Бочаниця, 25-26.07.2012

Місце риболовлі: Бочаниця

Початок риболовлі: лип. 25, 2012 19:00

Кінець риболовлі: лип. 26, 2012 12:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий2.80017Мастирка, Опариш
Плітка0.50024Кукурудза, Опариш
Йорж0.0302Опариш
Окунь0.0701Опариш

Компаньйони: Ярослав Грабар.
Погода: південний, південно-східний вітер, тиск стабільний, небо без єдиної хмаринки зате з вітром, ніч не холодна і наступний день дуже жаркий.
Рівень води: такий же як минулого разу.
Час ловлі: з 19:00 середи до 12:00 четверга.
Місце: у мене пірс №15, Ярослав №14.
Зловлено: мною приблизно до 3,5 кг риби, з яких карасів 17 плотви 24, 2 йоржа і один окунець.
Наживка: опариші, горох, кукурудза, мастирка.
Прикормка: власного виробництва + ароматизатор FishDream “Big Fish”, окремо замішав салапінку з пшеницею, ще окремо замішав Fish Dream Карп XXL + ароматизатор Lin-Karas від Trapper + трохи гранульованого комбікормку + трохи гороху.
Снасті: фідер, метод, спутніки, вудки.

Ось нарешті мій напарник по рибальському захопленню повернувся з моря і ми поїхали в Бочаницю. На цей раз ми вирішили помінятись місцями і я сів на 15-тий, а Славік на 14-тий пірс.

Тактику я обрав наступну: одну точку для вудок закормлюю салапінською кашею з пшеничкою, в розрахунку на те, що стягну сюди всю плотву. Іншу точку я закормлюю фірмовою карповою прикормкою з різноманітними добавками і крупною фракцією, звичайно, що хотів тут стягнути карасів і карпів. А на фідер взагалі окремо користувався своєю фірмовою прикормкою без додавання сторонніх домішок.

Ці всі хитрощі нічого не дали 🙂 Плотва так і клювала на вудки цілий вечір, причому лише на точці з карповою прикормкою, а на точці з салапінською кашею був виловлений один карпик грам на 250 і все. Де тут логіка? Навіщо ці всі прикормки, якщо вони працюють не так, як намальовано на упаковці?

Ввечері у мене доволі бойко клювала плотва як на вудки так і на фідер. Причому на відміну від минулого разу не попалось жодної краснопірки.

З настанням темноти всі покльовки взагалі припинились. Перезакидування фідера й вудок нічого не давало. То ж ми зі спокійною душею посмакували смачнючою вечерею, приготовленою в мангалі. Можливо ще до дванадцятої години ночі я й зловив пару плотвичок на вудку – вже не пам’ятаю… Пару раз вночі як завжди щось било по дзвонику фідера, але насадка була нетронутою. Мабуть це риба задівала леску.
Десь о другій ночі я побачив, що у Ярослава один з поплавків зник. Я побіг до нього на пірс, він сам прокинувся і з просонння почав мучити фідера а не вудку 🙂 я його відразу поправив і допоміг витягнути півкілограмового карпика. На цьому всі нічна ловля була завершена. Більше не клювало нічого!

Зранку я перезакинув всі спутніки, оновив насадку на фідері й методі. На вудки почала клювали плотва. У Славіка теж, тільки плотва. Іноді в мене попадались йоржі на фідер. Також на фідер клювала і плотвичка.

О сьомій нарешті спрацював метод, і доволі пристойний карася відправився в садок. Ура, я розловив вудку за 5000 грн! ➡
Десь з години восьмої ранку на фідер у мене почав проскакувати карась. І чим далі, тим рідше клювала плотва і частіше карась. А під кінець рибалки клював суто карась з інтервалом в хвилин 10-15. Але спочатку покльовка була раз, мабуть, в півгодини.

У Славіка на фідер взагалі нічого не клювало, лише на вудку плотва й раки. До речі я теж впіймав двох раків. Я пробував використовувати різні пшикавки на насадку від Sensas, пробував кидати наживку трохи збоку, спереду, ззаду від прикормочної плями – все це нічого не змінювало. Лише карась не клював там, де не було прикормлено фідером. Потім вже й Славік почав активно перезакидувати фідер, і таки добився покльовок плотви.

На спутніки я впіймав буквального одного чи двух карасиків, на фідер більше покльовок не було. Поряд з нами на тринадцятому чи дванадцятому пірсі рибалили хлопці на карпа. Вони без кінця використовували караблика і самі гумовим човном завозили оснастку на метрів 100. Ці всі совання трохи напрягали, як і писки сигналізаторів. Карпи у них клювали, вони їх приймали лише човном. Я так дивився в бінокль, що в середньому то були тузіки по півтора кіло, але був точно один дзеркальний короп значного розміру.

Тут Ярославу зателефонувала дружина і через сімейні обставини ми змушені були вже в 11:30 змотувати вудки. Хоча до цього часу я вже вийшов на стабільні клювання карасів на фідер. Ех 🙁

Отже, висновки:

  • Вночі кльову зовсім не було;
  • Мої експерименти з прикормками нічого не дали;
  • Жодного бонусу;
  • В улові Ярослава майже все – плотва. Хоча він діяв ідентично, як і минулого разу

Коментарі