Віжомля
4.8(5)

Площа водойми: 170.0 Га
Середня глибина: 8.0 м
Максимальна глибина: 12.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: взагалі тут рибалять безкоштовно, але є частина ставку арендована якимось п. Ярославом. На вихідних він може попросити 50 грн за рибалку
Умови для відпочинку: умов для відпочинку немає
Особливості:
Оновлено: 10 Серпня 2020


Технічне водосховище що належало Яворівському сірчаному комбінату. Під час роботи комбінату знесірчену пульпу перекачували сюди. Сірки в водосховищі мало, проте крім сірки і вапняку, в руді присутні гіпс (CaSO4*2H2O), целестин (SrSO4), баріт (BaSO4), кварц (SiO2) і глинисті мінерали: гідраргіліт (Al(OH)3), монтморіллоніт, гідрослюди. Незважаючи на такі страшні назви це одне з не багатьох водосховищ львівської області де санітарні служби дозволяють купатись, це звісно не може бути гарантією того що рибу зловлену тут можна вживати. Подейкують і про небезпеку паразитів, адже раніше тут випасали худобу. Мовляв, найчастіше вони водяться у плітці.

Площа – приблизно 170га. Прозорість води – в залежності від пори року від 1,5 – до 3-ох м. Глибина до 12м. Дно водойми вкрито дрібною кропивкою, по берегах росте густий очерет.

Риба – щука, окунь, трапляється великий карась (легендарний в сенсі що багато розмов що він там був і мало що він там є досі), багато плітки, сазан. Ловити хижака без човна досить проблематично.

Проїзд: Дорога просто жах. В дощ можна не пройти.особливо зі сторони лісу.

Зі Львова до Віжомлі їхати в напрямку Яворова, а в районі села Рулево повернути з бетонної дороги ліворуч на ґрунтову. Нею в південному напрямку до кінця – на дамбу.
Можна також їхати через Судову Вишню, потім через Віжомлю на дамбу.
Також заїзджати можна через Прилбичи (на протележний від села Віжомля бік водосховища), проте цією ”дорогою” не можна користуватись під час чи після дощів.

Кілька слів про сітки: Це просто жах!!!! Сітка на сітці , але стоять метрів 40-50 від берега. Браки взагалі обнагліли, від 7 ранку і до 12.00 перевіряли сітки, плавало три лодки . Склалося враження , що то вже не просто браконьєрство, а промисловий вилов.

http://www.active.lviv.ua/topic-t308.html


Коментарі