закинув і відразу покльовка! На перших де секундах! На гачок сіла плотва.

Та плотва ловилася всюди, куди не кинь. Не важливо, прикормлено там чи ні. Можна було б просто поставити маленький грузик на пікер і наловити тієї плотви хоч відро. Але я приїхав зовсім за іншою рибалкою, тому від своєї тактики не відступав. Я в комишах ще добряче підгодував сумішшю з вареної кукурудзяної крупи і прикормки Trapper Giant Lake. Таку ж саме суміш потім я використовував для ловлі на метод. Ось під цими комишиками я годував місце:

Ось так цілий вечір у нас покльовувала плотвичка на фідери, і раки волочили й тягали насадки на вудках. Вночі клювало гірше, але теж та сам плотва. Лише Сергій умудрився зловити тутешнього одного йоржа.

Також на ніч я поставив свій потужний фідер Dutch Master, спорядив його методом і бойлом в якості наживки. Підгодував те місце вареною тією кукурудзяною крупою в суміші з фірмовим трапером на карпа. Ну як ви вже здогадались, це нічого не дало 🙂

Це була перша рибалка в цьому році, коли я спав просто неба. Дуже хороше відчуття, я це люблю. Раджу всі спробувати 😉

Підйом в 4 ранку і знову клює та ж плотва. Шкода звісно, але маємо те, що маємо. Також зранку на прикормку підходили карпики, яких було запущено восени. Звісно ми їх відпускали.

Також нам вдалось впіймати і пару карасиків, яких теж запускали мабуть восени. Тому що розмір їх був маленьким. Але навіть ці карасики вселяли в нас якусь радість, чи то надію, що ось-ось і все піде як треба.

Мені вдалось спіймати одного нормального такого карася, його фото можна побачити зліва. Клюнув він на тіж опариші. Зранку на прикормку підійшла краспопірка. Розмір був нормальний, але хотілося ж карася!

На методі я зняв бойл зранку. Начепив на волосну оснастку горох. Воно так стояли доволі довгий час. Потім я поставив ще один повідок туди коротесеньких і начепив здоровенних пелетс, зачепивши його через ніпельну резинку. Той пелетс(на упаковці написано, що то гранули) був з дуже яскравим часниковим ароматом. Але й на нього клювала плотва чи краснопірка!

В комишах під берегом так нічого я й не клюнуло нормального крім плотви і раків. Зате при черговому закиданні я заплутався оснастку в комиші. Трохи сильніше смикнув і зломав перед перше коліно 🙁 Тепер потрібен ремонт чи заміна. На цьому поплавочна ловля для мене того дня й закінчилася.

Сергій побачив в себе дуже хорошу покльовку і почав тягнути фідерну снасть. Як виявилося, на тому кінці він тягнув якусь ліску коричневого кольору. Він взяв ту ліску до рук і почав тягнути. Тягнув довго, але все-таки якось та й витягнув карпа. Ми його тимчасово поклали до мене в просторий садок, і якщо власники десь будуть витягувати свою снасть, то ми відразу й віддамо. Так за цілий день ніхто ту снасть і не тягнув. Ось тут я зліпив до купи всі відео які робив того дня:

Якщо чесно, то я вже до того моменту наловився тієї плотви досхочу. І просто не хотів далі це продовжувати. Мабуть як і Сергій. У мене склалось таке враження, що ми ловили всю рибу, яка там є. А карасів просто-напросто там не було. Ось наприклад карпик, який встиг клюнути на один фідер, а потім швиденько клюнув ще й на другий:

А ось стандартна гарна плотва. Ні, вона дійсно гарна, і якщо завдатись ціллю її наловити, то можна досягти в цьому неабияких успіхів

Хлопці поряд з нами активно плавали на човниках і прикормлювали свої снасті. Завозили снасті також. Але нічого вони не ловили, лише матюкались: “Де ж риба?! ***”. Сусіди справа поїхали раніше від нас, теж розчарованими. Чоловік сказав, що рибалка тут вже не та, і треба шукати інші місця 🙁

Якби там не було, свою порцію хорошого настрою і добрячого відпочинку від всього і від всіх на природі ми отримали. Загалом все було добре, але без карася.

Спасибі, що прочитали мій звіт, буду вдячним за розшарення його в соціальних мережах 🙂


Коментарі