Ведмежка
3.5(2)

Контакти: +380 (50) 594 76 72Едуард
Площа водойми: 30.0 Га
Середня глибина: 4.0 м
Максимальна глибина: 16.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за світлу пору доби: 400грн
Примітка по оплаті: Коропова риболовля 400 грн за світловий день. Риболовля на хижака 200 грн (таку рибу можна брати). Нічна ловля заборонена.
Умови для відпочинку: Є літній душ, душ гарячий, туалети, кейтеринг, місце для церемоній
Особливості:
Оновлено: 30 Жовтня 2017

Всього 28 секторів. Дозволяється ловити на спортивну снасть з одним гачком. Обов'язкова умова "спіймав-відпусти". Мат повинен бути в обов'язковому порядку. Рекорд водойми дзеркальний короп «Лоліта» — 18 кг., білий амур — 21,2 кг. Дно озера дуже складне, багато бровок і практично повністю встелене гострою ракушкою. Також присутня велика кількість коряг. Вся риба ДУЖЕ сильна, перевірено на власному досвіді. Коропа до 5 кг. називають «Культуристами».

Проїзд: Донецьк- Харцизьк- Коммуніст - Зуєвка. Не доїжджаючи до Зуєвки буде поворот на право (є поганий вказівник, який погано видно).

Медвежанський ставок «Медвежка» розташований на відстані 2 кілометри від Ольховського водосховища та належить до регіонального ландшафтного парку «Зуєвський». Спортивна водойма Макіївського Карпового Клубу.

Водна рослинність майже відсутня, лише в деяких частинах водойми (сектори 1 та 2). Останнім часом в ставку переважає амур, високі результати показує ловля з застосуваням Zig-Rig. Активність кльову — з початку травня по кінець жовтня.

Медвежка — це по-суті затоплений джерелами яр, проточна вода тут кришталево чиста. Водойма знаходиться під наглядом вже більше вісьми років. Завдяки господарю «Медвежки», Бєлику Євгенію Володимировичу та організатору турнірів з коропової ловлі Спрягайло Едуарду Петровичу водойма набула статусу «спортивної». По периметру ставка установлені туалети та душові кабінки, сектори відсипані щебенем. Водойму дуже добре зариблено.


Коментарі