озеро Деседа
5.0(1)

ThumbThumbThumbThumbThumbThumbThumbThumbThumbThumbThumb
Площа водойми: 245.0 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 4.0 м
Умови рибалки: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 385грн
Ціна за світлу пору доби: 385грн
Примітка по оплаті: Карпфішинг: перша доба 11 євро, три доби 29 євро, сім діб 56 євро. На інші види риболовлі та додаткові послуги ціни є на офіційному вебсайті.
Оновлено: 20 Вересня 2017

Озеро Деседа —  руслова штучна водойма з одного боку з дамбою (Зона С, де найглибше) і через 8 кілометрів водної гладі – витік – і там наймілкіше (Зона А). Водойма витягнута шнурком і має ширину від 200 до 400 метрів. Рибу історично ловлять лише по правому (за течією) березі,  протилежний – повністю зарослий тростиною, і там немає навіть любительської рибалки. Там зона вічного комфорту для риби. Особливо на змаганнях.

Берег має природні затоки і заглиблення, є два виражених виступи (ніби топові сектори). Зона С повністю в лісі. Дуже високий – місцями до 2 м над водою – берег. Сектори є в самих хащах – дерева заважають закидати, крім того, дуже крутий берег. В найглибших місцях біля дамби глибина сягає до 4 метрів, а от на півночі водойми глибина води близько 1 м. 

Детальна інтерактивна мапа водойми: http://www.deseda.hu/terkep-nagy

Озеро було створено перекривши річку з однойменною назвою - Deseda. Загальна протяжність 8 кілометрів, довжина периметра 26 кілометрів, площа 245 гектар, а об'єм води складає 8,2 мільйонів кубічний метрів. Створення цієї водойми було завершено в 1974 р.

Власний вебсайт: http://www.deseda.hu/


Коментарі