Хрінники: Найбільший трофей.

Місце риболовлі: Хрінники

Початок риболовлі: черв. 30, 2012 00:00

Кінець риболовлі: черв. 30, 2012 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

В ці морозні сурові дні пропоную прочитати звіт про рибалку, що відбулась влітку цього року на Хрінницькому водосховищі. Автор: v.pavlo

Давно не писав звітів про рибалку, то не було часу, то ліньки, а то просто і писати не було про що.Ось вирішив все відкласти і ознайомити Вас про одну нашу вилазку на одне з моїх улюблених рибальських місць – Хрінницьке водосховище.Озеро всім відоме, тому багато про нього писати не буду, але декілька слів скажу. Почалось все з 2006 року, одні мої знайомі завезли і показали місця, а далі сподобалось і як у всіх буває набирався власного досвіду на цій водоймі по різних місцях ,Згадую декілька рибалок на яких не було ні удару , а потім за годину до відїзду починалось ….. , а також бували і такі що клювало відразу а потім як обрізало. Але в цьому і сама суть рибалки як на мене , чекаєш на всій шанс зловити свій трофей.
Славиться водосховище своїми великими окунями, найбільшого якого я впіймав заважив 780 грам , наразі це найбільший мій успіх. Але на цій осінній рибалці ставка по приманках робилась на ловлю щуки, зокрема трофейної, вона там є, але дуже прошена .

 
Приїхали ми 20 жовтня десь біля 12 години дня на базу Лагуна , що знаходиться в селищі Боремель, зібрали спорядження і вперед . Відразу на трійник забагрилась синявка чи як її називають місцеві верховодка , о , значить мальок є, має бути і щука. До 18 години більше риби ми не побачили , виходи щуки були , але клювати на відріз відказувалась. Вирішили йти на берег і відпочивати. Так і зробили . Вечеря ,відпочинок, і зранку відразу на воду.


Новий день видався похмурим , але в плані улову кращим , ближче до обіду вийшло сонечко , стало веселіше але вітер був сильним, тому більшість місць вибирали ближче до заливів , де вітер не був такий агресивний. Кльов був не дуже , але під обід мені повезло – взяла щука , як потім зважили 3,4 кг , взяла на глибині 1,5 метра(щука була покусана більшою від себе, тим не менше заковтнула приманку по сам повідок) на території яка вся була вкрита ліліями, які впали на землю.

 

І по приманках. Ловив я двома спінінгами , один до 20 грам , і один джерковий до 120грам. Зразу скажу на джерки не брало взагалі , тому описувати приманки не варто . А на простий спін брало на косадаку іон 110 мм(акурат найбільша щука була зловлена на цю приманку, колор HT), сквад міннов 65 та 80 мм, страйк про тіні бастер , сміт джиб (декілька кокунів взяли на нього ) , косадака інтра 95 мм, всі щуки на мілинах були взяті моїм другом Василем тільки на цю приманку, і ще з 15-20 приманок які описувати буде довго , які не спрацювали в той час , але працюють на інших водоймах. День пролетів незамітно і скоро, після не довгих зборів нас чекала дорога до Львова .


В заключенні закидаю декілька фото трофеїв , а також красивих пейзажів цього чудового водосховища. Рибалкою ми були задоволені, особливо я , зловлений трофей найбільший у цьому році для мене , з десяток кокунів від 150 до 200 грам, та ще 6 щуриків яких ми втопили.

 

Головне добре відпочили та провели час. А як кажуть час проведений на рибалці в залік життя не йде . Їдьте на рибалку, свій трофей Ви завжди зловите , головне в це вірити .Ні хвоста Вам ,ні луски .
З повагою Павло !!!

джерело

 


Коментарі