Панталія, 29.07.2010

Місце риболовлі: Панталія

Початок риболовлі: лип. 29, 2010 19:30

Кінець риболовлі: лип. 30, 2010 13:30

Тип риболовлі: Пружини-смоктухи, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий1.2005Мастирка, Опариш
Густера0.70015Опариш, пінопласт
Лящ1.0002Кукурудза
компанйони: Діма Малафей, Макс Пелех, Степан Філіпюк
погода: холодна, сильний південний, а потім південно західний вітер, дощ і мряка
ловив з 19.30 29.07.2010 до 13.30 30.07.2010
ловив на пірсі цікаврї форми, як язик змії
я зловив 5 карасів(100-130 грам), густерок штук з 15, два підлящика по 500 грам і щуку на 2.2 кг
Наживка: кукурузка, опариш, мастирка, горох, перловка
Прикормка: власного виробництва, макуха
Снасті: вудка, фідер, спініг на спутніку
в загальному по озері кльову не було
Сьогодні повернувся з рибалки на ставку у селі Панталія
Прибули на місце 29 липня десь о сьомій вечора, нас зустрів охоронець і виділив два пірси: один незвичної форми у вигляді української букви «Ї», а інший шатався в боки і мав страшненький помост.
Я відразу жбурнув спутніка з мастикою і почав готувати прикормку. Закинув фідер на опариша і через хвилин 10 отримав першого карасика. Карасі там дуже гарні, з високою спино, майже круглі. Справжні карасі.
Через 15 хвилин на спутнік витягнув ще одного карасика, через хвилин 10 на спутнік попадається гунтера на ладоньку. В цей же час в нашого колеги Степана на спутнік клюнув карась грам на 300, але зривається при спробі підняти його на пірс. Ну думаю рибалка буде дуже вдалою і результативною раз такий початок.
І тут почав йти дощ, який з невеликими перервами йшов цілу ніч і ранок годин до 9. Дощ в основному був не сильник, а мілким, холодним і противним. Мої колеги рибалки повністю забили на лов і переключились на застілля. До того як я пішов спати зловив ще залікових рибки з три і гарно закормив місце для поплавчанки.
Прокинувся десь о пів на четверту, перевірив всі спінінги і оновив насадки на фідерах. Почало клювати як стало видно на спутніках, на фідерах теж клювало але якась дуже дрібна плотва і зрідка попадалась густерка. Карась не клював. Десь о восьмій ранку на спутнік я дістав підлящика на 450 грам, моїй радості не було меж, давно мріяв спіймати саме цю рибу.
Хлопці з якими я приїхав спали до години 9, погода дуже сприяла сну: температура градусів 14, постійний сильний вітер і мряка. Ловити рибу вони не захотіли, продовжили застілля :). Як тільки мені попадалась риба я гукав їх з пірса і показував, що зловив.
Мені пощастило: на фідер, який був заряджений кукурузкою і постійно мовчав попався підлящик десь на півколо. Я так зрадів коли дістав його, взяв під зябри підняв висого і почав гукати хлопців, щоб показати трофей :). В цей момент лящик робить взмах хвостом,і вислизує з рук і тікає :).
На вудку я ловив кукурузкою, але клювала лише плотва менша ніж пальчик, тільки один чи два рази витягнув невеличку густерку.
В години о десятій почало випогоджуватись і зрідка почав попадатись мірний карасик. Десь о 12.30 я побачив покльовку на спутній в берег – дзвіночок впав. Починаю тягнути і відчуваю, що снасть просто тягне в сторону. З усієї сили кличу брата на допомогу. Прибіг Степан – вхопив підсак. Я помаленьку підтянув невідомо яку здобич до пірсу. В цей момент показалась спина улову, Степан як закричить: «ТОЛСТОЛОБ!!», я від сміху чуть дав слабину :). Мій брат забрав у недосвідченого Стьопи підсак і ми разом завели щуку(!) у пісак. Як виявилось, на спутній клюнула малесенька густерка, розміром з мізинець. Тому сигналізатор нічого не показав. Невідомо скільки часу вона там провисіла поки нею не поласувала щучка. Заміри показали вагу 2.2 кг!
Після цього у всіх з’явився ентузіазм блеснити і ловити на спутніки – хлопці зловили по пару хвостів на спутніки, але вже час було збиратись додому.

Загалом я спіймав десь 3.5 кг густерки з карасиками(карасів штук з 5), і щуку на 2.2 кг.
Чомусь смерділо мулом від озера, і вкрай не пощастило з погодою. Обов’язково повернусь сюди за лящами.


Коментарі