Гориньград, 25.03.2013

Місце риболовлі: Гориньград

Початок риболовлі: бер. 25, 2013 00:00

Кінець риболовлі: бер. 25, 2013 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Окунь20їстивний силікон від Рейнс і Бейт Бріз

Понеділок, хто на роботу, а я з товаришем на рибалку, вихідний одним словом. Куди їхати вирішили ще вчора, вибір впав на самий окуньовий ставок Гориньград.
Погода була м"яко кажучи не очень, але вихідний один, тому довго не вагаючись було прийняте рішення їхати. Ранок почався не дуже, я проспав маршрутку і виїзджати довелось на годину пізніше і як потім з"ясувалось не прогадали. Водойма зустріла нас пронизливим і холодним вітром, і величезними хвилями. Спробувавши зробити декілька закидів на мілині, зрозуміли-риби нет.
Не довго думаючи перемістились на дамбу. Спочатку глухо, допоки не виглянуло сонечко і тут почалось. Клювання були майже на кожній проводці, але дуже заважав вітер, тому не всі покльвки вдавалося реалізувати. Так відбувалося на протязі години, а потім зненацька як відрізало, всеж трохи рибки ми зловили. Із приманок найкраще себе показав їстивний силікон від Рейнс і Бейт Бріз у натуральних кольорах як пасиний так і активний. В цілому риболовля вдалася на славу, трохи змерзли, але адреналін нас добряче підігрівав чого і всім бажаю.НХНЛ.
І трошки фото.

[SHELBY]


Коментарі