Івачівське водосховище
4.0(6)

Площа водойми: 512.0 Га
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: Став належить УТМР
Умови для відпочинку: По берегах можна знайти хати й садиби, які здаються в оренду для відпочиваючих.
Оновлено: 17 Червня 2016

Штучна велика водойма, утворена на річці Серет.

До водосховища прокладена якісна асфальтована дорога. Поруч є два зручних магазини: продуктовий та рибальський з снастями і прикормками. Є дві бази з човнами, де останні можна взяти на прокат.

На водосховищі рибальство відбувається вільно та безкоштовно. Але все ж таки, не нехтуйте вимог законів та частіше дотримуйтесь принципу "впіймав - відпусти".

Білої риби там теж достатнь, хоча на озері і є деколи сітки, ну то тіпа саміж певно уоровці ставлять, ставок неспускався купу років, причому його прошлого року знов зариблювали, біла риба є всяка, плотва карп амур лин товстолоб карась лящ.
Памятаю карася там було багато колись, я був злапав ще на 2 кг, жовтого :roll: зараз карась чомусь пропав, він є . але мало, рідко попадає...
на дамбі сидять на карпа, кажуть що ловлять конкретних... 

© ukbobik

Став катастрофічно заростає і міліє. Якщо ще двадцять років тому середня глибина водойми була 1,20 метра, то тепер, особливо на території Зборівського району, де починається Став, - 25-30 сантиметрів. Менше води – менший напір у водозаборах. А це резервант питної води Тернополя.

Зовнішня розвідка доповідає

04.05.2013
Весь непотріб із Малашівського сміттєзвалища може потрапити до Тернополя. Причина в тому, що сусіднє із ним водосховище, на якому розташований водозабір, треба терміново поглиблювати. Чиновники розводять руками – грошей немає. Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Podii/ivachivskiy-stav-volae-sos-10274602.html.


Коментарі