Лисин, 17-18.08.2012

Місце риболовлі: Стир, с.Лисин

Початок риболовлі: серп. 17, 2012 17:00

Кінець риболовлі: серп. 18, 2012 08:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Верховодка
Густера
Компаньйони: відсутні.
Погода: температура вдень +23, вітер північно-західний метрів 6 в секунду. Тиск раптово зріс в п’ятницю до 997 мПА.
Рівень води: начебто такий, як і був минулого разу, але місцевий рибалка сказав, що водою трішки грають.
Час ловлі: з ввечері і зранку.
Місце: ввечері спочатку ловив на “пратів”, потім в кущах. На наступний день і в кущах і за піском. Нижче розпишу детальніше.
Зловлено: до десятка верховодок, десь 5 плотвичок і стільки ж лаврушок-підлящиків, кілька бичків. Кльову не було 🙁
Наживка: пшениця, на опариш і хробак брали лише бички. Також пробував застосовувати морожену падьонку — вдосвіта клювало, зумів реалізувати одного підлящика.
Прикормка: пшениця. На фідері салапінка + фішдрім лящ спорт + атрактант Big Fish від trapper.
Снасті:вудки, фідер.

Спочатку коротко: я потрапив на якусь переміну погоди, чи то зміну рівня води, бо кльову майже не було.
Але задоволення від спілкування з природою я, як завжди, звичайно отримав.

На роботу пішов з самого рання, звільнився вже десь о першій тридцять і відразу на автовокзал. Там о 14:00 виїзджає моя маршрутка Рівне-Лисин. Оскільки була п’ятниця, то людей було багато. Мені навіть довелось простояти півдороги, а це десь більше години.
Прибув на місце, пообідав і гайда до річки.

Закормився і розклався на місці де місцевий рибалка Вітя тягав лящів, тобто в районі Пратва, в невеличкій заводі, де закінчується зворотня течія. Там же закидав і фідер на вихід до ями. Клювало дуже погано. Лише верховодка на фідер, а на вудку малесенька плотвичка.
Пішов в розвідку вниз по течії і виявив у новому для мене місці Ігоря Бондаря. Він сказав, що за цей тиждень на рибалку майже не ходив, бо постійно лили дощі. Був лише раз – безрезультатно. Вчора ввечері він взяв пару карасів і линочків (все — не великого розміру) саме на цьому місці. А сьогодні зранку кльову взагалі не було, сказав, що “грають” рівнем води. Місце – пологий берег ріки, в в якому Ігор косою зробив галявину посеред водоростей. Глибина відразу метр і поступово понижується. Але ловив він прямо на границі прибережних водоростей. Вже взяв пару карасів і линочка. Поки він це все мені казав відбулась покльовка і карасик зловлений!

Карасі й линки ловились суто на хробаків. Пшеницю Ігор навіть не закидав, прикормлював як завжди пшеницею. І оскільки полював на карася, то ще й вареною картоплею. Я посунув назад на своє місце.

Прийшов, а там на вудках ніхто пшеницю навіть не з’їв, а на фідері сиділа верховодка. Мда… Плюс ще й до цього постійно тут крутився великий острів з вирваних водоростей і заважав ловити. Вирішую змінити місце, на Ігореве, в кущах. Саме там я добряче відрибалився раніше.

Але й там кльову майже не було. Одиночні тички і все. Вдалось зловити одну верховодку, одну маленьку плотву та й все. Незабаром повз мене пройшов Ігор, він вже повертався додому. Сказав, що більше так нічого і не піймав після того карася. Сумненько.

Я досидів до темноти і майже ні з чим повернувся додому.

Кінець літа вже чітко дається в знаки, якщо раніше я вставав на рибалку о четвертій, то тепер лише о 5:15 почало щось бути видно на дворі. Зібрав речі і пішов прямо в те ж місце, в кущах.

Відразу поряд закинув фідера на падьонку. Не знаю, чи вірно її назвати веснянкою, чи метелицею. Але це дуже відома й популярна у нас на Горині насадка. Як її личинка так і доросла особина, що вилітає на початку червня і живе один день. Через хвилин 10 впевнена покльовка на фідер і підлящик грам на 100 виловлений. Ну, думаю, зараз піде!

Ага, якби не так. Ще спочатку щось ту падьоночку трогало, а після сходу сонця взагалі фідер стояв мертво. На вудки ж кльов хоч і якийсь був, але вкрай слабесенький.. Якась верховодка і бичок. Тому трохи посидівши годин до семи, я вирішив піти спробувати щастя на тому новому місці, де вчора ловились карасики й линочок.

За годину бачив там рівно дві покльовки: один раз щось ледь-ледь потьохкало попплавочка, а другого разу вийняв з водин бичка. Та блін 🙁 Якраз прийшов і Ігор на це місце. Я вирішив повернутись назад, до ловлі на пшениці.

Ще я впіймав кілька малих і одну нормальну плотвичку, пару бичків. Маленьких підлящиків всіх відразу ж випускав. Ігор на тому місці нічого впіймав

P.S. Двічі ввечері першого дня у мене на фідер брав хижак: першого разу коли я тягнув верховодку біля дна на перших оборотах, а другого разу кінчик після постійного дрижання раптово почав загинатись сильно у воду. Я почав тягнути і вже відчував дуже помітний супротив, але через буквально дві-три секунди він пропав. Обидва рази я діставав обідрану від шкіри верховодку. Осінню обовязково присвячу якусь рибалку суто хижаку, навіть виставлю живців.


Коментарі